18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o youtuberze RockAlone2K

Mi...........13 • 2012-07-11, 22:12

Trochę prawdy o idolu gimbusów :) . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.

lubie_lizac_sobie_jaja

2012-07-11, 22:27
Masa pie**olenia, a sprowadza się do tego, że facet robi fajne filmiki ale kiedyś wrzucał je z tagami jakichś cepków i teraz następuje wielkie oburzenie, bo ma więcej widzów od nich. Szczerze to pie**oli mnie to, obejrzałem kilka jego materiałów swego czasu i na prawdę przyjemnie się go słucha, mówi do rzeczy. Kogo obchodzi fakt, że sobie na tym zarabia i próbuje zdobyć nowych widzów... a ch*j.

Pa...........an

2012-07-11, 22:28
Gdybym nie widział twarzy tego gościa to bym pomyślał, że to RockAlone2K1 mówi. Ta sama barwa głosu i podobny sposób wypowiedzi.

Mi...........13

2012-07-11, 22:29
Czyli według Ciebie normalne jest to że robił sławę wklejając tagi sławnych osób z youtube? Fajne materiały? Według mnie gorzej od niego gra tylko klocuch12, widać że robi to tylko dla kasy.

hardbot

2012-07-11, 22:35
Co on k***a trzyma w tej ręce
Myślałem, że loda lecz bardziej pasuje tutaj mikrofon

Pa...........an

2012-07-11, 22:39
hardbot napisał/a:

Co on k***a trzyma w tej ręce



Nie jestem pewny, ale najprawdopodobniej szynszylę :-P

Ko...........er

2012-07-11, 22:45
poco tu wzucacie takie h*jowe zeczy
jak tylko odpalilem filmik to wiedzialem ze ten frajer to totalna p*zda pie**olonca o h*j wie czym
zakop

Mi...........13

2012-07-11, 22:50
taki poziom to chyba tylko na wykopie @Komer

zonk

2012-07-11, 23:16
Kto to k***a rockalone2k ? Czym się tu podniecać ? Nie widziałem żadnego jego filmu ale rozumiem że on nagrywa gameplaye. W dupach się poprzewracało ,że nic nie robią tylko nagrywają gówna na youtube.

hardbot

2012-07-11, 23:35
Komer napisał/a:

poco tu wzucacie takie h*jowe zeczy
jak tylko odpalilem filmik to wiedzialem ze ten frajer to totalna p*zda pie**olonca o h*j wie czym
zakop



Zaopatrz się w:

Niedzwiedz23

2012-07-12, 00:16
Lubię Rocka, ale gościu powoli mnie przekonuje żebym ograniczył się tylko do dania suba.

sz...........zz

2012-07-12, 00:18
shogun niepotrzebnie miesza się w tą całą vlogerową wojnę. Niech robi to co mu świetnie wychodzi, a więc blogi o życiu w USA. Chyba go trochę zazdrość zżera. A rocka oglądam od niedawna, bo fajnie gada, grając. A to, że jakoś świetnie nie gra... czy to istotne? Pokazuje grę, a nie jak zajebiście gra.

jpdl

2012-07-12, 00:37
Koleś 40 lat i się chwali że ogląda wszystkie filmy z minecrafta i że dostał 50 łapek :D

zonk

2012-07-12, 00:41
No z tym minesraftem co to się klocki układa to przegięcie... :facepalm:

mowbray

2012-07-12, 01:12
Nie obchodzi mnie to ile zarabia na "vlogowaniu". Nie obchodzi mnie jakich zagrywek użył, żeby pozyskać widza. Nie obchodzi mnie również czy reklamuje na swoich filmikach karmę dla psów czy też papier toaletowy. Nie jestem również jego wielkim fanem gdyż nie mam czasu na oglądanie jego seriali z gier czy też recenzji po 30min, jednak fakt jest faktem: bardzo przyjemnie mi się ogląda jego filmiki (jak już jakiś włączę w wolnej chwili to muszę oglądnąć do końca), jest bardzo ogarniętym facetem i jeśli dobrze zarabia na tym co robi bardzo dobrze i co uwielbia to tylko mu pozazdrościć. A, że inni mu zazdroszczą widzów to już inna sprawa. Tak to jest, że jak ktoś się wybije to w pewnym momencie przychodzi czas na hejtowanie. Można wspomnieć o przykładowo Robercie M, jaka swojego czasu była na niego nagonka (która trwa nadal jednak w mniejszym stopniu). To wszystko minie, a prawdziwy widz/fan i tak pozostanie przy swoim artyście/vlogerze w ciężkiej chwili. I ch*j w dupę zazdrosnym hejterom!