18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

-Weź spierdalaj! -Sam spierdalaj!

~Velture • 2022-09-08, 07:24
Nagrane od takiego momentu, że w sumie do końca nie wiadomo kto się do kogo doj***ł pierwszy ale jak to u Nas bywa - każdy ma zawsze rację.

miejsce akcji: osiedle muranów, stolica.


sambadance

2022-09-08, 10:53
Psa można pościć luzem jeśli ma założony kaganiec (nie dotyczy ras uznanych za agresywne). Taka jest interpretacja sądów.
Wiem, bo pracowałem kiedyś w straży miejskiej, czego się do dzisiaj wstydze :mrgreen:

Edit
Kopac psa nie wolno, to podlega pod Kodeks Karny, chyba że dzialamy w obronie własnej.
Pluc na babę można, nie podlega to żadnej regulacji. Jedynie z powództwa cywilnego Baba może mu wytoczyć sprawę, czego nie zrobi bo jej się nie będzie opłacać.

croyna

2022-09-08, 11:03
mało tu widzieliście filmów jak pies dostał pie**olca i rzucił się na dziecko? takie psy powinny być na smyczy z kagańcem i ch*j mnie to czy są o tym jakieś przepisy czy nie

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-08, 11:06
sambadance napisał/a:

Psa można pościć luzem jeśli ma założony kaganiec (nie dotyczy ras uznanych za agresywne). Taka jest interpretacja sądów.
Wiem, bo pracowałem kiedyś w straży miejskiej, czego się do dzisiaj wstydze
Edit
Kopac psa nie wolno, to podlega pod Kodeks Karny, chyba że dzialamy w obronie własnej.
Pluc na babę można, nie podlega to żadnej regulacji. Jedynie z powództwa cywilnego Baba może mu wytoczyć sprawę, czego nie zrobi bo jej się nie będzie opłacać.



Otóż nie może pluć-216kk

Podaj sygnaturę akt o tym kagańcu

moja stara

2022-09-08, 11:11
[quote="jastrzab1810"]
moja stara napisał/a:

- Art. 10a ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt (Dz.U.2020.638) zgodnie z którym „zabrania się puszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekun.”
- Art. 77 ustawy z dnia z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń (Dz.U.2021.281):
1. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1000 złotych albo karze nagany.
2. Kto dopuszcza się czynu określonego w 1 przy trzymaniu zwierzęcia, które swoim zachowaniem stwarza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia człowieka,
podlega karze ograniczenia wolności, grzywny albo karze nagany.
Duzo osób musi się doinformować, proszę tutaj najświeższe przepisy
Czy pies musi być na smyczy 2022?
166 kodeksu wykroczeń wskazuje, że Kto w lesie puszcza luzem psa, poza czynnościami związanymi z polowaniem, podlega karze grzywny albo karze nagany. Przepisy kodeksu wykroczeń, poza lasem (gdzie nie można psa puszczać luzem) nie nakazują prowadzenia psa na smyczy lub w kagańcu.



to jest to samo

Sonal

2022-09-08, 11:13
BarmanInternetu napisał/a:

Jak się pies słucha jest to forma kontroli.Bagiet kiedyś to wyjaśniał.



Ale ten od tego babsztyla się nie słuchał i podszedł na zasięg jego nogi. I dostał zasłużonego kopa. Babsztyl zamiast przeprosić za swoje zwierzę się pluje o kopa. Powinien mu buciorem kły wyj***ć.

Chujoslaw

2022-09-08, 11:16
k***a osiedlowe walki zoofili. Na koniec pewnie wszyscy razem biegali zczepieni dupami.

Hetman_Wielki

2022-09-08, 11:17
tez bym jebnol z kopa gdyby obcy pies by podszedł, a juz Mogole do małego dziecka
w p*zdu mam prawa zwierzat jak lata mi bez smyczy albo na 100-metrowej

tez bym jebnol z kopa gdyby obcy pies by podszedł, a juz Mogole do małego dziecka
w p*zdu mam prawa zwierzat jak lata mi bez smyczy albo na 100-metrowej

Andrzejas

2022-09-08, 11:18
Sztruks napisał/a:

Każdy kto pluje na drugiego człowieka jest dla mnie zwykłą szmatą bez argumentów... (chyba że podczas r*chania to co innego)



A ja tam gościa szanuję za to, że splunął. To jest jedyne, co mógł zrobić w tej sytuacji, aby wyjść z niej bez konsekwencji. Pomimo zatrważającej głupoty otaczających go ludzi nie puściły mu nerwy i nie naj***ł wszystkim (co sądząc po tonie głosu ludzi poza kadrem, pewnie by mu się udało bez kłopotu), tylko splunął na ścierwo. Co jest złego w pluciu na ścierwo? Jeszcze żeby to był człowiek, albo kobieta, to jeszcze rozumiem, że ktoś się może poczuć urażony, ale stara skretyniała małpa? No bez przesady! Przecież już po jednym jej zdaniu w tym filmie wiadomo, że trzeba jej przypie**olić w łeb! Normalne. Z pięści. Jest równouprawnienie. Każdy za wk***ianie drugiego ma prawo dostać tak samo mocno. Ja to szanuję.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-08, 11:19
Sonal napisał/a:

Ale ten od tego babsztyla się nie słuchał i podszedł na zasięg jego nogi. I dostał zasłużonego kopa. Babsztyl zamiast przeprosić za swoje zwierzę się pluje o kopa. Powinien mu buciorem kły wyj***ć.



