18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Pan_Generał • 2013-05-23, 22:32
Max o ataku muslimów w UK


Santoryn

2013-05-23, 22:59
" jesteśmy w stanie wojny z islamem " - tak, właśnie tak. On mówi jak jest, nie pie**oli się jak inni, stworzy telewizje internetową i ludzie chętnie będą go oglądać a może nawet będą w stanie zapłacić za dostęp do takich materiałów bo z TVN'u czy innego ścierwa nie dowiemy się jak jest.

Nejm

2013-05-23, 22:59
No i o tym k***a pisalem w swoim temacie Wk***iony Polaczek tylko ktos madry wj***l to do zbiorowego "Religia i Polityka".

Lubie Maxa ale w takim razie ten temat tez powinien tam trafic :evil:

ArasxDD

2013-05-23, 23:00
Zawsze ma zbakane oczy.

padodofaka

2013-05-23, 23:00
ostatnia minuta ciszy ku pamięci ofiary z Londynu?

KMD

2013-05-23, 23:01
Najlepsza akcja od 10:11 do końca... ostro jest, polecam.

ProVVe

2013-05-23, 23:02
maschio94 napisał/a:

Mariusz dobrze pie*doli, sam przeoczyłem to wycięcie w wypowiedzi tego murzyna. Dzięki Mariusz, że uświadamiasz Nas, jak manipulują media.




Ja nie musiałem info czytać, żeby wiedzieć iż stoją za tym kozojebcy... A w innym temacie ktoś przemawiał "skąd wiecie, że to muzułmanie, ciemnota sadistica wierzy w kazde slowo mediów itp., itd..." To masz k***a potwierdzenie... Dobrze, że Mariusz się nie pie**oli w temacie...

Szerokikarq

2013-05-23, 23:07
Widzicie jak telewizja pierze ludziom mózgi... I w ten sposób na wyspach część ludzi pomyśli, że to po prostu poj***ny człowiek i nie skojarzy tego z jebniętą ideologią islamu. j***na poprawność polityczna.

A tak nawiasem, to chyba bym się zesrał ze strachu na miejscu tego gościa z kamerą, który nagrywał murzyna po morderstwie.

DisH0noreD

2013-05-23, 23:07
Breiviek nasz brat, miał racje

tds1974

2013-05-23, 23:07
Ostatnio Kolonko powiedział tak:

– Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: „Narodowcy wyszli na ulice”. Jak jakieś hitlerjugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? W Ameryce tacy „narodowcy” to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago – powiedział.

Tymczasem z rankingu, tworzonego przez Reporters Without Borders, dostępnego dla każdego dziennikarza wynika, że Polska jest na 22 miejscu, a Trynidad i Tobago na 44. Idealnie nie jest, ale to przynajmniej nie Stany Zjednoczone (land of the free na 32 miejscu).
Więc Kolonko albo pie**oli, albo manipuluje, albo po prostu nie wie jak jest.
Ramen

DamianG

2013-05-23, 23:10
Zacząłem oglądać 70 piw. 10 minut później gdy skończyłem oglądać 170. Mariusz, jesteś dobry w tym co robisz. Masz u mnie 171.

katalogfirm

2013-05-23, 23:13
pęknie 1000piwek.

Ale nie o to chodzi. Chodzi o to żeby Mariusz wykorzystał siłę przebicia i dotarł do jak największej ilości widzów.

wypizdson

2013-05-23, 23:14
Koniec cywilizacji zachodu :)

fruityguy

2013-05-23, 23:16
Ten ładny materiał o manipulacji mediów niestety sp***zielił kilkoma słowami o WTC w 7:00 :/

KMD

2013-05-23, 23:17
tds1974 napisał/a:

Ostatnio Kolonko powiedział tak:

– Czytam w polskiej prasie artykuł jakiegoś dupka: „Narodowcy wyszli na ulice”. Jak jakieś hitlerjugend. Kto te bzdury pisze? Kim jest ten pajac dziennikarski, który rozumie świat na opak? Kto go zatrudnia? W Ameryce tacy „narodowcy” to zwykli mieszkańcy Ameryki. Dlaczego w Polsce niektóre media stygmatyzują wolnych, patriotycznych obywateli? Nic dziwnego, że w rankingu Wolności Prasy jesteśmy za wszystkimi państwami cywilizacji zachodniej i mamy rating jak Trynidad i Tobago – powiedział.

Tymczasem z rankingu, tworzonego przez Reporters Without Borders, dostępnego dla każdego dziennikarza wynika, że Polska jest na 22 miejscu, a Trynidad i Tobago na 44. Idealnie nie jest, ale to przynajmniej nie Stany Zjednoczone (land of the free na 32 miejscu).
Więc Kolonko albo pie**oli, albo manipuluje, albo po prostu nie wie jak jest.
Ramen



pie**olisz. Co ma kuirwa statystyka do faktów? Statystyczny Polak zarabia 33 tyś. Rocznie.

Roger89

2013-05-23, 23:18
j***ć szmatogłowych. Niech sp***alają do swoich krajów trzeciego świata jak im nie pasuje