18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o youtuberze RockAlone2K

Mi...........13 • 2012-07-11, 22:12

Trochę prawdy o idolu gimbusów :) . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.

seba1415

2012-07-12, 19:34
Każdy ma w dupie to tak na prawdę ile koleś zarabia, chodzi o to że jest manipulantem i robi to by zarabiać i robi to pod publike. Jest swego rodzaju hipokrytą bo nie przyznaje się do tego, każda próba skrytykowania go i wyciągnięcie od niego prawdy kończy się banem. Mimo że twierdzi że nie robi tego dla pieniędzy i zarabia GROSZE (co wcale nie jest prawda gdyż jak już inni wspominali zarabia sporą kase) widać to zresztą po ilości filmików jakie wrzuca, robi dosłownie wszystko byle tylko zarobić po czym mówi że to dla pasji i gówno z tego ma co jest nie prawdą. Miczok13 zapodał jeszcze dobry filmik gdzie koleś poczęści się przyznaje do całego szajsu.

Rock to klamca i manipulant, nie robi tego dla Was tylko robi to dla siebie, dla pieniędzy i po części może z przyjemności, to że fajnie się go słucha jest OK, nie ma problemu ale jesli facet nie potrafi otwarcie przyznać że na tym zarabia i blokuje każdą krytykę od razu mnie odpycha od niego.

Mi...........13

2012-07-12, 20:20
Właśnie to seba1415, jakby do sławy doszedł bez kłamania, wyłudzania oglądalności to miałbym to w dupie.

dymion

2012-07-12, 21:15
a mnie wk***ia od początku. dowiedziałem się o nim jak wj***ł się na jakieś lekkostronnicze piwo (których pajaców nawiasem unsubowałem po ok. 200. odcinku) i już mi się nie spodobał.

Mr Dan

2012-07-12, 21:16
Jeśli lubisz jego filmy, to go będziesz subskrybował, a jak chcesz zrobić akcję "Wszyscy hejtujemy Rocka, bo zarabia więcej", to śmiało, rób to.

"Skoro ja nie mam, bo robię ch*jowe filmy, to nie mogę pozwolić, by inni z tego cokolwiek mieli."

Zdunn

2012-07-12, 21:58
p*zda z wykopa na Sadolu, tylko tam takie pie**olenie, najeżdżanie na innych ludzi którzy coś osiągneli.
Idź dalej napie**alać dalej 12 godzin za 1000zł, albo wróć do Gimnazjum, tam twoje miejsce.Psy ogrodnika, jak by on wam pieniądze z portfela kradł.

Mi...........13

2012-07-13, 00:10
Ty nadal zdunn nie rozumiesz o co chodzi w tym całym hejcie na Rocka. Typ wstawiał tagi innych osób z youtube, tych sławnych po to żeby jego filmiki ukazywały się na listach wyszukiwania, później pie**olił jak to mało na youtube się zarabia, marne grosze... wiesz w czym tkwi ten problem? Cwany zakłamany człowieczek dorabiający sobie e-wacka, mówi jak to do wszystkiego z dystansem podchodzi, a nie każe komentować swoich filmów negatywnie, przyjmuje tylko komentarze o tym jakim to jest Bogiem. Zrozum o co chodzi, potem pie**ol głupoty o gimnazjum i pracy 12h za 1000zł.



@#1258772 kolejny, ja nie kręcę lets playów nie umiejąc grać i pie**oląc kłamstwa na każdym kroku- on wręcz przeciwnie. Doszedłby do tego uczciwie- nie dopie**alałbym się teraz.



Co do tematu- tutaj dowody na to o czym mówi shogun dla pie**olonych gimnazjalistów zaślepionych jego paplaniem http://www.sadistic.pl/youtuber-rockalone2k-przyznaje-sie-jaka-jest-cwana-swinia-vt126138.htm



Aha, co do mowbray z pierwszej strony tematu, jeśli już chodzi o tego Roberta M. Nagonka na niego była słuszna, jest nadal. Typ przyjechał z Ameryki mówi że h*j wie jaką tam karierę zrobił?A tam co? Nikt o nim nie słyszał, poczytaj co pisał o nim jakiś DJ Mario, nie umiał sprzętu obsłużyć na imprezie, potem się wk***ił bo mu nie chcieli dać wody mineralnej za pierodolone złoty pięćdziesiąt i sobie wyszedł. O masz nawet link http://n-stars.pl/wszystko-i-nic/43506-01-08-11-zachowanie-roberta-m-30-07-2011-a.html Posłuchaj Robert M- Just Little Bit i ATB- Desperate Religion. Napisał kochany Robuś że to remix? Nie, więc stul pysk jeśli nie wiesz o czymś zupełnie nic a kłapiesz dziobem kolego.

Vinewood

2012-07-13, 00:22
Po studiach, pracuje jako tłumacz i zarabiam 8-9 tysięcy miesięcznie. A tu tłusta świnia nagrywa filmy z ... gier i zarabia około 5 tys miesięcznie na p*zdach :D

Mi...........13

2012-07-13, 00:23
Vinewood dorabiaj sobie e-wacka gdzie indziej

Jaskier

2012-07-13, 01:27
Miczok13 Ty nawet nie wiesz ile on naprawde zarabia tylko jakiś typek Shogun jakiś tam powiedział historyjke z dupy że on zarabia tysiące bo tagował filmy nieuczciwie. Gdyby to było zabronione to by tego nie było, a jeśli można to nie tylko Rock tak robił. Po za tym jego filmy w cale nie są złe ale ty musisz wyzywać od złodzieji bo ktoś Ci tak powiedział. Jesteś jak piesek któremu się rzuci patyk a on go przynosi

Mi...........13

2012-07-13, 01:39
Jaskier ja pie**olę. Nie można używać tagów kogoś kto kompletnie nie jest związany z filmem, szczególnie jeśli się chce mieć partnerstwo. Rock te tagi już pousuwał, za cwana świnia z niego jest żeby je zostawić i stracić hajs z bycia beztalenciem. Najpierw przeglądaj materiał, potem go komentuj. Powiedz mi kolego po co edytowałby filmik z roku 2011, w maju 2012? Chyba po to żeby usunąć tagi.

Jaskier

2012-07-13, 01:45
A Ciebie to tak bardzo denerwuje bo jesteś zazdrosny? Czy tylko dlatego że lubisz denerwować innych?

Mi...........13

2012-07-13, 12:41
A ty jesteś tak głupi, czy tak popie**olony? Może to i to?

Jaskier

2012-07-13, 14:54
Przyznaj się w prost że jesteś po prostu zazdrosny i robisz z igły widły Trollku

Jackyll

2012-07-13, 15:26
pie**olenie w bambus-po prostu :)

Tak w ogóle to admini takie gówno powinni usuwać. To czarny humor?
W zasadzie czarny humor, człowiek czeka aż coś go jebnie, a on pedziowaty typ tylko pie**oli i na koniec jest wk***ienie, że nic go nie jebło-hmm może tak to działa, wykańczanie psychiczne :D