18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antymaseczkowy głupek i jego stado owiec

prodekszyn • 2020-09-09, 09:20
Szkoda strzępić ryja. Maseczka nie chroni jakoś specjalnie przed zakażeniem, jednak dość skutecznie hamuje przed zakażeniem, kiedy jest noszona przez zakażonego- taki menel nie rozsiewa zarazy. Takie tępe umysły de facto twierdzą, że wirusa nigdy nie było, a na Świecie nikt z powodu co-vida nie zachorował-nikt nie umarł. PS. typ kasuje niemmal natychmiast nieprzychylne komentarze, które przeciwstawiają się jego poglądom. Żałosny śmieć.


Dawidzior

2020-09-09, 21:23
aligator napisał/a:

k***a maseczki na ryj nie zaloze bo nie. ale okulary na tyl glowy tak no japie**ole jak widze ludzi noszocych tak okulary mam ochote odwrocic im ta glowe o 180



To zrób to, nagraj, i ludzie uwierzą że jesteś kozakiem. Ale dopóki Ci pozostało pisanie takich durnych komentarzy, to idź odwróć gacie na drugą stronę bo na jutro jeszcze będą, styl ryj internetowy bohaterze bo takich kozaków kabelkowych jak ty i wielu tutaj innych powinni skonfrontować z autorem filmu. Stwierdzam, że zarówno ty jak i inni Twojego pokroju oprócz gaci pełnych gówna, do powiedzenia za dużo byś nie miał. Nie pozdrawiam i kij Ci w dupe

Noside

2020-09-09, 21:32
lixace napisał/a:

Nie będę komentował jakie kto ma podejście, tylko fakt:
Wirusy nie są rozsiewane same, tylko na cząsteczkach wody która jest wydychana. Im bardziej maseczka jest zwilżoną wydychaną wilgocią, tym bardziej blokuje kolejne cząsteczki. Jeśli do kogoś to nie przemawia, czy maseczki pogorszają sytuację epidemiologiczną? Podchodząc do tego rzeczowo, bez generalizacji i osobistych pobudek, im więcej środków sterowania ryzykiem tym lepiej.



lansnaskary napisał/a:


skoro nie mam maski, a ktoś ją nosi to chyba się przede mną ochrania



j***na spychologia. j***ny P0lak.

szyszka_stg12

2020-09-09, 21:41
póki co to koronka robi dobrze motełuszowi. styczeń 2020 - zrównoważony budżet (0 deficytu). sierpień 2020 (8 miesięcy) - deficyt budżetowy 100 mld zł.

że nie wspomnę 70 mln sasina i respiratorów szumowiny.

inteligentny wirusek szkodzi kiedy wchodzisz do restauracji. natomiast kiedy zaczynasz jeść już nie szkodzi. po czym kiedy wstajesz od koryta znów szkodzi.

przypominam, że motełusz jakieś 1,5 tyg. temu siedział w kinie bez maseczki.

bocianoff

2020-09-09, 22:17
Ja pie**olę, ile tu tępych debili. Kilka miesięcy tej nietrzymającej się kupy komedii, a dalej są tacy, którzy w to wierzą? :D No to za chwilę będziecie wpie**alać własny kał, bo w telewizji powiedzą, że uodparnia. j***ne lemingi, przez takich to gówno będzie trwało dłużej niż powinno.

Kwiatuchna

2020-09-09, 22:24
A dlaczego brodata dziewczyno nie pójdziesz do urzędu albo na posterunek robić szopki ?? Gardzę takimi atencjuszami.

mati2608

2020-09-09, 22:35
[quote="Aerst"]Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. /quote]

Taki obeznany, a nie wie że Szumowski nie jest już ministrem zdrowia...

Bizior4

2020-09-09, 22:44
Aerst napisał/a:

uwaga ludzie to bardzo ważne... maski nie są po to aby chronić przed wirusem ale po to aby wytresować tym nielegalnym zamordyzmem do posłuszeństwa społeczeństwo a potem w zamian za zwolnienie z masek zmusić je do szczepionki w ramach pozornej ulgi...



