18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ce gie iiiii

SuchyHarry • 2021-03-28, 17:13
Czyli jak ukryć fakt nieprzestrzegania zasad limitów osób w twojej parafii - quick tutorial

Cytat:

W Kościele katolickim obchodzona jest dzisiaj Niedziela Palmowa. Zgodnie z obowiązującym w Polsce reżimem sanitarnym w miejscach kultu w nabożeństwach może uczestniczyć jedna osoba na 20 m kw., przy zachowaniu dystansu 1,5 m. Wierni zobowiązani są także do noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Z tego powodu wiele osób ogląda transmisje ze mszy św. w internecie. Jedną z nich pokazała parafia pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu, gdzie doklejono obraz z pustymi ławkami.



źródło: onet.pl




Tak realnego CGI nie ujrzycie w żadnym innym hollywoodzkim filmie :mrgreen:

ProVVe

2021-03-29, 18:16
Mam wyj***ne nie powinno być żadnego "ch*jdownu". Co was to interesuję? Chodzicie do kościoła? Mówiłem i mówie to samo do pedałów... Jesli mieliby wałsny budynek gdzie orali by swoje obleśne dupy ok byle po ulicy i do ludzi sie nie pchali... Tutaj siedzą w swojej jaskini i ch*j komu do tego bo każdy ma prawo wierzyć nawet w Ducha podwawelskiej. Opodatkować każda religie, porobić pensję i czarno na białym wszystko...


PS. zaznaczam, że nadal nie widzę obiecanych trupów ścielących się gładko na ulicy... ZAkłady pogrzebowe podobno od 2 lat nie wyrabiają z paleniem... Nie wiem czy oni sobie poradza jak przyjdzie 17sta fala. Najwidoczniej gramy w jakis survival mode


https://muzyka.dziennik.pl/news/artykuly/8130097,5-tysiecy-osob-koncert-love-of-lesbian-barcelona-hiszpania.html

tutaj koncercik i juz przestancie pie**olic o covidzie sridzie

Wiewór

2021-03-29, 18:30
mygyry napisał/a:

Brak u ciebie jakiejkolwiek logiki, srałeś się wielokrotnie o obostrzenia i dobrze, że przedsiębiorcy je obchodzą a teraz jesteś zbulwersowany, że ksiądz (biznesmen który handluje wiarą) robi dokładnie k***a to samo, żeby najzwyczajniej w świecie zarobić, każdemu przedsiębiorcy który nagina lub łamie często absurdalne rystrykcje powiesz w twarz że jest k***ą, że gardzi swoimi klientami i ma wyj***ne na ich zdrowie? Czy może braknie ci spójności w myśleniu, bo wylewanie bólu dupy na plebanem to teraz takie modne i nośne wśród bandy hipokrytów



Biznesmany nie dostają żadnej pomocy a kościół dostaje rocznie 23 mld.

Oczywiście że srałem się o obostrzenia bo są nielegalne i można walczyć z epidemia bez wprowadzania nielogicznych absurdalnych przepisów.
Restauracje pozamykali a kościoły otwarte. Wszystkich należy traktować tak samo. Jak zamykamy biznesy to zamykamy kościoły.

I w związku z tym że jest szczyt 3 fali to dokładnie z troski o swoich pracowników, klientów i również z obawy przed prześladowaniem przez pisowskie ZOMO na powrót zamknąłem biznes i nie wpuszczam klientów.
Zamówienia realizujemy tylko z odbiorem.

mygyry

2021-03-29, 18:48
Wiewór napisał/a:

Biznesmany nie dostają żadnej pomocy a kościół dostaje rocznie 23 mld.
Oczywiście że srałem się o obostrzenia bo są nielegalne i można walczyć z epidemia bez wprowadzania nielogicznych absurdalnych przepisów.
Restauracje pozamykali a kościoły otwarte. Wszystkich należy traktować tak samo. Jak zamykamy biznesy to zamykamy kościoły.
I w związku z tym że jest szczyt 3 fali to dokładnie z troski o swoich pracowników, klientów i również z obawy przed prześladowaniem przez pisowskie ZOMO na powrót zamknąłem biznes i nie wpuszczam klientów.
Zamówienia realizujemy tylko z odbiorem.



