18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Bambi~

2012-12-08, 09:46
dziarski napisał/a:

@~Bambi~ no sadysta z ciebie jak ch*jem strzelił. k***a o nie, pognie się okładka i co teraz ! Książce trzeba oddać szacunek w końcu to j***ny papier, skąd weźmiesz drugi taki, już pewnie biblii nigdzie nie dostaniesz dzisiaj.



Chyba ci się pomyliły pojęcia sadysty z burakiem bez kultury ;)

Kacpes

2012-12-08, 10:01
@Bambi
Nie chcę mi się czytać reszty komentarzy, ale widzę, że na prawdę nikt z was tego nie widzi. Interpretując coś, jak nie znałeś autora, to jest gówno, a nie interpretacja. Np. mogę zinterpretować tak biblię, że pójdę do seminarium i będąc księdzem zrobię rzeź, bo tak ją zinterpretowałem. Tak samo jak ,,Pan Tadeusz" epopeja narodowa, człowiek który sp***olił z kraju, który nie pisał o Polsce. jest naszym wieszczem. Czyli wszyscy będziemy wielkimi Polakami, jak uciekniemy zamiast walczyć?? I nie chodzi mi o to czego ,,wielcy interpretatorzy" się w tej książeczce doczytali o Polsce. Napisał ,,Litwo ojczyzno moja...", a nawet nie pomyślał, żeby zrobić kilkanaście kopii o Polsce. I niewydaną ogólnie książkę, wysłać przez kogoś kto się tam przewija do Polaków. I samemu zostawić w domu ze 2 kopie tak, żeby nie zginęły. Bo Polacy będą kupować bd myśleć, że to dla nich. A ja zarobie na biedocie kraju... Szkoda gadać. Wracając do biblii potrzebujesz religii, żeby wiedzieć, że nie możesz zrobić krzywdy bliźniemu swemu? Potrzebujesz biblii, żeby wiedzieć, że go to też boli? Jedyne z czym się zgodzę, to będzie to, że zawiera ona ciekawe opowiadania.

Piechur23

2012-12-08, 11:39
Nawet nie chce mi się czytać komentarzy ale sądzę że jest tam zażarta dyskusja o Religi. Fajnie by było gdyby ludzie którzy nie posiadają wiedzy na jakiś temat nie kłapali dziobem. A w rzeczywistości jest niestety inaczej, w większości zabiera głos banda debili a Ci którzy mają coś mądrego do powiedzenia nie zabierają głosu bo nie chcą dyskutować z półmózgami.

cu...........ow

2012-12-08, 12:18
przez religię zginęło na swiecie miliardy ludzi. każdy mądry powinien biblie palić, niszczyć kościoły. Beka z katolów przeogromna!

zaba711

2012-12-08, 12:47
wst91 napisał/a:




Ja pie**ole. widzę ekspert sie znalazł. Biblia to jedno z największych dzieł literackich świata i nie ma tu znaczenia nawet to czy jest sie wierzacym czy ateistą (czyt. błaznem).


Cóż za pospólstwo mi tu próbuje coś przekazać, pfff. Śmiem poinformować cie mój tani nisko ilorazowy ewaluowany małpiasty kolego iż dzieło to nie jest tylko narzędzie które robi pranie mózgu ludziom, wiara w obecnych czasach to fanatyzm a nie wiara a biblia jest źródłem owego fanatyzmu.

sadam

2012-12-08, 13:27

marna

2012-12-08, 13:50
Zaprawdę powiadam Wam. pie**olicie od rzeczy, ostatnia więc rzucę kamieniem i zamykam temat, zanim w krucjatę jakąś ruszycie :roll: