18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ce gie iiiii

SuchyHarry • 2021-03-28, 17:13
Czyli jak ukryć fakt nieprzestrzegania zasad limitów osób w twojej parafii - quick tutorial

Cytat:

W Kościele katolickim obchodzona jest dzisiaj Niedziela Palmowa. Zgodnie z obowiązującym w Polsce reżimem sanitarnym w miejscach kultu w nabożeństwach może uczestniczyć jedna osoba na 20 m kw., przy zachowaniu dystansu 1,5 m. Wierni zobowiązani są także do noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Z tego powodu wiele osób ogląda transmisje ze mszy św. w internecie. Jedną z nich pokazała parafia pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu, gdzie doklejono obraz z pustymi ławkami.



źródło: onet.pl




Tak realnego CGI nie ujrzycie w żadnym innym hollywoodzkim filmie :mrgreen:

trambulator

2021-03-28, 20:38
Mój Sącz... taki piękny :D

JebacJP2

2021-03-28, 21:04
Tepe katolstwo i tak nie zauwazy fake’u. Zreszta czego spodziewać się po kimś kto wierzy w jakies niepokalane poczęcia, zmartwychwstanie i tym podobne bajeczki dla ułomnych i ciemnogrodu.

przewodnik_elektryczny

2021-03-28, 21:25
Nieraz mówię katolikom że w ogródku trzymam jednorożca i jeżdżę na nim jak mam ochotę. Gdy mi nie wierzą i żądają dowodów to mówię że muszą mi uwierzyć a jak nie to jednorożec weźmie wbije im róg w dupę aż po jaja a poza tym muszą mi zapłacić za przekazanie tej informacji. Mówią że jestem pie**olnięty po czym idą do kościoła i odprawiają swoje modły, przy tym dając kasę na tacę.
I teraz pytanie co jest bardziej prawdopodobne , koń z rogiem czy bóg? Według mnie koń z rogiem

PieronJasnySzlag

2021-03-28, 22:16
Oho. Polskojęzyczny niemiecki serwis onet zwęszył kolejną aferę a czerwone j***ne komuchy mu przyklaskują jeden z drugim.
A za 40 lat jak to przeważnie bywa to na łożu śmierci będą łzy i ciche szeptanie: "Jezu mam nadzieje że istniejesz i to nie konieć..."

Wiewór

2021-03-28, 22:27
PieronJasnySzlag napisał/a:

Oho. Polskojęzyczny niemiecki serwis onet zwęszył kolejną aferę a czerwone j***ne komuchy mu przyklaskują jeden z drugim.
A za 40 lat jak to przeważnie bywa to na łożu śmierci będą łzy i ciche szeptanie: "Jezu mam nadzieje że istniejesz i to nie konieć..."



To się k***a zdziwisz. Mój dziadek żył jako ateista, umarł jak ateista i miał świecki pogrzeb jako ateista.
Oczywiście na jego pogrzebie nie wytrzymały takie k***y katolskie jak ty i wysrali się na jego ostatnia wolę i na świeckiej ceremonii zaczęli mamrotać pod nosem magiczne zaklęcia w postaci ojcze nasz.
Także z wami katolibami tak jest że nie cofniecie się przed niczym żeby uświęcać innych na siłę i udowadniać swoje racje.

Filmik powyżej to wyraz najwyższej pogardy dla prawa i dla samych was wierzących. Ksiundz każe wam chodzić do kościoła żeby mogl przelecieć z kapeluszem po wiernych i ma wyj***ne na wasze zdrowie.
Ale wy wierzący macie to do siebie że żadne logiczne argumenty do was nie trafiają i nawet w tak prostej sprawie będziecie bronić ksiundza i zamiast się wk***ic na niego to będziecie szukać spisku żydowskiego i oskarżać innych o konfidenctwo

mygyry

2021-03-28, 22:51
Wiewór napisał/a:

To się k***a zdziwisz. Mój dziadek żył jako ateista, umarł jak ateista i miał świecki pogrzeb jako ateista.
Oczywiście na jego pogrzebie nie wytrzymały takie k***y katolskie jak ty i wysrali się na jego ostatnia wolę i na świeckiej ceremonii zaczęli mamrotać pod nosem magiczne zaklęcia w postaci ojcze nasz.
Także z wami katolibami tak jest że nie cofniecie się przed niczym żeby uświęcać innych na siłę i udowadniać swoje racje.
Filmik powyżej to wyraz najwyższej pogardy dla prawa i dla samych was wierzących. Ksiundz każe wam chodzić do kościoła żeby mogl przelecieć z kapeluszem po wiernych i ma wyj***ne na wasze zdrowie.
Ale wy wierzący macie to do siebie że żadne logiczne argumenty do was nie trafiają i nawet w tak prostej sprawie będziecie bronić ksiundza i zamiast się wk***ic na niego to będziecie szukać spisku żydowskiego i oskarżać innych o konfidenctwo