Tak właśnie, polać mu

Aerst napisał/a:

uwaga ludzie to bardzo ważne... maski nie są po to aby chronić przed wirusem ale po to aby wytresować tym nielegalnym zamordyzmem do posłuszeństwa społeczeństwo a potem w zamian za zwolnienie z masek zmusić je do szczepionki w ramach pozornej ulgi...



Tak właśnie, polać mu


AyCaramba napisał/a:

Od razu widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Myślisz że kichający czy kaszlący człowiek wypluwa same wirusy? a co z nośnikiem?? kichnij w masce to zobaczysz jak ładnie obsmarkasz sobie pysk. Nikt nigdzie nie napisał że maseczki chronią w 100% za to od wielu lat są używane w medycynie do zmniejszenia możliwości przenoszenia się drobnoustrojów. Czy to 5% czy 95% zależy od maski, ale każda zmniejsza ryzyko przenoszenia chorób.
Dla takich dzbanów jak na filmie albo takich jak ty, nie jest problemem czy maska działa czy nie. czy jest choroba czy nie. Dla was największym problemem jest to że ktoś wam coś każe zrobić a wy jak dzieci. Nie bo nie!




Widzę że ty masz pojęcie, i mam nadzieję że smigasz w niej 24 godziny na dobę

intermag napisał/a:

Cowidowe dzieci, tu macie pandenie




I to właśnie jest prawda, wyłączyć tv, ściągnąć kaganiec z mordy i uwierz że byłoby tak samo jak przed tym gównem. Jedna wielka pie**olona sciema

PieronJasnySzlag

2020-09-09, 22:48
Ja pie**ole, 10 stron pie**olenia ekspertów, co jeden to lepszy.

Ja wiem dwie rzeczy: wirus jest bardzo inteligentny - ominął Lidle, Biedronki i Carrefoury by zadomowić się w kopalniach węgla kamiennego. To też świadczy o tym że ów wirus prawdopodobnie nie lubi Ślązaków.

Zajebiste jest też to że ludzie padają jak muchy po tym wirusie a w zakładach pogrzebowych spadły obroty.

Dodam do tego jeszcze naszych bohaterów narodowych lekarzy i pielęgniarki - tak dzielnie walczą z tym wirusem że teraz dostać się do lekarza to graniczy z cudem. Co innego prywatne kliniki, tam wirus nie dotarł bo się boi pieniędzy.

darthbanji

2020-09-09, 22:53
Ja pie**olę... a myślałem, że chociaż tutaj nie ma zdebilałych "maseczkowców".
1. Nie ma ani jednego badania, czy maska chroni przed Cov. Natomiast są dziesiątki badań, że maski NIE chronią przed innymi znanymi Koronawirusami, jak np. wirusem grypy. Oto tylko jedno z wielu, zrobione na długo przed plan-demią, gdy nie trzeba jeszcze było kłamać w temacie"
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22188875/

2. Co więcej wirus Cov-2 został wykryty już na początku 2019 (np. w Barcelonie). Tu jest odpis z zagranicznych mediów
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1484608,koronawirus-marzec-2019-barcelona.html
A więc przez cały rok 2019 wirus ten sobie "szalał" bez żadnej kontroli, kwarantanny czy masek. Ale jakoś w poprzednim roku nie zanotowano wzrostu zachorowań i zgonów. Jak to możliwe?

3. Ano możliwe dlatego, że ludzie to najwyraźniej debile matematyczni i dali sobie wmówić, że po 8 miesiącach plan-demii, zgony nadal na poziomie 0,01% (900 tysięcy na 7,8 miliarda ludzi), to jakaś ogromna, straszna liczba. A tymczasem jest to błąd statystyczny, który nie ma ŻADNEGO wpływu na ogólne dane. Nie wierzycie? Do września 2019 zmarło ogólnie na świecie ok.40 milionów ludzi (dane z WHO). Do września 2020 z całą tą wirusową zadymą, zmarło ogólnie ok.... tak 40 milionów. W statystykach wirus ten nic nie znaczy, ot grypa i tyle.

