18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ce gie iiiii

SuchyHarry • 2021-03-28, 17:13
Czyli jak ukryć fakt nieprzestrzegania zasad limitów osób w twojej parafii - quick tutorial

Cytat:

W Kościele katolickim obchodzona jest dzisiaj Niedziela Palmowa. Zgodnie z obowiązującym w Polsce reżimem sanitarnym w miejscach kultu w nabożeństwach może uczestniczyć jedna osoba na 20 m kw., przy zachowaniu dystansu 1,5 m. Wierni zobowiązani są także do noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Z tego powodu wiele osób ogląda transmisje ze mszy św. w internecie. Jedną z nich pokazała parafia pw. św. Małgorzaty w Nowym Sączu, gdzie doklejono obraz z pustymi ławkami.



źródło: onet.pl




Tak realnego CGI nie ujrzycie w żadnym innym hollywoodzkim filmie :mrgreen:

JebacJP2

2021-03-29, 00:12
mygyry napisał/a:

Co ma biblia do rzeczy, wspominałem coś o chrześcijanach? Mam w nosie te bajki a ty pokazujesz swoje ograniczenie o którym wspominałem. To co nazywasz boską mocą również może być wszystkim, dlaczego musiałoby się to kłócić z fizyką? Bo tobie tak pasuje?
Pogódź się z tym, że Boga nie da się zdefiniować a jeżeli w swoim ograniczonym myśleniu masz pie**olić o biblii czy innych bzdetach to lepiej już idź spać, bo nie rozumiesz podstaw.



To ty w końcu jesteś agnostykiem czy wyznawca j***nej wiary katolickiej? Bo już nie wiem jak z tobą rozmawiać.

mygyry

2021-03-29, 00:15
JebacJP2 napisał/a:

To ty w końcu jesteś agnostykiem czy wyznawca j***nej wiary katolickiej? Bo już nie wiem jak z tobą rozmawiać.



Już powiedziałem, że nie umiem zdefiniować Boga ani tego co on miałby reprezentować, dlatego nie mogę powiedzieć czy istnieje ani w jakiej formie a co za tym idzie czy w niego wierzę.
Natomiast postawa nie bo nie, świadczy dla mnie o ograniczeniu.

przewodnik_elektryczny

2021-03-29, 00:15
mygyry napisał/a:

Co ma biblia do rzeczy, wspominałem coś o chrześcijanach? Mam w nosie te bajki a ty pokazujesz swoje ograniczenie o którym wspominałem. To co nazywasz boską mocą również może być wszystkim, dlaczego musiałoby się to kłócić z fizyką? Bo tobie tak pasuje?
Pogódź się z tym, że Boga nie da się zdefiniować a jeżeli w swoim ograniczonym myśleniu masz pie**olić o biblii czy innych bzdetach to lepiej już idź spać, bo nie rozumiesz podstaw.



Kolejne hasełka katoli. A ja ci mówię że mam jednorożca na podwórku i jeśli w niego nie wierzysz to jesteś ograniczonym betonem. To że nie potrafisz go zdefiniować to nie znaczy że go nie mam. Ma zajebiste supermoce, lata , wypuszcza z dupy sieć i podgląda laseczki przez ściany. Jeśłi w niego nie wierzysz to znaczy że jeszcze nie dorosłeś do wiary i spłoniesz w piekle

mygyry

2021-03-29, 00:17
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Kolejne hasełka katoli. A ja ci mówię że mam jednorożca na podwórku i jeśli w niego nie wierzysz to jesteś ograniczonym betonem. To że nie potrafisz go zdefiniować to nie znaczy że go nie mam. Ma zajebiste supermoce, lata , wypuszcza z dupy sieć i podgląda laseczki przez ściany. Jeśłi w niego nie wierzysz to znaczy że jeszcze nie dorosłeś do wiary i spłoniesz w piekle



Zaczęła się dziecinada :facepalm:

przewodnik_elektryczny

2021-03-29, 00:21
mygyry napisał/a:

Zaczęła się dziecinada



Właśnie tak wygląda nauka religii w szkole. Dużo bajeczek i zero dowodów . I do tego hasełka, straszenie dzieci piekłem , urządzanie podniosłych obrzędów wyciąganie kasy

JebacJP2

2021-03-29, 00:21
mygyry napisał/a:

Już powiedziałem, że nie umiem zdefiniować Boga ani tego co on miałby reprezentować, dlatego nie mogę powiedzieć czy istnieje ani w jakiej formie a co za tym idzie czy w niego wierzę.
Natomiast postawa nie bo nie, świadczy dla mnie o ograniczeniu.



