18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

-Weź spierdalaj! -Sam spierdalaj!

~Velture • 2022-09-08, 07:24
Nagrane od takiego momentu, że w sumie do końca nie wiadomo kto się do kogo doj***ł pierwszy ale jak to u Nas bywa - każdy ma zawsze rację.

miejsce akcji: osiedle muranów, stolica.


Andrzejas

2022-09-08, 20:30
Hauhauhauhau napisał/a:

Ponieważ się tak koleś wysrałeś jakimiś bzdetami z koziej wólki, to, acz niechętnie, sobie zadam trochę trudu i może coś do kogoś trafi:


Cytat:

- Są psy i psy, mniej lub bardziej ogarnięte, ufne, usłuchane. Wrzucanie wszystkich do jednego wora to oznaka niedoj***nia umysłowego


No widać, że nie zrozumiałeś ani jednego wyrazu poza słowem "pies".
Cytat:

- Nie wiem gdzie ty wyprowadzasz te psy, urbeksa z nimi robisz? A może jesteś zwykłą BHp*zdą?


No trochę dalej, niż 150m od bramy/furtki. Nawet szkoda mi czasu na wymienianie niektórych przykładów tego, co może się psu na spacerze stać niesamowitego, czym zapewne byłbyś niesamowicie zaskoczony.
Cytat:

- No nie. W przestrzeni otwartej jak ktoś ma alergię, to zwyczajnie zapraszam wypie**alać na drugą stronę ulicy, to jest tak samo problem zwierząt jak ludzi z alergiami. Może na swoją alergię na trawy też mam reagować "wycinać mi to w p*zdu w mieście"?
Zwyczajnie trzeba się dogadywać, jeśli ktoś daje mi znaki, że się boi psa, to najczęściej sam zmieniam stronę ulicy/odległość, bo idę na rękę. Chociaż w sumie nie muszę, czyjaś fobia - czyjaś problem.


Jak mam alergie na trawy, to nie podchodzę do nich, więc jak twoja j***na trawa podejdzie do mnie, to ją rozszarpię, rozumiesz?
Cytat:

- pie**olisz głupoty. Jak masz strachliwego psa, stosujesz jedne środki, jak masz innego, inne. Tyle.


A gdzie ja napisałem, że zawsze się wystraszy? Mojemu np wydawało się, że słyszy mojego kumpla, albo że jest supersilny i pokona kosiarkę... Jak strzelali, to on wiedział, że gdzieś zaraz sarna będzie martwa i już był nakręcony.
Cytat:

- No patrz, jesteś bardziej gorliwy od nawet współczesnych, bardzo BHP gorliwych ustawodawców! Czyżby zj***ne "widzimisię"?


Nie będę ci tłumaczył do czego służy kaganiec, ale już wcześniej wytłumaczyłem, dlaczego warto go używać.
Cytat:

- Jesteś tak serio idiotą czy udajesz?


Nie. Piszę całkiem serio. Jeśli dla ciebie owczarek czechosłowacki to to samo, co sznaucer miniaturowy, to sam się zastanów, kto tu ma z czymś problem.
Cytat:

- Następny pkt pt. "idiota" - i następny koleś co nie rozumie przepisów lub wyrażenia logicznego i / lub.


Póki co, to ja nawet nie muszę się wysilać, kochany. Sam robisz k***ę z logiki.
Cytat:

- Matole, 7h ruchu dziennie to nawet belg nie potrzebuje, nawet rzadko który by to wytrzymał...Nie znasz się ale się wypowiesz?


Będziesz mieć psa, a nie pieseczka, to zrozumiesz. Nie wypowiadaj się, jak się nie znasz. ;)
Cytat:

Ale i tak nie masz za wiele wspólnego ani ze zdrowym rozsądkiem, ani z dobrostanem psów.


Wszystkie moje psy cieszyły się znakomitym zdrowiem do późnej starości. Weterynarz serwisował. Płyny nie wyciekały. No w sumie dbam o wszystko, bo niewiele mam. Trzeba szanować życie, psy i ludzi. Ale jak ktoś jest takim ku*asem, jak ty, to wyj***ne mam w niego.
Weź się zastanów do czego w ogóle się przyj***łeś, bo nawet nie wiesz, co ci się nie podoba w tym, co napisałem. Jak już zbierzesz sensowne argumenty, to się wtedy odezwiesz.

