18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


lacrimal

2024-02-15, 19:16
Lewactwo nie ma granicy sp***olenia - max to był Stalin i wymordowanie milionów w ramach pięknej lewackiej idei.
Prawactwo yeż nie ma granicy sp***olenia - max to zdaje się byli faszyści i ich idea czystości rasowej realizowana za pomocą komór gazowych i piecu krematoryjnych.
Wszyscy warci siebie.

PanJaken

2024-02-15, 21:23
edek_kotek napisał/a:

Tylko pedały i pedofile z pislamu i konfy mają z tym problem.



O k***a "PiSlam" No rzeczywiście - w Polsce jak w Syrii.To może opowiedz jak ten PiS prześladuje cię na codzień tym katotalibanem ? Do kościółka cię ktoś prowadzi pod bronią czy może gwałt jest traktowany jako obowiązek małżeński ?



:roll:

szczecin123

2024-02-15, 22:04
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



u ciebie w dupie baranie

willoo

2024-02-15, 22:33
Taaa, bo Wy wszyscy tacy zagorzali katole, przestrzegający zasad wielkiego postu, srostu, karnawału i wszystkiego po kolei...

FilipZKonopii

2024-02-16, 03:27
Jak widzę niektóre te filmiki i czytam te komentarze to szczerze tęsknię za tym sadisticiem z przed 5 lat-6 lat... bez podziałów politycznych i religijnych a Zjednoczonych w hejcie do czarnych, debili ,feministek i ogólnego światowego sp***olenia... ehhh były to dobre czasy :-( :cry:

TwójCzarnyPan

2024-02-16, 18:40
FilipZKonopii napisał/a:

Jak widzę niektóre te filmiki i czytam te komentarze to szczerze tęsknię za tym sadisticiem z przed 5 lat-6 lat... bez podziałów politycznych i religijnych a Zjednoczonych w hejcie do czarnych, debili ,feministek i ogólnego światowego sp***olenia... ehhh były to dobre czasy


Przeszkadza ci pluralizm i wolność wypowiedzi?
Poza tym, nie pamiętam żeby tu kiedykolwiek tak było.

daniello123

2024-02-16, 19:44
na pieczenie to iladian czy jakoś tak...

darek1234

2024-02-16, 19:51
motorcycleman napisał/a:

A może nie? A może co mnie to obchodzi. Rozumiem, że dla Ciebie normalne jest wejść do urzędu, a tam baba tańczy na korytarzu, bo ma przerwę? Jak dla mnie to wariatkowo, a urząd to nie cyrk.



A może zacznij pić coś, żeby się rozluźnić, bo spięty jesteś? Tyle lat pracuję w urzędzie, że wiem jaka to ch*jowa praca i każdy przejaw wesołości rozluźnia atmosferę. Tak, po pracy piję, ale humoru mi nie brakuje

merkucio

2024-02-16, 20:05
Gdzie był Braun z gaśnicą, ja się pytam?

kulawiec

2024-02-16, 20:52
Fajnie to będzie jak za rok będą ich ludzie ganiali z widłami.

łopatolog

2024-02-16, 23:39
trytodie napisał/a:

Nazywam się miliard" (One Billion Rising) to międzynarodowa kampania społeczna przeciw przemocy stosowanej wobec kobiet. Akcja została zapoczątkowana w 2011 r. przez Eve Ensler po fali napaści na kobiety w USA. Celem wydarzenia jest okazanie solidarności i wsparcia dla wszystkich kobiet, które doświadczyły i doświadczają przemocy.



Już widzę jak te wszystkie pobite kobiety nie przejmują się wybitymi zębami, połamanymi kośćmi po wpie**olu itp. bo w końcu banda grubych pasztetów zatańczyła dla nich w sejmie. Ja pie**ole...

ShepardTsoni

2024-02-16, 23:41
Eee, baby sobie tańczą, straszne. Ale czego się spodziewać po tym portalu, tu konfiarzy i ruskich troli jak mrówek...

Nero1682

2024-02-16, 23:45
ShepardTsoni napisał/a:

Eee, baby sobie tańczą, straszne. Ale czego się spodziewać po tym portalu, tu konfiarzy i ruskich troli jak mrówek...



To nie jest miejsce na to.
Tzn. to nie przedszkole.

darek1234

2024-02-16, 23:58
łopatolog napisał/a:

Już widzę jak te wszystkie pobite kobiety nie przejmują się wybitymi zębami, połamanymi kośćmi po wpie**olu itp. bo w końcu banda grubych pasztetów zatańczyła dla nich w sejmie. Ja pie**ole...



Musiałaby Ci to jakaś baba wytłumaczyć, żebyś zrozumiał. Wyjść do publiki i zatańczyć to pierwszy stopień odwagi

motorcycleman

2024-02-17, 09:21
TwójCzarnyPan,

darek1234 napisał/a:

A może zacznij pić coś, żeby się rozluźnić, bo spięty jesteś? Tyle lat pracuję w urzędzie, że wiem jaka to ch*jowa praca i każdy przejaw wesołości rozluźnia atmosferę. Tak, po pracy piję, ale humoru mi nie brakuje



A ja nie piję i nie wiem po co namawiasz mnie do picia. Widzisz - Ty tyle lat pracujesz w urzędzie, a ja przez ponad 20 lat współpracowałem z ponad 200 urzędami. Czujesz już różnicę i absurd bycia sędzią w swojej sprawie?

No, ale "pompujemy dla Wojtusia", "tańczymy przeciwko"... to tylko w budżetówce. ;PPP