Biznesmeni nie dostają żadnej pomocy? To się k***a grubo mylisz.
Nielegalne i nielogiczne obostrzenia ale zamknijmy kościoły w trosce o zdrowie ludzi, k***a na prawdę pisz jakie sobie bzdury chcesz, ale weź zachowaj minimum logiki..
Jeżeli wszystko należy traktować tak samo to zamknijmy również sklepy budowlane, dlaczego tam nikt się nie zarazi a w restauracji tak?
Z ch*ja a nie z troski masz zamknięty lokal, po prostu nie chce Ci się użerać z policją i ganiać po sądach i zrobiłbym tak samo jeżeli twierdzisz, że wcale nie pie**olisz teraz farmazonów to jak poluzują obostrzenia to nadal będziesz miał zamknięte? Przecież wirus nie zniknie więc powinieneś nie otwierać prawda?
Co do finansowania kościoła to już pisałem i nie chce mi się powtarzać, ale wszystko nie jak tak proste jak się internetowym napinaczom wydaje.

Noside

2021-03-29, 19:57
Nie zawiodłem się. Moherowe szambo wymieszane z ateuszową sraczką. Komentarze na poziomie CGI z filmu.

Jezus i tak was wszystkich kocha xD

Edit:
Streszczenia TOP 3 wypowiedzi:
1. Boga nie ma, bo go nie lubię
2. KLASYKA: Daj mi dowód, że bóg jest
3. KLASYKA: Seksualne fantazje na temat kleru

Tym razem ateusze wygrywają głupotą i biorą całe podium.

Rozjebie

2021-03-29, 20:38
JaTylkonaChwile napisał/a:

daj mi jeden dowód że Bóg NIE istnieje. Jakikolwiek , nie musi być ten chrześcijanski.



Noside napisał/a:

Jezus i tak was wszystkich kocha xD



Ja dam dowód, ze boga nie ma.
Nie będę mówił o bezustannych wojnach i morderstwach, które dzieją się na Ziemi od zawsze, bo jak wiadomo, wg katoli to wina "wolnej woli" człowieka.
Natomiast bóg stworzył zwierzęta tak? To jego dzieło. Stworzył lwy, zebry, pająki, węże i cały ekosystem. Jest bogiem z nieograniczona mocą, prawda?

A wiec czemu wszelkie zwierzęta, codziennie od milionów lat musza pozyskiwać energie pożerając się nawzajem? Codziennie miliardy zwierząt nie-drapieżników cierpi niewyobrażalne katusze, gdy drapieżnicy wypruwają im flaki żywcem. Dlaczego będąc bogiem z NIEOGRANICZONA mocą tworzysz pozyskiwanie energii z mięsa innego zwierzęcia? Dlaczego nie tworzysz tak banalnej rzeczy jak pozyskiwanie energii WYŁĄCZNIE z tlenu i roślin? (A nawet z samego tlenu - roślinki ponoć tez czują, a wiec skoro jesteś wszechmocny, to chyba k***a nie problem?)
Bo nie ma żadnego boga, zakute łby.

Człowiek nie został "stworzony" przez boga 6 tys. lat temu, tylko wyewoluował od najprostszych form życia - bakterii, gdzie pozyskiwanie energii przez pożeranie mniejszej bakterii było najprostsze i najefektywniejsze.

PieronJasnySzlag napisał/a:

Fizyka kwantowa została zbadana dopiero w 5% ale zjeb z Sadistica już wie że boga nie ma



Nie ma katolskiego, ani żadnego innego boga wymyślonego mózgiem człowieka, wiec po ch*j się uczycie na pamięć ojczenasz i robicie te żałosne znaki krzyża jak czarodzieje? Ma to wam w czymś pomoc, odczynić złe duchy czy ki ch*j?
Możesz sobie wierzyć w jakąś niepojętą siłę, ale po ch*j zbieranie kasy na tace?

mygyry

2021-03-29, 22:51
Rozjebie, brawo udowodniłeś się katechizm nie trzyma się kupy, normalnie odkrycie na poziomie bardziej rozgarniętej małpy.
Od bezmyślnych wyznawców głupsi są tylko gimboateisci przekonani o swojej wyższości nad wszystkimi...

przewodnik_elektryczny

2021-03-29, 23:01
Jak zwykle katole odwracają kota ogonem i wykręcają się jak tylko mogą aby nie podać dowodu że bóg istnieje. Potraficie tylko kłamać i obrażać wszystkich dookoła. Rozmowa z wami przypomina rozmowę z komunistą albo muzułmanem: nie macie racji ani dowodów a wyjeżdżacie z postawą: mój bóg jest lepszy niż twój. Wierzycie w boga, smerfy , krasnoludki i pokemony mimo że nigdy nikt niczego takiego nie widział . Tkwicie w swym błędzie i bulicie hajs na darmo. Beton we łbie i nic więcej

mygyry

2021-03-29, 23:12
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak zwykle katole odwracają kota ogonem i wykręcają się jak tylko mogą aby nie podać dowodu że bóg istnieje. Potraficie tylko kłamać i obrażać wszystkich dookoła. Rozmowa z wami przypomina rozmowę z komunistą albo muzułmanem: nie macie racji ani dowodów a wyjeżdżacie z postawą: mój bóg jest lepszy niż twój. Wierzycie w boga, smerfy , krasnoludki i pokemony mimo że nigdy nikt niczego takiego nie widział . Tkwicie w swym błędzie i bulicie hajs na darmo. Beton we łbie i nic więcej



Które to te katolskie posty które powodują twoją frustrację?

