18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antymaseczkowy głupek i jego stado owiec

prodekszyn • 2020-09-09, 09:20
Szkoda strzępić ryja. Maseczka nie chroni jakoś specjalnie przed zakażeniem, jednak dość skutecznie hamuje przed zakażeniem, kiedy jest noszona przez zakażonego- taki menel nie rozsiewa zarazy. Takie tępe umysły de facto twierdzą, że wirusa nigdy nie było, a na Świecie nikt z powodu co-vida nie zachorował-nikt nie umarł. PS. typ kasuje niemmal natychmiast nieprzychylne komentarze, które przeciwstawiają się jego poglądom. Żałosny śmieć.


mam_racje

2020-09-09, 10:17
Kolejny konstytucjonalista z KODu...

Ni...........ny

2020-09-09, 10:23
mam_racje napisał/a:

Kolejny konstytucjonalista z KODu...



Wolnościowiec od konfederacji :kawa:

xxbartxx32

2020-09-09, 10:27
Chłop ma rację i piwerko dla Niego za przetłumaczenie wszystkim bojącym się jakiegoś śmiesznego wirusa, że zwyczajnie jest to ściema. To są początki złego, ale nie chodzi tu o wirusa, to jest tylko przykrywka, bardziej chodzi tu o próbę zawładnięcia nad ludźmi oraz pozbawienia Nas jakichkolwiek praw i swobody, jest już to widoczne. Dlaczego ten wymyślony wirus jest teraz na pierwszym miejscu? Ile ludzi dziennie umiera na raka? Kiedyś ludzie umierali na starość, teraz średnia życia ludzi to 50-60 lat, a powód śmierci to rak, już nie wspomnę ilu młodych ludzi zmarło z tego powodu i kompletnie nic się z tym nie robi. Teraz ktoś dwa razy kichnie i aferaaaaaa, bo ma covid 19. Ludzie! Zacznijmy patrzeć na to wszystko z innej strony! Zaczynamy być pionkami w jakieś chorej grze! Dziękuję za uwagę, a wszystkim wystraszonym proponuję zostać w domu.

intermag

2020-09-09, 10:33






Cowidowe dzieci, tu macie pandenie

Cz...........as

2020-09-09, 10:56
Co do ostatniego obrazka. Ile osób zmarło na hiv i czy wg tego rozumowania hiv istnieje?

0_rafiks_0

2020-09-09, 11:10
prodekszyn napisał/a:

Głupie patusy są dla mnie ciekawsze do oglądania, aniżeli da silvy co wywracają się na skuterku. AMEN



Zaden patus nie jest wart ogladania , chyba ze....ukazuje jego smierc , ewentualnie powazne uszkodzenie :D

Ni...........ny

2020-09-09, 11:17
@intermag I co to ma niby udowodnić ?

1) Tak, tule ludzi zmarło w Polsce, i na corone też się zgadza tylko wnioski jakie wyciągasz są kulawe. Bo problemem nie jest śmiertelność tylko zaraźliwość i możliwość przeciążenia służby zdrowia. Więc jeżeli to się rozprzestrzeni i liczba aktywnych przypadków wymagających respiratora przekroczy liczbę wolnych respiratorów to będzie problem.
I jeżeli będziesz miał wypadek to zdechniesz bo nie będzie dla ciebie karetki a nawet jak się znajdzie to będziesz się bujał od szpitala do szpitala w poszukiwaniu wolnego miejsca którego dla ciebie zabraknie i wyjebią cię na śmietnik.

2) Gratuluję, odkryłeś że instytucje państwowe ch*jowo działają, witamy w Polsce ;-)

3) Chorobą współistniejącą jest np AIDS który cię nie zabije, łapiesz korone i umierasz.

Jeżeli jesteś głupi i wbiegniesz pod samochód bezpośrednią przyczyną zgonu będzie pie**olnięcie przez auto. Twoja głupota jako choroba współistniejąca tylko się do zgonu przyczyni ale go nie spowoduje ;-)

dzikiefryty

2020-09-09, 11:31
typ strasznie trzęsie tą kamerą pewnie z nerwów gówno widać xD a tak btw jakbysmy mieli tak wszyscy sie konstytucja zaslaniac w kazdej kwestii to zaraz by wyszło ze polowa prawa jest niekonstytucyjna ale ciii... nie mówcie nikomu ze nasze prawo jes bez sensu

intermag

2020-09-09, 11:50
Niezwyciężony napisał/a:

@intermag I co to ma niby udowodnić ?
1) Tak, tule ludzi zmarło w Polsce, i na corone też się zgadza tylko wnioski jakie wyciągasz są kulawe. Bo problemem nie jest śmiertelność tylko zaraźliwość i możliwość przeciążenia służby zdrowia. Więc jeżeli to się rozprzestrzeni i liczba aktywnych przypadków wymagających respiratora przekroczy liczbę wolnych respiratorów to będzie problem.
I jeżeli będziesz miał wypadek to zdechniesz bo nie będzie dla ciebie karetki a nawet jak się znajdzie to będziesz się bujał od szpitala do szpitala w poszukiwaniu wolnego miejsca którego dla ciebie zabraknie i wyjebią cię na śmietnik.
2) Gratuluję, odkryłeś że instytucje państwowe ch*jowo działają, witamy w Polsce
3) Chorobą współistniejącą jest np AIDS który cię nie zabije, łapiesz korone i umierasz.
Jeżeli jesteś głupi i wbiegniesz pod samochód bezpośrednią przyczyną zgonu będzie pie**olnięcie przez auto. Twoja głupota jako choroba współistniejąca tylko się do zgonu przyczyni ale go nie spowoduje




