18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Pan_Generał • 2013-05-23, 22:32
Max o ataku muslimów w UK


lolonzo

2013-05-23, 23:20
Mi to sie w pale nie mieści, obiecuje że jak to ścierwo zacznie wsadzać ryj do polski(oby nie) to przystępuje do pierwszej lepszej bojówki przeciwko ciapatym

Jendor

2013-05-23, 23:22
wielkie piwo za ten materiał, świetnie pokazuje całą sytuację jaka została przekłamana/niedopowiedziana na BBC News , wczoraj oglądałem tylko relacje właśnie na bbc i nic ani w tekście ani w reportażu nie dowiedziałem się tyle co od Pana Mariusza teraz ...

ciapaci do piachu .... tak swoja drogą w szwecji trwa 3 dzień zamieszek spowodowanych przez imigrantów, zgadnijcie jakiej religii są to wyznawcy ...

Rezydent

2013-05-23, 23:22
Powinniście jakiś system współpracy z Mariuszem opracować, bo tutaj też niezłą publikę ma :P

jolmen13

2013-05-23, 23:27
4 minuty 323 piwa!

piter1372

2013-05-23, 23:31
lolonzo , widzimy się w tej bojówce, jak zapewne zdecydowana większość sadoli :D

Przecież te zwierzęta się powinno trzymać w rezerwatach... a najlepiej w klatkach 3x3...wszystkich naraz :D
Wgl. ciekawe czy w przyszłości obozy koncentracyjne znowu znajdą swoje zastosowanie w "oczyszczaniu" europy, tym razem z ciapatych :lol:

zairland

2013-05-23, 23:32
No k***a, człowiek widzi takie rzeczy w UK, i się zastanawia nad tekstem w stylu SF- prawda czy fałsz. Daję bardziej ogarnięte fragmenty artykułu z jednej ze stron:

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych(...) pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.(...) Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji."

No i się człowiek zastanawia czy walka z mniejszościami etnicznymi i niszczyciele cywilizacji to ciapaci w przyszłości...

Tutaj artykuł- radzę wziąć go na trzeźwo , gdyż jest napisany całkiem pod pryzmat jednej religii: http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

lansnaskary

2013-05-23, 23:34
ja jestem tylko ciekawy czy dopuszcza do siebie myśl, że któregoś razu może się z nim stać to samo co z tym żołnierzem. przecież porusza tyle rzeczy, które na pewno nie wszystkim się podobają. z całym szacunkiem dla niego.

PLpunk

2013-05-23, 23:41
Powinni wyłapać całe to ciapate kurestwo, zapakować na statek i wyj***ć do arabusów.
Myślę, że można nawet się zrzucić na sieke :D

nemiroff

2013-05-23, 23:44
moglibyśmy spokojnie stworzyć największą w Polsce bojówkę przeciwko allach*jom w naszym kraju

@lansnaskary każdy z dziennikarzy ma swoisty immunitet. jeżeli z Mariuszem stanie się cokolwiek motywacja do walki z ciapatą plagą będzie jeszcze większa niż teraz.

Pan_Generał

2013-05-23, 23:48
To jest najlepsze w sadistic.pl, 98% userów nie cierpi muslimów. Polska może na nas liczyć.


Arturyo

2013-05-23, 23:51
Cytat:

ciapaci do piachu .... tak swoja drogą w szwecji trwa 3 dzień zamieszek spowodowanych przez imigrantów, zgadnijcie jakiej religii są to wyznawcy ...



buddyści? :>

kapral

2013-05-23, 23:52
no ale k***a zaraz STOP.

człowiek ma około 5 litrów krwi. umiera przy utracie 3 litrów. tak? no tak. poderżnęli mu gardło na gołym asfalcie tak? no tak. to gdzie jest ta krew (nie licząc TYLKO na rękach tego murzyna)?

bary110

2013-05-23, 23:55
@up

nagrales sie w gry chyba za duzo
czlowiek nie sika krwia jak w gta :lol:

wojtas2112

2013-05-23, 23:55
pie**olenie o szopenie. Wcale się ciapatym nie dziwie, postawcie się na ich miejscu: wasz spokojny trochę poj***ny kraj gdzie ludzie sobie żyją w jaskiniach najeżdża banda cwaniaków z USiA, ustanawia swoje rządy, kradnie zasoby naturalne, niszczy gospodarkę, morduje wasze rodziny. I k***a co, wy byście nie szukali zemsty bo wy jesteście z "cywilizowanego" kraju? I wy się nazywacie polakami którzy w swojej historii mają ponad 120 lat walki z zaborcami... ech to dzisiejsze nauczanie.