18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Pan_Generał • 2013-05-23, 22:32
Max o ataku muslimów w UK


kapral

2013-05-23, 23:58
@bary110
masz jakiś logiczny argument poparty.. czymkolwiek? czy pajacujesz bo za sznurek Ci ciągną? :)

utrata 20% objętości krwi - łagodny wstrząs
utrata 35 % - poważny wstrząs
utrata 45% - bardzo ciężki wstrząs
utrata 50% - śmierc

poderżnięcie gardła powoduje śmierć przez wykrwawienie (a nie np. uduszenie)

dffdf

2013-05-24, 00:02
"Jak się zacznie, wstąpię do bojówki".

Jakie to wygodne... póki co nie musicie robic nic, dopiero za 20 lat zacznie się dziac cokolwiek, a do tego czasu będziecie sobie mogli trzaskac szabelkami i wzajemnie przekonywac, że jesteście solą tej ziemi. Aż przychodzi na myśl dawna szlachta siedząca po zaściankach, co złotej swej wolności broniła kuflem i widelcem... i przekonaniem, że swym warcholstwem stoją na straży Europy.

Lepiej się nauczycie czegoś, pracujcie, a przede wszystkim: miejcie dzieci, do cholery! Włóżcie jakiś trud w to, by do sytuacji, w której bojówki muszą powstac, nigdy nie doszło! Bo co jeśli dojdzie do walki, a po naszym zwycięstwie okaże się, że walczyc nie było o co?

Irytują mnie po prostu komentarze, z których nic nie wynika, poza kilkoma piwami dla "dzielnego wojownika".

Sajmonowski

2013-05-24, 00:03
Nie no sam wstawił materiał i jeszcze napisał najlepszy komentarz...ten Świat zwariował ^^

tamilin

2013-05-24, 00:04
kapral napisał/a:

bary110up
masz jakiś logiczny argument poparty.. czymkolwiek? czy pajacujesz bo za sznurek Ci ciągną? :)

utrata 20% objętości krwi - łagodny wstrząs
utrata 35 % - poważny wstrząs
utrata 45% - bardzo ciężki wstrząs
utrata 50% - śmierc

poderżnięcie gardła powoduje śmierć przez wykrwawienie (a nie np. uduszenie)



dusi się, uduszenie to nie śmierć wywołana bólem zciśniętej krtani tylko niedostarczeniem tlenu do mózgu skutkiem zatrzymania pracy płuc = krew nie ma tlenu = mózg nie ma tlenu
jak się upuści krew to skutek jest taki sam, mózg się udusi

kapral

2013-05-24, 00:06
tamilin napisał/a:



dusi się, uduszenie to nie śmierć wywołana bólem zciśniętej krtani tylko niedostarczeniem tlenu do mózgu skutkiem zatrzymania pracy płuc = krew nie ma tlenu = mózg nie ma tlenu
jak się upuści krew to skutek jest taki sam, mózg się udusi



zwał jak zwał, chodzi jedno i to samo.

ja się chciałem dowiedzieć czemu nie ma krwi na ulicy i czemu kamerzysta nie ucieka od murzyna z tasakiem który właśnie zabił żołnierza armii brytyjskiej..

Arturyo

2013-05-24, 00:08
wojtas2112 napisał/a:

pie**olenie o szopenie. Wcale się ciapatym nie dziwie, postawcie się na ich miejscu: wasz spokojny trochę poj***ny kraj gdzie ludzie sobie żyją w jaskiniach najeżdża banda cwaniaków z USiA, ustanawia swoje rządy, kradnie zasoby naturalne, niszczy gospodarkę, morduje wasze rodziny. I k***a co, wy byście nie szukali zemsty bo wy jesteście z "cywilizowanego" kraju? I wy się nazywacie polakami którzy w swojej historii mają ponad 120 lat walki z zaborcami... ech to dzisiejsze nauczanie.



No to jedźmy do ruskich i niemiaszków upie**alać im łby na ulicach bo sie w 39 do nas wj***li

Pan_Generał

2013-05-24, 00:12
kapral napisał/a:


czemu kamerzysta nie ucieka od murzyna z tasakiem który właśnie zabił żołnierza armii brytyjskiej..



Czasem jak widzisz coś szokującego to zamierasz. Nie możesz się nawet ruszyć z miejsca.

wojtas2112

2013-05-24, 00:14
Arturyo napisał/a:



No to jedźmy do ruskich i niemiaszków upie**alać im łby na ulicach bo sie w 39 do nas wj***li



jeszcze nas nie wyżynają bo się za bardzo nie buntujemy i myślimy tak jak mówią w tv :jezdziec:

raistpol

2013-05-24, 00:15
czy on mówi o krakowie?

kapral

2013-05-24, 00:17
Stryjek napisał/a:



Czasem jak widzisz coś szokującego to zamierasz. Nie możesz się nawet ruszyć z miejsca.



tak bardzo się nie mógł ruszyć z miejsca że wyjął telefon i zaczął kręcić? :P

chodzi Ci o dysocjacyjny stan zamroczenia który występuje pod wpływem skrajnie silnego i nagłego stresora, co więcej działa przez krótką chwilę a więc nie pasuje do tego przypadku. pod wpływem silnego stresu np. ataku dzikiego zwierzęcia (jak w tym przypadku), człowiek podejmuje pod wpływem adrenaliny, noradrenaliny i po części kortyzolu jedną z dwóch decyzji: walcz lub uciekaj. to takie ewolucyjne odpadki w mózgu ;) ten kamerzysta sobie po prostu bez problemu filmuje..

mnie osobiście nie podoba się ta cała sprawa.

Pan_Generał

2013-05-24, 00:33
kapral napisał/a:


mnie osobiście nie podoba się ta cała sprawa.


Może illuminati za tym stali? :roll:

Człowieku, zanim mu łeb obcięli, to go jeszcze przejechali samochodem!

kapral

2013-05-24, 00:35
Stryjek napisał/a:


Może illuminati za tym stali?



a bo ja wiem kto za tym stoi. co ja kolombo?

nie łykam wszystkiego jak mi dają, dlatego mówię co mi się nie podoba. dopóki ktoś mi logicznie nie wyjaśni czemu na ulicy nie ma krwi a kamerzysta nie ucieka tylko czeka aż do niego podejdzie murzyn z tasakiem który dopiero co zabił żołnierza - uważam to za ustawioną akcję która miała coś na celu. pytanie - co?

bestkrz

2013-05-24, 00:45
Do gazu z ciapatymi.
Mamy infrastrtukture w Polsce zeby pozbyc się tego problemu.
Niech Niemczy zrobią znowu to w czym są dobre.
Mogą wynając obozy w Polsce, krematoria są, komory gazowe tez.
I bedzie znowu przemysł w Polsce



Czas aby rozpocząc selekcje ciapatych



Czas aby rozpocząc selekcje ciapatych





A tu wejdą ci którzy nie będą chcieli pracowac

XD




Pozdrowienia od Polonii z Niemczech

Pan_Generał

2013-05-24, 00:48
bestkrz, w tych komorach i piecach również ginęli Polacy debilu :roll: Lepiej już tam zostań w tych niemczech i nie wracaj.

Robot

2013-05-24, 01:14
Czemu te media są takie popie**olone, że przekręcają fakty i nie mówią widzom wszystkiego? Będą czekać, aż komuś z nich po wyjściu z budynku telewizji, jakiś ciapaty utnie łeb maczetą? Wolny internet to cudowny wynalazek, przynajmniej ludzie mogą odnaleźć prawdę, wystarczy konfrontować informacje z różnych źródeł i oczywiście oglądać " Kolanko ". :)