18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o youtuberze RockAlone2K

Mi...........13 • 2012-07-11, 22:12

Trochę prawdy o idolu gimbusów :) . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.

Niemieckiszachista

2012-07-12, 04:14
Nie chodzi o to, że ludzie są zazdrośni bo Rock zarabia. Z tego gościa kawał buraka i kłamcy. Wystarczy, że skrytykujesz go w jakiś sposób do z miejsca da Ci bana. O zarabianiu mówi, że są to grosze. Nagrał odpowiedź dla Shoguna, która trwała 12 minut i nie mówi nic o zarabianiu. Te grosze to tak naprawdę około 8 tysięcy dolarów miesięcznie. Gdy ktoś uczepił się go, że we vlogu o zarabianiu wstawia reklamy odpisał mu:"Serio jesteś na tyle małostkowy żeby wymagać ode mnie latania po opcjach i odznaczania reklam? Zwłaszcza, że zmieniłem właśnie rodzaj konta żeby zabezpieczyć pozostałe filmy i układ interfejsu wygląda inaczej.
Spośród całego gówna, które się ostatnio odbywa, Tobie przeszkadza ta reklama u mnie. O jakim szacunku Ty w ogóle piszesz?" po czym zbanował użytkownika i usunął ten post. Zwłaszcza, że nie istnieje coś takiego jak inny układ interfejsu :) Wrzuca kilka filmików dziennie jak gra w BF'a campiąc w krzaczkach. Daje nudne intro i komentuje to co robi w sposób "O zabiłem kogoś" "Przeładuję" "Schowam się tam" itd Gdzie tu pasja z kręcenia filmów? Ja widzę jedynie utrzymanie rodziny na manipulowaniu armią gimbusów. Chociaż kariera Rocka dobiega końca. Dużo ludzi się od niego odwróciło, a w tej chwili trolle atakują mu konto wysyłając roszczenia w sprawie niby złamania praw autorskich przez co YT usuwa mu filmy.

McMenel

2012-07-12, 07:33
Dobra ale o co k***a chodzi kto to jest tej Rock ?? Bo ch*j oglądam ten filmik i za ch*ja nie potrafię się połapać o co chodzi. Jakbym słuchał 5 latków użalających się mamusi że życie jest złe...

gin

2012-07-12, 11:56
Sopranoss napisał/a:

Masa pie**olenia, a sprowadza się do tego, że facet robi fajne filmiki ale kiedyś wrzucał je z tagami jakichś cepków i teraz następuje wielkie oburzenie, bo ma więcej widzów od nich. Szczerze to pie**oli mnie to, obejrzałem kilka jego materiałów swego czasu i na prawdę przyjemnie się go słucha, mówi do rzeczy. Kogo obchodzi fakt, że sobie na tym zarabia i próbuje zdobyć nowych widzów... a ch*j.


Nie mam nic przeciwko temu, że sobie zarabia. Wkurza mnie jak mówi, że zarabia grosze i blokuje ludzi którzy coś krytykują. Rozumiem blokować chamów i prostaków ale blokowanie kogoś kto krytykuje używając bardzo dobrych argumentów jest głupie. U niego wszystko musi być idealnie jak na forach katolickich. Shoguna szanuje za to, że otwarcie mówi o grubasie z kropką na czole.

Manik

2012-07-12, 12:05
k***a. Glupie gimbusy dopiero teraz sie zorientowaly,ze youtuberzy zarabiaja na reklamach, ja pie**ole.Wszedlem na jego profil i zobaczylem ,ze podobaja sie Wam jego filmy i dopiero zaczeliscie go hejtowac tylko po to jak dowiedzieliscie sie ,ze zarabia.. Teraz zrobcie atak na polsat i ich hejtujcie ,bo tez na was zarabiaja :homer:

Krak

2012-07-12, 12:09
Kogo obchodzi RockAlone2K i ten głupek z chomikiem w ręce?

ru_ziolo

2012-07-12, 12:09
Niegłupio gada ale po co to wszystko ? Przecież wiadomo, że świat to jedno wielkie kurestwo gdziekolwiek nie looknąć.

adiemus36

2012-07-12, 12:11
Czy to bardzo dziwne, że nie wiem kim jest RockAlone2k ?

ZimnyBrowar

2012-07-12, 12:14
Masa ludzi gdy dowiedziała się, że przez robienie filmików i umieszczanie ich na YT da sie zarobić podniosła raban. i na ch*j? Na układaniu kostki chodnikowej też da sie dorobić i nikt sie do tego nie przypie**ala. Facet ma zajęcie które lubi, troche grosza mu za to wpadnie bo czemu nie, a ludzie od razu biała gorączka.

Adas095

2012-07-12, 12:17
k****a no nie rozumie tego. Rock wpadł na pomysł na zarabianie kasy przez filmiki na yt, a ludzie go teraz hejtują za to że on coś osiągnął. Jasne, wykorzystywanie nicków znanych osób w tagach nie jest fair, ale po co to wszystko ? zawiść za to że zarabia? no proszę was...

nojapierdole

2012-07-12, 12:18
w polsce jak ktos odniesie sukces to sie go nienawidzi

ł...........na

2012-07-12, 12:19
E tam mam większe zmartwienia niż jakiś śmieć z nadwagą

Ronoaro

2012-07-12, 12:19
Rock ma ciekawe filmiki, więc mam wyj***ne czy na tym zarabia gruby hajs czy marne grosze. Gorsze jest to, że znów z części z nasz wychodzi polactwo, czyli ktoś na czymś zarabia, dobrze mu się powodzi to koniecznie musimy go uj***ć, niech klepie biedę, nie dałem mu złamanego grosza ale niech ma k***a marnie na chacie.

"Czy na tym świecie pozostało już tylko kurestwo i pogarda?"

avenger1

2012-07-12, 12:19
Jak dlamnie ten hamerykanin chciał sobie naj***ć tylko widzów tym filmikiem i tyle.

kalosz90

2012-07-12, 12:32
k***a mać. Jestem widzem shoguna, ale mimo to wk***iła mnie ta wstawka tutaj. No do ch*ja ciężkiego, Rock jest na prawdę spoko gościem, choćby nie wiem co robił pozostanie sympatycznym gameplayerem i tego nie zmienimy. Na ch*j mu hejcić kanał, przecież nic takiego nie zrobił. Dzięki swoim filmikom zarabia, co pozwala mu kręcić ich więcej, fani się cieszą, oglądają i koło się kręci, to na ch*j wkładać kij w szprychy? Wstawiając ten filmik tutaj dodatkowo drogi autorze namawiasz do hejcenia, mimo że ten filmik jest lekko wyjęty z kontekstu całej "wojny", następnym razem przemyśl ten temat, bo zj***łeś.