18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Pan_Generał • 2013-05-23, 22:32
Max o ataku muslimów w UK


anonim_user

2013-05-24, 01:36
cały film z gościem z londynu


A113

2013-05-24, 02:15
Taaak, Hameryka została zaatakowana, zginęło 3k osób. Wypalić ten syf napalmem, białym fosforem, kocami z bronią biologiczną. W myśl powiedzenia o wojowaniu mieczem. Tyle.

AHAHAHA_NO

2013-05-24, 02:32
tvn24 też wyj***li z relacji to, że był muslimem, jak czytałem zaraz po to nie było nawet że to czarny koleś zrobił

mayones23

2013-05-24, 02:47
Ja zgadzam się z kapralem
Co z tego, ze najpierw kolesia przejechali? Podobno prawie odcięto mu głowe, nie ma opcji, zeby asfalt był bez śladów krwi. Nie możliwe też żeby jakis pajac nagrywał taką scene i nie sp***olił gdy podchodzi do niego murzyn- morderca z zakrwawionym tasakiem. No i ta babka przechodząca przez środek tego wszystkiego jak gdyby nigdy nic. Wiem, że osoby z tego portalu nie b=pałają miłością do ciapatych (ja w sumie też nie :) ) ale pomyslmy logicznie- to nie może być prawda, ni ch*ja.
A co do materiału Maxa- ruszyliśmy na wojne z arabami po ataku na WTC przez al- kaide? To ktos jeszcze wierzy w tę wersje?

Aqualinespirit

2013-05-24, 08:38
Nie wiadomo gdzie ucięli mu tę głowę i czy w ogóle - na ile media dodały sobie, żeby news był groźny - nie wiadomo. Mogli też przenieść ciało. Typ, który filmował mógł być islamskim ziomkiem tych co rzekomo głowę ucinali.

PrsDBW

2013-05-24, 09:31
k***a czy te Brytole nie mogą się ogarnąć i zrobić porządek?

zarpion

2013-05-24, 10:09
Jak dobrze, że coraz więcej ludzi ogląda Pana Mariusza. jakiś głos rozumu w tym p****rdolonym świecie.

kapral

2013-05-24, 11:10
wstałem rano, przemyślałem i uważam że ta akcja to jest FAKE jak stąd to Tadżykistanu. murzyn zabił żołnierza, stoi i czeka aż go złapią :D zamiast zabić jeszcze kilka osób żeby zwrócić uwagę całego świata koleś sobie stoi i czeka aż go złapią.

:-> jasne.

podsumowując:

- nieustraszony kamerzysta
- nieuciekający murzyn po morderstwie, czekający aż go złapią
- brak krwi na ulicy
- akcent - najpierw jest stricte muslimsko-angielski a pod koniec zmienia się na angielski jakim posługuje się najniższa klasa rasy czarnej, dokładnie "remove your governmant, they don't care about you"

dla mnie to śmierdzi - zobaczymy co z tego wyniknie bo już prawie poilcja w UK to uznała za atak terrorystyczny :roll:

mayones23

2013-05-24, 11:20
@Aqualinespirit auto którym przejechali tego żołnierza stoi obok więc cała akcja rozgrywała sie w tamtym miejscu, najpirw na chodniku a potem rzekomo ciało przeciągnięto na środek ulicy.

@kapral to ewidentny fejk, ciekawe ile osób to zrozumie :roll:

DuckDodgers

2013-05-24, 11:41
DisH0noreD napisał/a:

Breiviek nasz brat, miał racje


Breivik. Nie przekręcaj imienia bohatera.

Najbardziej lubię jak Mariusz pokazuje niekompetencję mediów, może jakby więcej dziennikarzy pokazywało jak media manipulują informacjami to bydło by przejrzało na oczy. Leci browar.

Nick_Diaz

2013-05-24, 12:24
hmm, lubię jego felietony, ale z lekka trąca hipokryzją:
mówi o zakłamaniu rzeczywistości przez media, a zaraz wyskakuje z WTC... czy aby nie za wiele jest pytań i po prostu faktów mówiących o tym ataku? to, że wykonali to allahu to raczej pewne, ale trzeba mieć do tego możliwości, których bez "zezwoleń" z góry nigdy by nie zrealizowali.

NomadUG

2013-05-24, 13:55
hubert_iwan napisał/a:

hmm, lubię jego felietony, ale z lekka trąca hipokryzją:
mówi o zakłamaniu rzeczywistości przez media, a zaraz wyskakuje z WTC... czy aby nie za wiele jest pytań i po prostu faktów mówiących o tym ataku? to, że wykonali to allahu to raczej pewne, ale trzeba mieć do tego możliwości, których bez "zezwoleń" z góry nigdy by nie zrealizowali.



Przestań pie**olić.

Co do muslimów to niech zaczną ataki terrorystyczne przeprowadzać, może wtedy ktoś ich wypie**oli z powrotem do nory z której wypełzło to plugastwo !

OstrySadol

2013-05-24, 13:59
Atakami alkaidy na wtc? Serio Mariusz??

bary110

2013-05-24, 15:05
kapral napisał/a:

@bary110
masz jakiś logiczny argument poparty.. czymkolwiek? czy pajacujesz bo za sznurek Ci ciągną? :)

utrata 20% objętości krwi - łagodny wstrząs
utrata 35 % - poważny wstrząs
utrata 45% - bardzo ciężki wstrząs
utrata 50% - śmierc

poderżnięcie gardła powoduje śmierć przez wykrwawienie (a nie np. uduszenie)




to co podajesz to wstrzas hipowolemiczny
tętnice w razie przeciecia sie obkurczaja i nie sikaja krwia az jej zabraknie ;-)