KrwawyEric

2022-09-08, 20:39
Hauhauhauhau napisał/a:


3. Ktoś, kto ma fobię lub alergię na psy ma prawo sobie nie życzyć psa w swoim otoczeniu. Ma do tego prawo. ch*j kogo interesuje, że "on nie gryzie".
- No nie. W przestrzeni otwartej jak ktoś ma alergię, to zwyczajnie zapraszam wypie**alać na drugą stronę ulicy, to jest tak samo problem zwierząt jak ludzi z alergiami. Może na swoją alergię na trawy też mam reagować "wycinać mi to w p*zdu w mieście"?
Zwyczajnie trzeba się dogadywać, jeśli ktoś daje mi znaki, że się boi psa, to najczęściej sam zmieniam stronę ulicy/odległość, bo idę na rękę. Chociaż w sumie nie muszę, czyjaś fobia - czyjaś problem.



Prawo jest tak skonstruowane, że czyta je się całościowo, a nie wybiórczo wyciągając paragrafy z rękawa i wrzucając je do jakiegokolwiek kontekstu.

Masz mieć kontrolę nad psem i obowiązek szanować prawa innych ludzi, którzy właśnie mogą sobie nie życzyć lub po prostu się bać spotkania z psem. Mienie kontroli oznacza, że w każdej jednej chwili jesteś w stanie zapanować nad psem, czy w mniej czy w bardziej energiczny sposób.

Jako właściciel/opiekun masz obowiązek zachować się tak, żeby nigdy nie dopuścić do żadnej niebezpiecznej sytuacji. Wypuszczanie psa luzem w przestrzeni publicznej w żaden sposób nie jest bezpieczne i tutaj w ogóle nie ma o czym dyskutować.

Jeśli wyprowadzasz psa zgodnie z normami społecznymi to nikt nie ma prawa ci tego zabronić.

ruddie

2022-09-08, 21:17
Wszystkie psy powinno się uśpić. Mam sąsiada, który ma pięć - w zasadzie chciałbym, żeby uśpiono je z sąsiadem. Zdanie psiarzy ch*ja mnie obchodzi.

Hauhauhauhau

2022-09-08, 21:52
Andrzejas napisał/a:

Ale jak ktoś jest takim ku*asem, jak ty



Dobra, wypie**alaj, pojebie, bo twoje psy nie miały nic wspólnego z optymalnym psim życiem.
Gardzę takimi ch*jkami ;-)

ruddie napisał/a:

Wszystkie psy powinno się uśpić. Mam sąsiada, który ma pięć - w zasadzie chciałbym, żeby uśpiono je z sąsiadem. Zdanie psiarzy ch*ja mnie obchodzi.



A może się umówimy na solo, akurat sporo jeżdżę po kraju, zobaczymy kogo da się uśpić, ty k***o niemyta?
Takich ludzi się powinno ścigać zawczasu, bo jest dość silna korelacja, naukowo udowodniona, nienawiści do zwierząt z nienawiścią/odpałami wobec ludzi...
To jak, solo?

W sumie na sadolu jest nadreprezentacja pojebów, ale są granice :roll:

kosioraldo

2022-09-08, 21:57
Hauhauhauhau napisał/a:

Dobra, wypie**alaj, pojebie, bo twoje psy nie miały nic wspólnego z optymalnym psim życiem.
Gardzę takimi ch*jkami
A może się umówimy na solo, zobaczymy kogo da się uśpić, ty k***o niemyta?
Takich ludzi się powinno ścigać zawczasu, bo jest dość silna korelacja, naukowo udowodniona, nienawiści do zwierząt z nienawiścią/odpałami wobec ludzi...
To jak, solo?




Na solo to zaraz że starym idziesz, szykuj się zbyszek bo zaraz pierwsza runda

Hauhauhauhau

2022-09-08, 22:00
kosioraldo napisał/a:

Na solo to zaraz że starym idziesz, szykuj się zbyszek bo zaraz pierwsza runda



Dziękuję za cenną uwagę, ale nie mam w życiu aż tak przej***ne jak ty

8-)

jomjest

2022-09-08, 22:38
Trzeba być sp***olonym umysłowo sadystą żeby trzymać rasę husky w mieszkaniu i myśleć że jest się fajnym i lofcia pieski

kernelstrong

2022-09-08, 23:18
Co za tempy h*j. Już mu wszyscy mówią, ale nie... on wie lepiej.

Polo1

2022-09-09, 00:16
Tak czysto informacyjnie, bowiem nigdzie wcześniej nie pojawiła się ta kwestia. Oprócz przepisów zacytowanych przez innych (kodeks wykroczeń, ustawa o ochronie zwierząt, itd) jest jeszcze tako akt prawny jak ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach na podstawie delegacji ustawowej rada gminy/miasta uchwała regulamin utrzymania czystości i porządku w danej gminie, który to regulamin powinien normować kwestię obowiązków osób utrzymujących zwierząt domowe. Bardzo często w zapisach tych regulaminów rady gminy określają właśnie kwestie związane z obowiązkiem prowadzenia psów na smyczy.