PieronJasnySzlag

2021-03-29, 23:28
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak zwykle katole odwracają kota ogonem i wykręcają się jak tylko mogą aby nie podać dowodu że bóg istnieje.


Hahaha. Ale jak mamy ci udowodnić wiare? Matka ci całe życie mówiła że cie kocha i jej wierzyłeś, a prawda jest taka że widząc jaką umysłową sp***oline urodziła było jej przykro. Tak samo twoja dziewczyna, mówi ci że cie kocha, ty jej wierzysz, a prawda jest taka że w myślach tobą gardzi i marzy o męskim Mokebe z większą parówą. Tak samo jak wierzysz że w życiu spotka cie jeszcze coś wyjątkowego i zajebistego ale nikomu teraz tego nie udowodnisz bo twoje przekonanie opiera się na wierze.

Komunizm zaczyna zaciskać palce na zdrowej krtani logiki i pojęcia zmieniają biegun. A ateiści okazują się większymi fanatykami swoich przekonań niż ludzie wierzący w boga.

Rozjebie

2021-03-29, 23:28
mygyry napisał/a:

, brawo udowodniłeś się katechizm nie trzyma się kupy, normalnie odkrycie na poziomie bardziej rozgarniętej małpy.
Od bezmyślnych wyznawców głupsi są tylko gimboateisci przekonani o swojej wyższości nad wszystkimi...



Zaraz zaraz, czyli wg ciebie moj komentarz był o nieścisłościach w katechizmie? Z betonem nie rozmawiam

:lol:

przewodnik_elektryczny

2021-03-30, 01:02
PieronJasnySzlag napisał/a:

Hahaha. Ale jak mamy ci udowodnić wiare? Matka ci całe życie mówiła że cie kocha i jej wierzyłeś, a prawda jest taka że widząc jaką umysłową sp***oline urodziła było jej przykro. Tak samo twoja dziewczyna, mówi ci że cie kocha, ty jej wierzysz, a prawda jest taka że w myślach tobą gardzi i marzy o męskim Mokebe z większą parówą. Tak samo jak wierzysz że w życiu spotka cie jeszcze coś wyjątkowego i zajebistego ale nikomu teraz tego nie udowodnisz bo twoje przekonanie opiera się na wierze.
Komunizm zaczyna zaciskać palce na zdrowej krtani logiki i pojęcia zmieniają biegun. A ateiści okazują się większymi fanatykami swoich przekonań niż ludzie wierzący w boga.



Ty masz mi udowodnić że bóg istnieje a nie że wierzysz. Ale z kim ja gadam, chcę żebyś mi pokazał dowód a ty o murzyńskich parówach. Kościół ci wydrenował mózg i zrobił z niego sieczkę abyś był mu posłuszny i nie zadawał żadnych pytań. Co za sp***olina umysłowa, matka wychowywała cię na debila i cieszy się że jej się udało. Powtarzam jeszcze raz: daj mi dowód że bóg istnieje i nie zmieniaj tematu

mygyry napisał/a:

Które to te katolskie posty które powodują twoją frustrację?



masz tu przykład nawiedzonej przez ducha świętego sp***oliny sadola jatutylkonachwilę:
Jesli nie wiesz na czym polega wiara... WIARA to jestes naprawde trudnym przypadkem. :) Nie zadaleś mi ZADNEGO pytania, ani w prost ani owijajac w bawelne hehe. Nie nie powtarzasz, bo do mnie zwracasz sie pierwszy raz (no chyba, ze nie potrafisz czytac za dobze i myla ci sie nicki)

Odpowiadam na Twoje glupie pytanie? a raczej prosbe : "daj mi jeden dowód, że Bóg istnieje" :

Wiara polega na tym, ze sie w cos wierzy, bez dowodow. Jak sama nazwa wskazuje - WIARA. Tak bardzo boli cie dupsko, ze ktos DOBROWALNIE sobie wierzy w Jezuska, Allaha czy Budde? Naprawde jestes jakiś ograniczony intelektualnie, by pozwolić ludziom decydowac o swoim zyciu?

Sam jesteś osobą wierzącą i chyba to cie najbardziej boli. Ty WIERZYSZ, ze Boga nie ma! :D

daj mi jeden dowód że Bóg NIE istnieje. Jakikolwiek , nie musi być ten chrześcijanski. Nie pie**ol jasiu, nie owijaj w bawelne, tylko ty mi daj dowod, ze Boga nia ma...