4. Idioci biegają w szmatach na mordzie, bo szumowina tak sobie powiedział. Takie przepisy wprowadza się na podstawie USTAWY a nie widzi mi się jakiegoś debila, któremu ja nie dałbym leczyć nawet szczurów w kanałach.

cenzi

2020-09-09, 23:12
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?



Ale Ty wiesz że Szumowskiego już nie ma?

Mors_Nigra

2020-09-10, 00:04
Banda debili w komentarzach dalej pie**oli o skuteczności maseczek, kiedy video i problem dotyczy na-ka-zu a nie tego czy powinniśmy je nosić czy nie. Ja już od dawna uważam, że społeczeństwo polskie to banda debili, nieudaczników i zwykłych niewolników-roboli, którzy nie-za-słu-gują, by byli wolni. Sami sobie gotujecie ten los. Niech no tylko wojna tu przyjdzie znowu. Będę się przynajmniej miał z czego śmiać!

Rob3rt88

2020-09-10, 00:30
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?




Jaki Ty jestes glupi to kurrrrwa ustawa tego nawet nie pewiduje...
zaklaskajmy wszyscy prosze Wszystkich

burn1878

2020-09-10, 00:57
Justynka99 napisał/a:

Zasada jest prosta. Albo masz wiedzę i odpowiednią ilość tytułów przed nazwiskiem, żeby obalić teorie WHO, albo morda w kubeł i słuchasz specjalistów. Ci zalecają używanie maseczek.



Wielu lekarzy epidemiologów jak i naukowców właśnie próbują to robić, ale o tym nie usłyszysz w tv. Ponadto kolejna kwestia - aby obalić teorie who wystarczy mieć pjęcie o podstawach matematyki i kojarzyć fakty, z czym niestety ma dziś problem większość społeczeństwa. O jakich faktach mowa? Otóż WHO zmieniła definicję pandemii już lata temu. Co to oznacza? A no to, że dziś nie musi występować wysoka umieralność na daną chorobę, wystarczy tylko to, że łatwo się rozprzestrzenia. Zgony, za którymi stoją liczby, ilość wykonywanych testów i ich wyniki, za którymi stoją liczby. To wszystko jest podane do ogólnodostępnej wiadomości. Więc skończ pie**olić ty i tobie podobni debile, którym cokolwiek powie pan w kitlu którego pokażą w tv i uznają to za prawdę objawioną. Nikim tak nie gardze na tym świecie jak lemingami-pelikanami którymi można sterować jak tylko dusza zapragnie.

Tuco

2020-09-10, 03:42
Obsrani komuniści. Za dobrze było wam przez te trzydzieści lat.

Cz...........as

2020-09-10, 07:15
darthbanji napisał/a:

W statystykach wirus ten nic nie znaczy, ot grypa i tyle.



ad. 1 Co ty człowieku pie**olisz. Na google sholar po wpisaniu tematu wydajności maseczek chirurgicznych masz ponad 50tys wyników. :roll: Do tego Grypa to Ortomyksowirus a nie koronawirus.

ad. 2 Tak, jedna próbka z dwóch lat badań. Nie mam pojęcia jakie mechanizmy zadziałały w tym momencie.

ad.3 Debile matematyczni powiadasz.

40mln z prawie 8 mld to 0,5% wszystkie zgony to też błąd statystyczny?
Zmarło w tym roku 40mln ludzi, z czego 9mln za choroby zakaźne. 900tys zgonów przypisanych wirusowi to 10% Wszystkich zgonów na choroby zakaźne. Błąd statystyczny? Czy debilna matematyka?

ad 4. Jeśli ktoś myśli że maski to od początku do końca pomysł jednego człowieka (minister zdrowia) to jest j***nym ignorantem i kretynem.
X