W Warszawskim regulaminie znajdują się takie zapisy w tym przedmiocie: paragraf 26 ustęp 3 i 4
"3. Na terenach przeznaczonych do wspólnego użytku psy powinny być wyprowadzane na smyczy, a zwierzęta agresywne lub mogące stanowić zagrożenie dla otoczenia, również w kagańcach i pod opieką osób, które zapewnią sprawowanie nad nimi kontroli.
4. Dopuszcza się zwolnienie psa ze smyczy przy spełnieniu warunków określonych ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt tj. gdy pies jest oznakowany w sposób umożliwiający identyfikację właściciela lub opiekuna i właściciel lub opiekun sprawuje kontrolę nad psem. Zwalniając psa ze smyczy należy mieć na względzie bezpieczeństwo ludzi, innych zwierząt i uczestników ruchu drogowego."

Toperson1

2022-09-09, 03:19
Halman napisał/a:

Oooo, mój ukochany husky syberian, (nie nie r*cham go)...



r*chasz psy to się przynajmniej naucz ras.

To nie był żaden tam rosyjski syberian, tylko japońska rasa.

KarpKiller

2022-09-09, 12:52
97% psiarzy i psiar to ludzie zj***ni umysłowo. Moje dzieci się boją dużych psów i zwykle jak takiego mijamy to się chowają za mną. Ja stoję wtedy grzecznie oddzielając psa i właściciela od moich dzieci. A właśnie 97% tych zjebów widząc taką postawę zamiast przejść w swoją stronę i po prostu wypie**alać to musi się zatrzymać i powiedzieć jak to ich piesek lubi dzieci i nie ugryzie. Nosz k***a gotuję się wtedy i zawsze jest awantura. k***y nie rozumieją że nie każdy lubi psy i nie każdy chce o nich słuchać i się z nimi stykać. Żona mnie kiedyś uspokajała przy takich akcjach bo nawet bardzo lubi psy, ale po jednej sytuacji jak pies biegał luzem po placu zabaw gdzie nie ma wstępu i baba miała na to wyj***ne, nawet ona nie wytrzymała i idiotkę zj***ła. 100% przypadków problemu z psem to jest wina człowieka nie psa, a niestety 97% właścicieli psów powinno się przymusowo leczyć.

opółnocyuciebie

2022-09-09, 12:54
Ja pie**ole, Polska to jedna wielka dziura zabita dechami i czubkami

Jerzy_Owsik

2022-09-09, 13:28
Sztruks napisał/a:

Każdy kto pluje na drugiego człowieka jest dla mnie zwykłą szmatą bez argumentów... (chyba że podczas r*chania to co innego)



tfu k***a

Zmiksowana

2022-09-09, 15:30
KarpKiller napisał/a:

97% psiarzy i psiar to ludzie zj***ni umysłowo. Moje dzieci się boją dużych psów i zwykle jak takiego mijamy to się chowają za mną. Ja stoję wtedy grzecznie oddzielając psa i właściciela od moich dzieci. A właśnie 97% tych zjebów widząc taką postawę zamiast przejść w swoją stronę i po prostu wypie**alać to musi się zatrzymać i powiedzieć jak to ich piesek lubi dzieci i nie ugryzie. Nosz k***a gotuję się wtedy i zawsze jest awantura. k***y nie rozumieją że nie każdy lubi psy i nie każdy chce o nich słuchać i się z nimi stykać. Żona mnie kiedyś uspokajała przy takich akcjach bo nawet bardzo lubi psy, ale po jednej sytuacji jak pies biegał luzem po placu zabaw gdzie nie ma wstępu i baba miała na to wyj***ne, nawet ona nie wytrzymała i idiotkę zj***ła. 100% przypadków problemu z psem to jest wina człowieka nie psa, a niestety 97% właścicieli psów powinno się przymusowo leczyć.



Zgadzam się z 97%. Zero kontroli, zero socjalizacji, drą morde jakby to miało zastąpić obedience i zawsze zakładają, że 'znają' swojego zwierza i wiedzą co może zrobić a czego nigdy nie zrobi. Ich ulubiona wymówka to 'nigdy wcześniej tego nie zrobił!' a rasę psa wybierają oczami.
Spray na niedźwiedzie dobrze działa na psy :)

AdamBrown

2022-09-09, 15:44
Świetny zestaw pyskata baba, jej durne psy, plus pan mądry niekopać psów, i pan z psem na smyczy kopiący psy, Takie coś powinno wylądować na biórku ministerstwa sprawiedliwości do rozwiązania, kto komu co naruszył.....