18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o youtuberze RockAlone2K

Mi...........13 • 2012-07-11, 22:12

Trochę prawdy o idolu gimbusów :) . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.

Zl...........ny

2012-07-12, 14:28
Poziom polskich vlogów to żenada, słabo zmontowane, teksty bez polotu, kiedy doczekamy się takich polskich odpowiedników jak Ray William Johnson... a zarabiać k***y chcą...

Sk8ter

2012-07-12, 15:21
No nie wierzę że to tutaj jest... jak można k***a doj***ć się do Rocka dlatego, że zarabia na filmikach, mimo że widzowie NIC nie płacą?! To jest przecież czysta zazdrość. Teraz jakiś ku*as ściągnął filmy Rocka "na dysk, wrzucił na YouTube, oznaczył jako swoje, a następnie zgłosił, że oryginalne produkcje naruszają jego prawa autorskie. Po otrzymaniu dostatecznej liczby powiadomień automat moderujący na YT blokuje konto do wyjaśnienia. I Rock teraz wyjaśnia, nie mogąc do tego czasu wrzucić nowych materiałów. (info polygamia)" najśmieszniejsze jest to, że ten cały Shogun mówi że Rock wypromował się na fame innych youtuberów, tagując ich w swoich filmikach, a ja (podobnie pewnie jak wielu innych) pierwszy raz usłyszałem o tym hejtującym frajerze Shogunie, który pewnie podwoił sobie oglądalność teraz tym całym pie**oleniem... Eh denerwuje mnie takie coś, przypieprzanie się na siłę. A tak na serio, gdyby ktokolwiek z nas miał kanał na youtube, i miałby możliwość zarabiania na nim, a nasi widzowie by nic nie płacili, to który z nas by nie skorzystał? Byłby chyba debilem przecież...

Kaśka

2012-07-12, 15:25
Cytat:

Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.


No i kciuk w górę poleciał, bo taki miałam kaprys :amused:

Jaskier

2012-07-12, 15:29
Miczok13 napisał/a:


Trochę prawdy o idolu gimbusów :) . Więc userzy sadistica, złączcie się i dislajkujcie jego filmiki, jeśli osiągną odpowiednią ilość głosów na nie, jego konto straci partnerstwo- przestanie zarabiać na baranach.


Typowy niedorobiony hejterek... Miczok13 pewnie tyle masz naprawdę lat i Rock ma wiecej widzów od Ciebie i powiedział że nie lubi twojej ulubionej gry Minecrafta. Jeśli Rock dostaje kase za to co robi to dostaje ją zasłużenie bo jego filmy są dużo lepsze od większości innych vlogerow. Ale Ty szukasz tylko zwady :idzwch*j:

fejzez

2012-07-12, 15:38
na prawdę nie macie większych problemów ?

anotherbrick

2012-07-12, 15:50
ktoś się orientuje ile średnio zarabia taki vloger?

HEILicopter

2012-07-12, 15:53
Polaczkow boli, ze ktos zarabia w necie haha.
Jaki ten kraj jest ch*jowy :facepalm:

Ps. Do hejterow, nie mam pieniedzy na wyjazd, wiec nie wyjade :D

Lopez

2012-07-12, 16:22
Gimba piszczy bo obrażali im papiesza, a teraz rocka - mistrza maincrafta i skyrima xD Lichy chytry grubas i tyle.

fejzez

2012-07-12, 16:35
krzaczek5 napisał/a:

ktoś się orientuje ile średnio zarabia taki vloger?



powiedzmy że rockalone2k ma 30$ za 100tyś wyświetleń pewnie ma więcej ale ch*j z tym nie wnikam
przez ostatni miesiąc dziennie przybywało mu 140tyś wyświetleń wg. tych statystyk (http://socialblade.com/youtube/user/rockalone2k)
czyli 140tyś na dzień x 30 dni = 4,2 mln
42 razy stawka za 100tyś wyświetleń 30$
42 x 30 = 1260 $ x kurs dolara 3,45zł = 4347 zł .
za napie**alanie do mikrofonu i w myszkę to duży hajs

szkodnik001

2012-07-12, 16:37
hehe bardzo lubie go ogladac, czasem fajne tematy porusza, do gimbazy nie naleze od 4 lat, mnostwo ludzi wk***ia sie ze osiagnal sukces poniewaz robi to co uwielbia i zarabia na tym. Znajdzie sie raz na jakis czas pacan co wymysli skandal na niego. Ja wiem jedno, Jak Masz Swoich Hejterów To k***a Jesteś Dobry:) na szczescie ma wiecej zwolennikow

DarkBolo

2012-07-12, 17:11
Rock jest zajebisty. Wygadany, zabawny, dużo contentu udostępnia.
Nie chodzi o to, że jest idolem gimbazy, to kimbaza zazdrości gościowi pomysłów i popularności.

Kodii

2012-07-12, 18:02
Rozumiem, że 13 w twoim nicku to wiek ? Gówno wiesz i chcesz tylko siać propagandę i robić szumu. Koleś zarabia hajs za to co kocha, a ludzie go chcą tego pozbawić. W końcu żyjemy w takim państwie, w którym NIE MOŻE TAK BYĆ, że ktoś ma lepiej od nas prawda ? Masa zazdrośników i dzieci, które skaczą z kwiatka na kwiatek. Tutaj usłyszą, że ich ulubieniec to oszust (co według mnie mija się z prawdą) to zaczną hejtować i pójdą oglądać kogoś innego, później tam usłyszą, że ten też oszukuje i od niego też uciekną. Żal takich ""fanów"".


ps.Po co taki filmik na sadolu ?

zonk

2012-07-12, 18:45
Ale za co tak naprawdę on dostaje kasę bo nie do pomyślenia jest żeby ktoś mu płacił za filmiki. I kto to do k***y nędzy jest rock ?

co...........is

2012-07-12, 18:53
Zastanawia mnie fenomen tego wsioka i jego wsiowych monologów na wsiowe tematy. Jak to być może, że nikt nie jedzie go także za wsiową fryzurę, wsiową dziewczynę i wsiową dykcję. Bawiłem się lepiej przy vlogu saurona. Dziwny jest ten sadistic.