Brak u ciebie jakiejkolwiek logiki, srałeś się wielokrotnie o obostrzenia i dobrze, że przedsiębiorcy je obchodzą a teraz jesteś zbulwersowany, że ksiądz (biznesmen który handluje wiarą) robi dokładnie k***a to samo, żeby najzwyczajniej w świecie zarobić, każdemu przedsiębiorcy który nagina lub łamie często absurdalne rystrykcje powiesz w twarz że jest k***ą, że gardzi swoimi klientami i ma wyj***ne na ich zdrowie? Czy może braknie ci spójności w myśleniu, bo wylewanie bólu dupy na plebanem to teraz takie modne i nośne wśród bandy hipokrytów

Ni...........ny

2021-03-28, 23:10
mygyry napisał/a:

Brak u ciebie jakiejkolwiek logiki, srałeś się wielokrotnie o obostrzenia i dobrze, że przedsiębiorcy je obchodzą a teraz jesteś zbulwersowany, że ksiądz (biznesmen który handluje wiarą) robi dokładnie k***a to samo, żeby najzwyczajniej w świecie zarobić, każdemu przedsiębiorcy który nagina lub łamie często absurdalne rystrykcje powiesz w twarz że jest k***ą, że gardzi swoimi klientami i ma wyj***ne na ich zdrowie? Czy może braknie ci spójności w myśleniu, bo wylewanie bólu dupy na plebanem to teraz takie modne i nośne wśród bandy hipokrytów



Jak taki z klechy przedsiębiorca to niech przestanie okradać ten kraj z 15 mld zł rocznie i zacznie płacić podatki.
Skoro utrzymujemy tę bandę pasożydów to mamy prawo od nich wymagać nieco więcej niż od zwykłego przedsiębiorcy.

mygyry

2021-03-28, 23:15
Niezwyciężony napisał/a:

Jak taki z klechy przedsiębiorca to niech przestanie okradać ten kraj z 15 mld zł rocznie i zacznie płacić podatki.
Skoro utrzymujemy tę bandę pasożydów to mamy prawo od nich wymagać nieco więcej niż od zwykłego przedsiębiorcy.



Umieli wylobbować takie warunki to z tego korzystają, tak samo jak każda wielka korporacja, która ucieka do rajów podatkowych z płatnościami a na rynku krajowym wyciągają ręce po każdą ulgę i dotacje, mieć do nich pretensje, że korzystają ze swoich przywilejów? Nie są tacy naiwni jak ich klienci....

A i skoro ktoś pie**oli o zdrowiu i nagle ma pretensje o kasę to gdzie tu spójność?

JebacJP2

2021-03-28, 23:23
mygyry napisał/a:

Brak u ciebie jakiejkolwiek logiki, srałeś się wielokrotnie o obostrzenia i dobrze, że przedsiębiorcy je obchodzą a teraz jesteś zbulwersowany, że ksiądz (biznesmen który handluje wiarą) robi dokładnie k***a to samo, żeby najzwyczajniej w świecie zarobić, każdemu przedsiębiorcy który nagina lub łamie często absurdalne rystrykcje powiesz w twarz że jest k***ą, że gardzi swoimi klientami i ma wyj***ne na ich zdrowie? Czy może braknie ci spójności w myśleniu, bo wylewanie bólu dupy na plebanem to teraz takie modne i nośne wśród bandy hipokrytów



Ja pie**ole, ale ty jesteś matolem. Chociaż z jednym się zgadzam, ze księża to biznesmeni i handlują wiara. Z tym, ze ten ich „biznes” w żadnej sposób nie napędza nam gospodarki tylko generuje tam ogłupionych gamoni, którzy wierzą w jakies bajki o piekle, życiu wiecznym itd. A ich zarabianie polega tylko na wyłudzaniu pieniędzy od których nie odprowadzają żadnych podatków i to bez wyjątku. Za to przedsiębiorcy, którym pisdzielcy zamknęli biznesy świadczą REALNE usługi, które są ludziom potrzebne i z zarobionych pieniądzy odprowadzają podatki i mało tego tworzą miejsca pracy dla innych ludzi. Kumasz różnice miedzy prawdziwymi biznesmenami a „biznesmenami”? Już pomijam fakt, ze ta cała zj***na wiara katolicka nie jest nikomu do niczego potrzebna, wiec chociaż na czas pandemii można by zamknąć te zj***ne kościoły i nie robić niesprawiedliwych wyjątków.

mygyry

2021-03-28, 23:30
JebacJP2 napisał/a:

