18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antymaseczkowy głupek i jego stado owiec

prodekszyn • 2020-09-09, 09:20
Szkoda strzępić ryja. Maseczka nie chroni jakoś specjalnie przed zakażeniem, jednak dość skutecznie hamuje przed zakażeniem, kiedy jest noszona przez zakażonego- taki menel nie rozsiewa zarazy. Takie tępe umysły de facto twierdzą, że wirusa nigdy nie było, a na Świecie nikt z powodu co-vida nie zachorował-nikt nie umarł. PS. typ kasuje niemmal natychmiast nieprzychylne komentarze, które przeciwstawiają się jego poglądom. Żałosny śmieć.


Halman

2020-09-09, 09:26
"terror w sklepach"...
pie**olone pokolenie dziewcząt z brodami..
terror to był za stalina

el_kadafi

2020-09-09, 09:31
Ciekawe co będzie mówił jak się pandemia rozbuja. Czy będzie można takiego debila pozwać?

Krypt0

2020-09-09, 09:32
Jeden niedorozwój, i stado baranów które za nim zaraz pójdzie. "byliśmy wczoraj w biedronce ta sam sytuacja..." pie**oleni kretyni tfuu

Aerst

2020-09-09, 09:35
Część Polaków jest już tak ogłupiona, że entuzjastycznie przyklaskuje działaniom ministra Szumowskiego i rzuca się do gardła każdemu, kto go krytykuje. Oni wierzą, że minister broni ich przed śmiertelnym zagrożeniem, a maseczka to przejaw szacunku dla drugiego człowieka, bo „moja maska chroni ciebie, twoja maska chroni mnie”. Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary.
Rządzący doskonale o tym wiedzą. Gdyby wierzyli w moc maseczek, to policja i sanepid szalałyby na wiecach wyborczych wlepiając na lewo i prawo mandaty za brak maseczek. Nic takiego nie miało miejsca. Premier Morawiecki (bez maseczki) radośnie obwieszczał, że nie ma się czego bać. Prezydent Duda (bez maseczki) radośnie ściskał się z uczestnikami wieców. Uczestnicy wieców (bez maseczek) kotłowali się w tłumie i było super. Jak to możliwe, że po tym eksperymencie nie ma tysięcy trupów zabitych przez śmiertelny koronawirus? Jak to możliwe, że w szpitalach nie leżą setki pacjentów pod respiratorami?

wertuqq

2020-09-09, 09:41
Jak rozumiem ten debil się nie zatrzymuje na czerwonym świetle, bo konstytucja nic o tym nie mówi?

modoc

2020-09-09, 09:41
Debilny atencjusz szukający poklasku. Sens noszenia jest czy nie ma to temat rzeka. Jednak nikogo te 30 min w sklepie nie zbawi.

prodekszyn

2020-09-09, 09:44
0_rafiks_0 napisał/a:

A na ch*j to tu?


Głupie patusy są dla mnie ciekawsze do oglądania, aniżeli da silvy co wywracają się na skuterku. AMEN



:roll:

Eknen

2020-09-09, 09:58
Aerst napisał/a:

Część Polaków jest już tak ogłupiona



O ile zakaz przemieszczania się wprowadzony na początku epidemii był niezgodny z Konstytucją, to rozporządzenie o zakrywaniu ust i nosa takie nie jest .
Obecnie rozporządzenie mówi o zakrywaniu nosa i ust w miejscach publicznych jak sklepy, środki transportu publicznego. Po ch*j robić aferę z 10 minutowych zakupów z maską na ryju? Nie można się k***a poświęcić w imię solidarności z tymi co mają osłabiony system immunologiczny? Trzeba być j***nym zjebem co wierzy, że epidemia wygląda jak apokalipsa zombie.......

ps. mój ojciec jest stary i schorowany i choćby szansa na zarażenie wynosiła 0,01% to gdybym zobaczyła p*zdę bez maski w sklepie co dmucha mi na ojca , to nie ręczę za siebie .....

Cz...........as

2020-09-09, 10:05
Aerst napisał/a:

Szanowni Państwo, to jest gówno prawda. Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem.



Od razu widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Myślisz że kichający czy kaszlący człowiek wypluwa same wirusy? a co z nośnikiem?? kichnij w masce to zobaczysz jak ładnie obsmarkasz sobie pysk. Nikt nigdzie nie napisał że maseczki chronią w 100% za to od wielu lat są używane w medycynie do zmniejszenia możliwości przenoszenia się drobnoustrojów. Czy to 5% czy 95% zależy od maski, ale każda zmniejsza ryzyko przenoszenia chorób.

Dla takich dzbanów jak na filmie albo takich jak ty, nie jest problemem czy maska działa czy nie. czy jest choroba czy nie. Dla was największym problemem jest to że ktoś wam coś każe zrobić a wy jak dzieci. Nie bo nie! :roll:

Aerst

2020-09-09, 10:07
uwaga ludzie to bardzo ważne... maski nie są po to aby chronić przed wirusem ale po to aby wytresować tym nielegalnym zamordyzmem do posłuszeństwa społeczeństwo a potem w zamian za zwolnienie z masek zmusić je do szczepionki w ramach pozornej ulgi...

aligator

2020-09-09, 10:10
k***a maseczki na ryj nie zaloze bo nie. ale okulary na tyl glowy tak no japie**ole jak widze ludzi noszocych tak okulary mam ochote odwrocic im ta glowe o 180 :!:

Ni...........ny

2020-09-09, 10:14
Aerst napisał/a:

Wirus jest tak maleńki, że bez problemów śmiga przez maseczkę w tę i z powrotem. Maseczka tak samo zatrzymuje wirusy, jak siatka ogrodowa komary



Nie śmiga bo wirusy nie fruwają sobie same w powietrzu tylko w kroplach wody ( dlatego właśnie nazywa się to droga kropelkowa )
Wiec maseczka zatrzymuje wirusa, tak jak siatka ogrodowa komary siedzące na gołębiach ;-)
X