Ja tam na filmie nie widziałem by podszedł a nawet jakby podszedł i nie zaatakował to nie można kopać (nie dotyczy murzynów)

sambadance

2022-09-08, 11:26
BarmanInternetu napisał/a:

Otóż nie może pluć-216kk
Podaj sygnaturę akt o tym kagańcu



Kodeks wykroczen, wersja z komentarzem. Podane tam są przykładowe orzeczenia sądów i wiem że taka interpretacja art77kw była. Co oczywiście nie zmienia faktu że inny sad może orzec inaczej. Nikt np jorkowi nie będzie zakładał kaganca, więc to kwestia interpretacji.

Co do plucia to może to i zniewaga, wezme to pod uwage przy nastepnym dupczeniu chociaż żadna się jeszcze nie poskarżyła


:->

patmon

2022-09-08, 11:31
Ci wszyscy ludzie co psy mają, szczególnie mieszkający w blokowiskach, do nich nic nie dociera. Do ludzi co remonty lub libacje robią można zapukać i normalnie porozmawiać, że późno i za głośno, to gdzieś tam może przypadkowo się zdarzyć. Weź człowieku zapukaj do właściciela psa, że szczeka, wyje, że zostawiają samego sobie psa na 9 lub 10 godzin, bo do roboty przecież muszą, a pies szczeka i wyje, weź tylko zwróć takiemu uwagę i zobaczysz, że się nie dogadasz, bo libację, kino domowe, dyskotekę, czy remont jakoś dasz radę ugadać się z sąsiadem to normalne sprawy, a z psiarzami masz przesrane w momencie pukania do ich drzwi, no bo przecież ich piesio super super, wąchają mu nóżki po spacerku i dają sobie twarze i usta lizać psim jęzorem co ma lecznicze zastosowanie, a że się po dżadżach lizał to nie ważne, oh ah piesio na blokowisku może wszystko i wara od mojego pchlarza. Łażą z tymi psami srają i szczaja dookoła, no i weź wdaj się w jakąkolwiek dyskusję to zobaczysz, że każdy psiarz i psiara to chorzy psychicznie ludzie.

xionc e2rd

2022-09-08, 11:32
Pies ma być na smyczy chyba ze to zamknięty / ogrodzony wybieg dla psów. Nie kopie się psa tylko rozmawia z jego właścicielem. Agresja wszędzie agresja

Sonal

2022-09-08, 11:37
BarmanInternetu napisał/a:

Ja tam na filmie nie widziałem by podszedł a nawet jakby podszedł i nie zaatakował to nie można kopać (nie dotyczy murzynów)



Kogo nie można kopać? Podchodzących zwierząt do ciebie? Hahahaha - a na co mam czekać? Aż mnie dotknie zapchlony śmierdziel?
A to, że podeszły do niego jej psy wynika z treści rozmowy.
Mogła nad nimi panować, trzymać na smyczy cokolwiek - to by nie musiała ścierać jego śliny z swojego brzydkiego ryja.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-09-08, 11:42
sambadance napisał/a:

Kodeks wykroczen, wersja z komentarzem. Podane tam są przykładowe orzeczenia sądów i wiem że taka interpretacja art77kw była. Co oczywiście nie zmienia faktu że inny sad może orzec inaczej. Nikt np jorkowi nie będzie zakładał kaganca, więc to kwestia interpretacji.
Co do plucia to może to i zniewaga, wezme to pod uwage przy nastepnym dupczeniu chociaż żadna się jeszcze nie poskarżyła



Sąd orzeka na podstawie przepisów. Co prawda są miasta w których istnieją akty miejscowe o obowiązku trzymania psa na smyczy ale wg art 87 KRP ustawy są wyżej niż rozporządzenia także mandat od straży miejskiej nie przejdzie w procesie sądowym.

Sonal napisał/a:

Kogo nie można kopać? Podchodzących zwierząt do ciebie? Hahahaha - a na co mam czekać? Aż mnie dotknie zapchlony śmierdziel?
A to, że podeszły do niego jej psy wynika z treści rozmowy.
Mogła nad nimi panować, trzymać na smyczy cokolwiek - to by nie musiała ścierać jego śliny z swojego brzydkiego ryja.



Czyli mogę Ci zrobić kopalnie jak podejdziesz do mnie spytać się o kiepa?

patmon

2022-09-08, 11:48
Najlepsze somsiaty to te wszystkie psiarze co na każdym piętrze jest pies lub dwa. To, to jest tragedia jak dzień i noc masz do słuchania szczekanie i wycie. Zabawy wieczorne z pieskiem rzucanie piłeczki po podłodze i walenie po ścianach, radosne okrzyki i szczekanie psa. Jedni łażą już z tymi psami od piątej rana, inni łażą z nimi do północy lub jeszcze później. Dzwonek do drzwi i szczekanie wszystkich psów. Idzie czy biegnie ktoś przez klatkę schodową i na każdym piętrze psy szczekają. Naszczane i nasrane w klatce schodowej i nie ma chętnych do sprzatania. Zasrana i zaszczana winda. Wychodzisz do klatki schodowej czy do windy i smród zabija resztę zdrowego rozsądku, żeby za ostatni grosz kupić kałacha i walić w nich wszystkich. Śnieg topnieje i odsłania te wszystkie miejsca brązowe kloce i żółte szczyny. Wszędzie łażą i srają tymi kundlami.