Ja pie**ole, ale ty jesteś matolem. Chociaż z jednym się zgadzam, ze księża to biznesmeni i handlują wiara. Z tym, ze ten ich „biznes” w żadnej sposób nie napędza nam gospodarki tylko generuje tam ogłupionych gamoni, którzy wierzą w jakies bajki o piekle, życiu wiecznym itd. A ich zarabianie polega tylko na wyłudzaniu pieniędzy od których nie odprowadzają żadnych podatków i to bez wyjątku. Za to przedsiębiorcy, którym pisdzielcy zamknęli biznesy świadczą REALNE usługi, które są ludziom potrzebne i z zarobionych pieniądzy odprowadzają podatki i mało tego tworzą miejsca pracy dla innych ludzi. Kumasz różnice miedzy prawdziwymi biznesmenami a „biznesmenami”? Już pomijam fakt, ze ta cała zj***na wiara katolicka nie jest nikomu do niczego potrzebna, wiec chociaż na czas pandemii można by zamknąć te zj***ne kościoły i nie robić niesprawiedliwych wyjątków.



Wszystko napędza gospodarkę gdzie przepływa kasa, ale brak tu myślenia logicznego i kolejne prostolinijne pie**olenie które zresztą szkoda mi ci to tłumaczyć.

przewodnik_elektryczny

2021-03-28, 23:34
Dajcie mi JEDEN naukowy dowód na istnienie boga. Zesracie się prędzej i zjecie własne gówno a żadnego dowodu nie znajdziecie. Bóg nie istnieje choćbyście wymyślali nie wiadomo jakie argumenty. Każdy kto wierzy w jakiegokolwiek boga jest niepełnosprawny umysłowo i żal mi was, chociaż najbardziej moich podatków które są przepie**alane na naukę religii w szkołach , kapelanów w wojsku i inne tego typu rzeczy. 21 wiek świat poszedł do przodu a katole nadal się trzymają zabobonów sprzed 2000 lat

JaTylkonaChwile

2021-03-28, 23:34
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jak byłem młodszy to myślałem że gdy z biegiem czasu wyzdychają bezdomniaki, alkoholicy i twardogłowe mohery to nowych nie będzie tyle przybywało i społeczeństwo samo się uzdrowi. Grubo się pomyliłem. Bezdomniaków i alkoholików jest cały czas tyle samo, a katolików odprawiających gusła jest niewiele mniej niż 20 lat temu. Przez te całe j***ne 20 lat społeczeństwo niewiele ruszyło do przodu, zamiast myśleć i działać oni dalej wierzą w bajki o bogu



no widzisz a ja myslalem, ze dzieki komputerom i latwym dostepem do wiedzy, przybedzie ludzi mądrych - jak widac po wysrywach pseudo-ateistów ludzi głupich jest znacznie więcej niż 20 lat temu. Społeczeństwo niewiele ruszyło do przodu a widząc błyskawice i wojujących lewaczków w internecie - smiem twierdzić, ze nawet się cofnęło.

JebacJP2

2021-03-28, 23:35
mygyry napisał/a:

Wszystko napędza gospodarkę gdzie przepływa kasa, ale brak tu myślenia logicznego i kolejne prostolinijne pie**olenie które zresztą szkoda mi ci to tłumaczyć.



Nie no wiadomo, lepiej ładować miliardy złotych w kieszenie klechom niż na przykład w innowacje i badania naukowe. Dzieki temu Polska w końcu stanie się potęga międzynarodowa a Chrystus będzie nam królował na wieki. Amen

przewodnik_elektryczny

2021-03-28, 23:38
mygyry napisał/a:

Wszystko napędza gospodarkę gdzie przepływa kasa, ale brak tu myślenia logicznego i kolejne prostolinijne pie**olenie które zresztą szkoda mi ci to tłumaczyć.



ch*ja napędza. Tak samo napędzają gospodarkę zakłady bukmacherskie , usługi wróżek i piramidy finansowe. To że kasa się przelewa to nie znaczy że to wnosi istotny wkład w gospodarkę. Miałoby to sens gdyby polskie kościoły finansowali Niemcy albo inni cudzoziemcy. Tymczasem Polacy przepie**alają kasę swoją i publiczną na te bezużyteczne obrzędy

mygyry

2021-03-28, 23:40
JebacJP2 napisał/a:

Nie no wiadomo, lepiej ładować miliardy złotych w kieszenie klechom niż na przykład w innowacje i badania naukowe. Dzieki temu Polska w końcu stanie się potęga międzynarodowa a Chrystus będzie nam królował na wieki. Amen



Przecież to kompletnie nie ma nic wspólnego z tym co pisałem, więc o ch*j chodzi w twoim wysrywie?
Dla mnie każda korporacja powinna działać na takich samych zasadach rynku a to czy ktoś wierzy k***a w plebana, Ziębę czy inna wróżkę kompletnie mnie jebie.