18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Pan_Generał • 2013-05-23, 22:32
Max o ataku muslimów w UK


nemiroff

2013-05-24, 15:21
dobrze ktoś wyżej napisał odnośnie braku krwi w rzekomym miejscu egzekucji - łeb chcieli mu odciąć przy samochodzie, następnie ciało przenieśli na środek jezdni. z nagrań telewizyjnego śmigłowca widać wyraźnie ciągnące się od samochodu ślady krwi.

i 2: ktoś tam napisał, że wcale nie dziwi się muslimom bo USA wjeżdża do ich krajów... no dobrze, UK to nie USA, poza tym, kolesie są z pochodzenia nigeryjczykami, a z tego co mi wiadomo USA nie posiada kontyngentu na terenie danego kraju, więc nie chodzi tu o jakiś tam kraj, tylko chodzi o tę pie**oloną religię ogólnie.
w zeszłym roku amerykanie chcieli wysłać 3tys. żołnierzy do AFRYKI(nie wiadomo jaki kraj i nie wiem czy to doszło do skutku), ale nie w celu obalenia rządu i wprowadzenia amerykańskiej demokracji, tylko w celu szkolenia i wspomagania lokalnych sił zbrojnych.

jestem ekspertem.

Chrząszczyżewoszyc

2013-05-24, 17:10
Nie mogę tego typa, drugi Alex Jones, rybak New-Ageowy.

Ten napad to ściema. Nie ma krwi, ofiara dekapitacji ma głowę, według świadków miał nosić czerwony t-shirt, leży w jakimś czarnym sweterku, sprawca ma ręce artystycznie wysmarowane, a policja wbiła jak terminatory, robiąc tylko szumu i dramatyzując.
Babka przeszła bo to zwyczajnie niegroźnie wyglądało. Ludzie podchodzili do gościa jak do ofiary zasłabnięcia, patrzyli czy żyje, jeden go objął w typowym geście. Kto by obejmował ciało z urąbaną głową? Znając brytoli to by się na miętowo posrali.
A że nie było strachu się to policja musiała dołączyć i zrobić swoje.


Ale to co gość mówi jest istotne.

Najpierw byli barbarzyńcy, potem poganie, następnie komuniści, teraz Islam. Nie ważne z kim wojna, ważne by wojna. O to w tym całym nonsensie chodzi. Gdy Islam przestanie być "zagrożeniem" znajdzie się coś nowego. Oni w końcu wyjdą ze swojego średniowiecza, a buce na szczycie piramidy znajdą kolejny sposób by temperować naszą populację i kręcić swoje fazy.
Nie ma wojny z terrorem. Jest wojna z naszą służalczością i pasywnością, gdy tępe ch*je robią burdel. Muslimy, mimo że na innym etapie, też są w dupie przez dokładnie tych samych ludzi.
W wielu krajach realizowane są te same agendy zmiany środowiska krajowego, w zasadzie dezintegracji, a muslimy mają jeszcze jeden albo dwa ostatnie banki, nie należące do jednego, globalnego kartelu, czego bronią.
Jeśli wszystkie banki na świecie wejdą pod jedną władzę, wchodzi finansowe sranie w banie, bo będą mogli sobie wszystko pozmyślać jak im się podoba. Kompletna kontrola pieniądza, oraz wszystkiego co odeń zależy.

Nie, nie jestem ciapaty, ale ekspertem mogę być jak zbyt trudne do zrozumienia.

Nikczemny_Płód

2013-05-24, 19:07
Niech mi ktos wyjasni, o ch*j chodzi z ch*joglowymi szmatowcami, murzynami, cyganami? Czemu tak ich chronia? Co jest k***a?!

A to co mowi ta glupia c**a, jaki k***a "suspect"?!?! Czy jak jej w cipsko wjedzie, potem sa na nią wysra i poczeka do rana to też powie, ze to podejrzany o gwałt, bo jest k***a czarny?

Bialy byłby guilty a tu suspect?! Co się dzieje z tym światem?!

Cytat:

Ten napad to ściema. Nie ma krwi, ofiara dekapitacji ma głowę, według świadków miał nosić czerwony t-shirt, leży w jakimś czarnym sweterku, sprawca ma ręce artystycznie wysmarowane, a policja wbiła jak terminatory, robiąc tylko szumu i dramatyzując.



Elektorat PO? Któż inny byłby tak bezdennie głupi.

ab...........ch

2013-05-24, 22:50
Za Mariusza daje piwo w ciemno.

tds1974

2013-05-24, 23:46
KMD napisał/a:



pie**olisz. Co ma kuirwa statystyka do faktów? Statystyczny Polak zarabia 33 tyś. Rocznie.



Sam pie**olisz. Kłamstwo to kłamstwo, a jaka jest różnica pomiędzy statystyką a rankingiem poczytaj w necie pajacu.

Kolanko pie**oli jak poplątany, ale robi to w taki sposób, by banda kretynów uwierzyła, że TAK JEST. Otóż tak nie jest

kLinek_Analny napisał/a:





Elektorat PO? Któż inny byłby tak bezdennie głupi.



Elektorat PiS

Nikczemny_Płód

2013-05-25, 09:45
Sądząc po obecnej sytuacji w kraju to rządy moherowej armii były lepsze.

No chyba, żeś jest k***a, złodziej i przekrętas- swój do swego ciągnie.

Jarvis

2013-05-26, 13:54
W Unii powinny być większe restrykcje wizowe. Takie, jak ciągle my mamy, jeśli chcemy wyjechać do USA (chociaż na dniach ma się to zmienić, ponieważ odpowiednia ustawa czeka na akceptację senatu).

Wtedy nie będzie brudasów w naszej Zjednoczonej Europie.

Co do samego reportażu: Zawsze słucham tego programu z dużym dystansem, bo często p. Mariusz przegina i przechodzi w skrajność. W tym odcinku miał całkowitą rację, ale jeden mankament dał mi się zauważyć, otóż najpierw mówił o tym jak media nie pokazały wszystkiego co mówił ten czarny arabus, a potem pokazał komentarz, który był urwany, nie pokazany do końca. Taka mała hipokryzja

Lubię czepiać się szczegółów.