18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o youtuberze RockAlone2K

Mi...........13 • 2012-07-11, 22:12

Trochę prawdy o idolu gimbusów :) . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.

Mi...........13

2012-07-13, 18:21
Tak robię z igły widły. pie**olnij Ty się w łeb. Zorganizował facet akcję w której wybić mieli się ludzie którzy dobrze nagrywają gry i je komentują. Kto się na tej akcji wybił? Tylko On sam, więc przestań mi tu pie**olić takie dyrdymały, jak Ci nie pasuje ten temat to na h*j w niego wchodzisz i komentujesz? Wyraziłeś swoje zdanie raz, lecz kompleksy gdzie indziej.



@Jackyll nie, to absurd dnia codziennie- gość wybił się na robieniu ludzi w h*ja.

Jaskier

2012-07-13, 19:00
A Ty się go dalej czepiasz.. Mówisz że oszukiwał w tagach nie masz na to w sumie żadnych dowodów po za tym że edytował jakieś filmy i też tego nie wiesz w 100%. Po za tym jeśli ma tyle subów to tylko dlatego że się ludzią podobają jego filmy, nikt nikogo nie zmuszał do subowania jego kanału. A oceny i komentarze wyłączył dlatego że nie ma zamiaru słuchać takich cwe*i jak ty

Mi...........13

2012-07-13, 23:51
Jeśli już coś to ludziom, nie istnieje takie słowo jak ludzią. Sprawdź statystyki kto w jakim wieku ogląda jego filmy, jeśli tego też nie poblokował.

Jaskier

2012-07-14, 01:17
Ehh dobrze żyj sobie w swoim świecie. Przynajmniej Ci którzy mają swój mózg mają to wszystko w dupie.

Massivee

2012-07-14, 02:23
@ Miczok13

k***a jeszcze przez przypadek tobie piwo postawiłem buraku.
Ogarnij chłopie prawdziwe życie a nie w internetowe intrygi się bawisz.
Po prostu żal ci dupę tak kurewsko ściska (widzę po komentach) że zaraz się osrasz.
ch*j kogo tak naprawdę obchodzi to jak ktoś taguje, edytuje filmiki, kasuje komentarze na swoim kanale ja pie**ole istnieje takie coś jak prawdziwe życie. Jeszcze zrozumiał bym jakbyś k***a mu płacił z własnej kieszeni te obsrane pieniądze, reklamodawcy mu płacą i ch*j ci do tego. Adblock i heyah, albo nie oglądasz wcale. j***na kurewska Polska zazdrość LOL !! GTFO !! Zwal sobie czy coś, bo żebyś dziewczynę miał to ja wątpię.

Ps. Nawet nie wiem kto to k***a jest ten rocksrock.

~Conscribo

2012-07-14, 08:40
Ło, pierwszy raz widzę dorosłego nołlajfa który interesuje się gimbusiarskimi tematami :D

Mi...........13

2012-07-14, 12:02
@Massive, to na h*j mi odpisujesz i w ogóle wchodziłeś w ten temat? Ogarnij swoje życie, bo jak na razie to widzę że siedzisz tutaj i napie**alasz posty. GTFO.

Massivee

2012-07-14, 19:18
Miczok13 napisał/a:

@Massive, to na h*j mi odpisujesz i w ogóle wchodziłeś w ten temat? Ogarnij swoje życie, bo jak na razie to widzę że siedzisz tutaj i napie**alasz posty. GTFO.



Bo lubię czytać zidiociałych kretynów, brak argumentów, (a sory jeden "i w ogóle wchodziłeś w ten temat?" bo k***a mogę ?) typowe dziecko bez życia. k***a zapomniałem wakacje, coraz więcej więcej takiego kurewstwa jak ty się tu zleci. :emo:


Mi...........13

2012-07-14, 22:37
Massive najpierw pie**olisz nie na temat filmu, potem pie**olisz jakieś gówno o mnie. Zastanów się co piszesz, ten temat nie ma na pokazaniu ile rock zarabia, bo to mam na prawdę w dupie, ma pokazać to na czym rock się dorobił i jak tą sławę osiągnął.

Szalonooki

2012-07-15, 14:06
Miczok13 napisał/a:

(...)Zorganizował facet akcję w której wybić mieli się ludzie którzy dobrze nagrywają gry i je komentują. Kto się na tej akcji wybił? Tylko On sam(...)

(...)@Jackyll nie, to absurd dnia codziennie- gość wybił się na robieniu ludzi w h*ja.



W ch*ja jak już.

Bałtroczyk też się wybił na rozkręceniu sceny kabaretowej. A przecież straszny człowiek to jest, żonę zostawił. W ogóle mało śmieszny człowiek. Zabić go.

Massivee

2012-07-15, 23:15
Miczok13 napisał/a:

ma pokazać to na czym rock się dorobił i jak tą sławę osiągnął.





Tak się właśnie zachowujesz.