Czyli twoje poglądy dotyczące istnienia Boga odpowiadają agnostykowi. To po co wcześniej próbowałeś bronić sekty katolickiej, która jest narzędziem politycznym pisu i tylko doi budżet naszego kraju z miliardów złotych, podczas gdy te pieniądze można byłoby rozdysponować mądrzej?

lesku73

2021-03-29, 00:32
A ci młodzi chłopcy nieletni to co tam robią wśród tych młodych księży byczków podnieconych?!? a potem będzie płacz matek tych dzieci że mu młody książę syna przeorał kiszkę stolcową.

przewodnik_elektryczny

2021-03-29, 00:35
lesku73 napisał/a:

A ci młodzi chłopcy nieletni to co tam robią wśród tych młodych księży byczków podnieconych?!? a potem będzie płacz matek tych dzieci że mu młody książę syna przeorał kiszkę stolcową.



A co będą księdzu żałować, przecież autorytet. Sami oj***liby mu pałę gdyby wyznaczył im taką pokutę. A jeśli się wyda to za karę biskup przeniesie ich do innej parafii

Ci...........la

2021-03-29, 00:48
Tego kto to zrobił od razu powiesić

mygyry

2021-03-29, 07:58
JebacJP2 napisał/a:

Czyli twoje poglądy dotyczące istnienia Boga odpowiadają agnostykowi. To po co wcześniej próbowałeś bronić sekty katolickiej, która jest narzędziem politycznym pisu i tylko doi budżet naszego kraju z miliardów złotych, podczas gdy te pieniądze można byłoby rozdysponować mądrzej?



A gdzie go bronie? Chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

notak

2021-03-29, 08:19
ladnie strolowany temat

Kamel-Leon

2021-03-29, 10:28
Halman napisał/a:

myślałem że szopka jest tylko raz w roku i już była...



No tak, w końcu mamy koniec grudnia.

TenMartwica

2021-03-29, 12:04
A ja nie rozumiem o co chodzi. Na mszy jest raptem siedem osób, no może trochę za blisko stoją obok siebie, ale poza tym wszystko się zgadza.
Na siłę szukacie dramy!

Shane88

2021-03-29, 15:45
Co za czarne ch*je... (Nie obrażając murzynów)...

PieronJasnySzlag

2021-03-29, 16:04
Wiewór napisał/a:

Mój dziadek żył jako ateista, umarł jak ateista i miał świecki pogrzeb jako ateista.
Oczywiście na jego pogrzebie nie wytrzymały takie k***y katolskie jak ty i wysrali się na jego ostatnia wolę i na świeckiej ceremonii zaczęli mamrotać pod nosem magiczne zaklęcia w postaci ojcze nasz.


Tym pięknym wpisem udowodniłeś tylko tyle że masz zj***ną rodzine która nie potrafiła uszanować ostatniej woli dziadka :D
Jeszcze własną rodzine nazwyzywałeś od k***. Co za dno.

przewodnik_elektryczny napisał/a:

Daj mi jeden dowód że bóg istnieje a przyznam ci rację. Tylko tyle potraficie wy katolicy. Zadaję ci pytanie wprost a ty odwracasz kota ogonem i pieprzysz coś o lewakach , feministkach i komunistach. Powtarzam : daj mi jeden dowód że bóg istnieje. Jakikolwiek , nie musi być ten chrześcijanski


Ale zdajesz sobie sprawe że ty sam też jesteś mocno wierzący? Zawzięcie wierzysz ze boga niema. Czyli generalnie masz tak mocną wiare jak skrajni katolicy z tym że tylko bieguny są odwrócone.
Fizyka kwantowa została zbadana dopiero w 5% ale zjeb z Sadistica już wie że boga nie ma :lol: