18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

-Weź spierdalaj! -Sam spierdalaj!

~Velture • 2022-09-08, 07:24
Nagrane od takiego momentu, że w sumie do końca nie wiadomo kto się do kogo doj***ł pierwszy ale jak to u Nas bywa - każdy ma zawsze rację.

miejsce akcji: osiedle muranów, stolica.


Halman

2022-09-08, 07:26
Oooo, mój ukochany husky syberian, (nie nie r*cham go)...

~Velture

2022-09-08, 07:30
Halman napisał/a:

(nie nie r*cham go)...



Właśnie dokładnie przez takie teksty wszyscy tu myślą, że r*chasz psy. :krejzi:

Halman

2022-09-08, 07:34
VeIture napisał/a:

Właśnie dokładnie przez takie teksty wszyscy tu myślą, że r*chasz psy.



bez konkretnych dowodów to sobie można... myśleć. :-D

XTralala

2022-09-08, 07:34
Ja wcale tak nie pomyślałem.. Buhahaha

Sztruks

2022-09-08, 07:36
Każdy kto pluje na drugiego człowieka jest dla mnie zwykłą szmatą bez argumentów... (chyba że podczas r*chania to co innego)

Pantaran

2022-09-08, 07:46
Wspaniały film wspaniały uwielbiam jak psiarze sie gryzą.I psy i oni powinni nosić kagańce i smycz. Czy może noszą w kuluarach zaczisza domowego. he he

Payan

2022-09-08, 07:49
Facet ma naj***ne we łbie i tyle w temacie.

Cipczan

2022-09-08, 08:07
Halman napisał/a:

Oooo, mój ukochany husky syberian, (nie nie r*cham go)...



Tylko dlaczego pod czapą masz psie gówno?

pmalo

2022-09-08, 08:11
Normalnie burak bez szkoły wygadać się nie umie ale pluć obrażać to pierwszy. Ma psa a nie rozumie świata psów.

Ca...........ah

2022-09-08, 08:20
Hehehhe :D wyj***ne mam na takich nawiedzonych pchlarzy tak samo jak na kociarzy . dlatego chętnie przystanąłem tutaj żeby się pośmiać :D

moja stara

2022-09-08, 08:31
- Art. 10a ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz.U.2020.638) zgodnie z którym „zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekun.”

- Art. 77 ustawy z dnia z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz.U.2021.281):

1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
2. Kto dopuszcza się czynu określonego w 1 przy trzymaniu zwierzęcia, które swoim zachowaniem stwarza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia człowieka,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany.


Wykaz ras agresywnych zawarty jest w rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 28 kwietnia 2003 r. (Dz.U.2003.77.687). Znajdują się na nim:

amerykański pit bull terrier;
pies z Majorki (Perro de Presa Mallorquin);
buldog amerykański;
dog argentyński;
pies kanaryjski (Perro de Presa Canario);
tosa inu;
rottweiler;
akbash dog;
anatolian karabash;
moskiewski stróżujący;
owczarek kaukaski.
Rozporządzenie zawiera wyłącznie katalog psów uznawanych za agresywne. Nie określa jednak w jaki sposób mają być one trzymane (np. na smyczy i kagańcu).


Innymi słowy jak twój jamnik kogoś upie**oli to dostajesz mandat bo niezachowałeś środków ostrożności, więc argument "w domu się tak nie zachowuje" nie przejdzie.

Inna rzecz, że posiadanie psa powinno być obwarowane testami psychologicznymi.

I wszystkie te biegające banki pcheł powinny być na osiedlach uwiązane jak stara Halmana. Elo

Krak

2022-09-08, 08:32
Payan napisał/a:

Facet ma naj***ne we łbie i tyle w temacie.



Tu głupia c**a, taka w typie "konstytucja" puszcza swobodnie swojego kundla. Biega, warczy, obwąch*je - nie każdy sobie życzy.
Gość, sam ma pasa na smyczy, już miał dość - nadszedł czas było jej inaczej "wytłumaczyć" ale nie było sposobności, więc kulturalnie ją oharał.

Halman

2022-09-08, 08:37
moja stara napisał/a:

powinny być na osiedlach uwiązane jak stara Halmana. Elo



napisała moja stara, elo :wyj***ne:

021ku

2022-09-08, 08:38
Gość zburaczony ale baba bez elementarnej wiedzy. Ma obowiązek wyprowadzać psa na smyczy, tak po prostu.