Sam widzisz jaki niski to jest poziom. Na pytanie o dowód pie**ola jakieś farmazony z których jak zwykle nic nie wynika

mygyry

2021-03-30, 07:51
przewodnik_elektryczny, Ale nie ma tu żadnego bólu dupienia typowego katola o którym pisałeś...



Rozjebie napisał/a:

Zaraz zaraz, czyli wg ciebie moj komentarz był o nieścisłościach w katechizmie? Z betonem nie rozmawiam





Rozjebie napisał/a:

Człowiek nie został "stworzony" przez boga 6 tys. lat temu





Rozjebie napisał/a:

wg katoli to wina "wolnej woli" człowieka.
Natomiast bóg stworzył zwierzęta tak? To jego dzieło. Stworzył lwy, zebry, pająki, węże i cały ekosystem. Jest bogiem z nieograniczona mocą, prawda?



Tak to wcale nie są pomysły zaczerpnięte wprost z katechizmu, no cóż dobrze, że z betonem nie gadasz przynajmniej nie zawracasz nikomu dupy swoim pie**oleniem.

Wiewór

2021-03-30, 13:10
mygyry napisał/a:

Biznesmeni nie dostają żadnej pomocy? To się k***a grubo mylisz.
Nielegalne i nielogiczne obostrzenia ale zamknijmy kościoły w trosce o zdrowie ludzi, k***a na prawdę pisz jakie sobie bzdury chcesz, ale weź zachowaj minimum logiki..
Jeżeli wszystko należy traktować tak samo to zamknijmy również sklepy budowlane, dlaczego tam nikt się nie zarazi a w restauracji tak?
Z ch*ja a nie z troski masz zamknięty lokal, po prostu nie chce Ci się użerać z policją i ganiać po sądach i zrobiłbym tak samo jeżeli twierdzisz, że wcale nie pie**olisz teraz farmazonów to jak poluzują obostrzenia to nadal będziesz miał zamknięte? Przecież wirus nie zniknie więc powinieneś nie otwierać prawda?
Co do finansowania kościoła to już pisałem i nie chce mi się powtarzać, ale wszystko nie jak tak proste jak się internetowym napinaczom wydaje.



A tak przepraszam. Biznesmani księża, Zenek, ch*jec łorkiestro i inne pisoskie podnóżki dostali.
Ja nie dostałem i nie znam żadnego przedsiębiorcy, który dostał.

mygyry

2021-03-30, 14:12
Wiewór napisał/a:

A tak przepraszam. Biznesmani księża, Zenek, ch*jec łorkiestro i inne pisoskie podnóżki dostali.
Ja nie dostałem i nie znam żadnego przedsiębiorcy, który dostał.



Ja znam wielu jeżeli chodzi o tarcze (ja również) , możemy się spierać co do proporcji środków do strat.
Natomiast pomijając tarcze to jeżeli chodzi o wielkie biznesy wielokrotnie są wspierane, poprzez grunty, budowę infrastruktury, zwolnienia podatkowe, dotacje, nisko oprocentowane pożyczki i od ch*ja innych rzeczy kwestia tego o czym pisałem w temacie kościoła, lobbing Jest jedną z podstaw.

W temacie kościoła wychodzi właśnie taka typowa cebula, polaczkowatość, jak widzę, że ktoś ma lepiej to nie będę walczył, żeby mi się poprawiło o nie, będę walczył z całych sił żeby ten drugi miał gorzej, to jest kwintesencja zj***nej mentalności w Polsce.

Ni...........ny

2021-03-30, 14:23
mygyry napisał/a:

W temacie kościoła wychodzi właśnie taka typowa cebula, polaczkowatość, jak widzę, że ktoś ma lepiej to nie będę walczył, żeby mi się poprawiło o nie, będę walczył z całych sił żeby ten drugi miał gorzej, to jest kwintesencja zj***nej mentalności w Polsce.



Co ty k***a pie**olisz człowieku ? Kościół nie prowadzi uczciwej działalności, jest j***nym pasożytem żerującym na tym kraju. Dokładnie tak samo jak partyjne k***y w spółkach skarbu państwa. I właśnie to jest przyczyną ch*jni jaka panuje w tym chlewie. Kolesiostwo, korupcja, układziki ze świniami przy korycie, to wszystko sprawia że uczciwy człowiek ma pod górkę i tylko złodzieje i cwaniaczki mają się dobrze. I KK zalicza się do tej grupy złodziei i cwaniaczków bo przepie**ala miliardy które są bardziej potrzebne gdzie indziej.
Dawno nie widziałem głupszej argumentacji.