Nie rozśmieszaj mnie, co się rozprzestrzeni? W krajach ubogich sraczka zabija codziennie około 2000 dzieci. Mieszkam w Fi 15 lat, od piczatku tego cyrku nie mialem nawet minuty namordnika, pomimo że rejon Usima byl zamknięty działały sklepy, salony kosmetyczne i fryzjerskie. Nigdzie nikt nie robil z siebie debila i na sile kazal zakładać maskę bo nie obsłuży, nie, nie mamy miliarda respiratorów ale tez nikt nie szuka na siłę jakiegoś gównianego wirusa którego do którego wykrycia nie ma nawet testów ponieważ te którym jest szukany nie dość że są błędne to jeszcze sa do czegoś innego. Statystyki Włochy, kampania w zeszłym roku ze szczepionka na grypę, wyszczepili wszystkich starych ludzi efekty znasz, to samo bylo w Hiszpanii. A teraz geniuszu napisz mi jak można miec bezobjawowego raka, białaczkę, żółtaczkę czy grypę albo sraczkę. Przestańcie z siebie robić klaunów wierząc w te brednie. Pokaz to co napisałeś 28latce w ciazy której lekarz nie przyjął i zmarła albo ostatnio 30paro latce która osierociła 3 dzieci bo k***a wirus za 200pl prywatnie nie zaraza ale na NFZ juz tak. Albo pokaz statystyki kasjerek i ekspedjetek które zmarły tylko na covid bo przeciez w marketach przewijają się tysiące ludzi dziennie to trupy powinny leżeć na chodnikach.


Eknen

2020-09-09, 11:50
intermag napisał/a:

Cowidowe dzieci, tu macie pandenie



eh.... wiesz dlaczego w Polsce nie było drugiego Bergamo? Zastanawiałeś się ?

Cz...........as

2020-09-09, 12:15
intermag napisał/a:

A teraz geniuszu napisz mi jak można miec bezobjawowego raka, białaczkę, żółtaczkę czy grypę albo sraczkę



Raka tak, ile razy słyszałeś ze wykryto raka za późno na leczenie?? A tak w ogóle to o jakiego raka ci chodzi?
Białaczka to też rak dzbanie...
Żółtaczka i sraczka to objawy choroby a nie choroby same w sobie.

A co do grypy to każda wirusowa choroba zaczyna się bezobjawowo, tu przykładem Hiv, ospa, HPV

"Geniuszu" k***a... fajnie że nie nosiłeś maseczki i że nie zachorowałeś. Brawo ty.

zimn

2020-09-09, 12:15
Na początku roku wszyscy się bali, mówiono w mediach że wielka zaraz nas dojedzie. Wielu ludziom ta sytuacja znacznie obniżyła standard życia, godziliśmy się na to bo słuchaliśmy autorytetów. Ale mija pół roku i powoli nadchodzi czas zadawania pytań. Bo skoro mam płacić teraz 2 razy więcej za wszytko to chciał bym wiedzieć czemu. Nie jestem specjalistą nie jestem epidemiologiem wiec opieram się na autorytetach, w sieci mnóstwo wypowiedzi ludzi z tytułem dr lub prof który mówią że pandemii nie ma i tyle samo mówi ze jest, więc szukam dalej. Minister zdrowia mówi że maseczki ch*ja dają i że jak nie ma objawów to nie nosi. Potem się z tego wycofuje ale na prywatnych zdjęciach z urlopu widać ze wcale się nie wycofuje, nie zachorował i chyba rzeczywiście maseczki ch*ja dają (nie znam się takie tylko domysły), szukam dalej informacji. Znajduję statystyki i wychodzi że średnia umieralność w 2020 jest niższa niż 2019 i wyższa niż w 2018, znajduję wzmiankę o 300 zgonach na czystego covida. Patrze sobie na wykresy zachorowań i szukam w nich korelacji z "działaniami prewencyjnymi/ anty covidowymi". Znajduję w końcu statystyki dotyczące śmiertelności z powodu grypy.

W ch*j jest obrońców maseczek i innych zj***nych obostrzeń ale jak się pytam jaki jest cel to słyszę puste frazesy albo plotki. Wszelkie te działania ch*ja dają, tak na prawdę nie wiadomo ile osób w kraju jest chorych bo badane są tle te co się zgłosiły z ch*jowym samopoczuciem, a ile już przeszło bezobjawowo albo uznało to za grypę i osrało tego nikt nie wie.

Tak jak mówiłem nie jestem specjalistą i nie neguje istnienia choroby, jestem typem który pyta się dla czego mam mieć gorzej, po co lockdown po co dyskomfort w postaci maseczki. Nie podporządkowuje się bo nie uzyskuje odpowiedzi które by były logiczne i ch*j w dupę każdemu kto zabrania mi wątpić w to co nam się wmawia.

intermag

2020-09-09, 12:31
[quote="Eknen"]eh.... wiesz dlaczego w Polsce nie było drugiego Bergamo? Zastanawiałeś

A ile chorób bezobjawowych znasz? Zastanawiałeś się dlaczego miliard ludzi rocznie umiera na gype? A widziałeś grype bezobjawową?

Attero132

2020-09-09, 12:40
Przegryw próbuje robić karierę na youtubie robiąc z siebie wielkiego wyzwolonego inteligenta

Ni...........ny

2020-09-09, 12:43
Eknen napisał/a:

.. Zastanawiałeś się dlaczego miliard ludzi rocznie umiera na gype?



1/7 populacji ? O ch*j :shock: Chyba nie zauważyliśmy masowego wymierania gatunku ;-)
X