18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


kreska90

2024-02-15, 12:51
Płatek napisał/a:

A ktoś kazał Ci tańczyć, albo wlazł Ci na kwadrat i to zrobił? Chcesz to rób sobie głodówki bądź jedz cały dzień te wegetariańskie ryby, ale odjeb się od innych. Czemuż to każdy wierzący musi wciskać swoje zabobony innym ludziom?
Te komentarze o czystkach, bo lewak. Ja pie**ole. Dorosłe chłopy, pewnie często posiadające rodziny i w takim zaduchu braku intelektu i wąskich horyzontów, pewnie odchowają dzieci. Wyjątkowo smutna perspektywa.



Sam sie odjeb , ja szanuję ludzi i ich poglady, nikogo nie troluje w jego swieta/dni/uroczustości czy jak to sobie nazwiesz, ale tobie przeszkadza ze ktos sobie pości, no ja pie**ole, sam tego nie robie ale umiem to uszanować w przeciwieństwie do ciebie lewacki faszysto!

darek1234

2024-02-15, 12:55
Ale trzeba być smutnym człowiekiem, żeby przypie**alać się do tańca

kreska90

2024-02-15, 12:56
[quote="Płatek"]A ktoś kazał Ci tańczyć, albo wlazł Ci na kwadrat i to zrobił? Chcesz to rób sobie głodówki bądź jedz cały dzień te wegetariańskie ryby, ale odjeb się od innych. Czemuż to każdy wierzący musi wciskać swoje zabobony innym ludziom?
Te komentarze o czystkach, bo lewak. Ja pie**ole. Dorosłe chłopy, pewnie często posiadające rodziny i w takim zaduchu braku intelektu i wąskich horyzontów, pewnie odchowają dzieci. Wyjątkowo smutna perspektywa.

O kolejny nowoczesny, o szerokich horyzontach odklejony od rzeczywistości lewy faszysta! Brawo!!

DEADmanPL

2024-02-15, 13:32
Całe te wasze pie**olenie to ...pie**olenie.

Tu nie chodzi o to czy w lewo czy w prawo. Te k***y mają iść do roboty i robić swoje, a nie za nasze pieniądze odpie**alać jakieś cyrki. Przyjdzie taka p*zda połączyć, godzinę na sali obrad wyp***zi w stołek i cyk dniówka. To mnie wk***ia.

Chcą se tańczyć to mogą nawet na dachu bazyliki z dupami na wierzchu, ch*j mnie to boli, ale po robocie w swoim wolnym czasie.

Nieroby pie**olone. Od lewej do prawej, od pisu do platformy. Cała ta polityka to jedno wielkie dymanie podatnika.

Idealny ustrój? Wziąć kilkunastu największych specjalistów w swoich dziedzinach, doktorów, profesorów, inżynierów i niech rządzą jak chcą. Może nie będzie idealnie, ale przynajmniej nie będziemy mieć 400 debili na utrzymaniu, nie licząc ich k***a zastępców, asystentów i całych zapleczy pracowników... :roll:

Radian1

2024-02-15, 14:26
Za nasze podatki diablice się bawią. Ech.

Jak patrze na rozmach, to z pół sasina te tańce mogły kosztować xD

Ale co to jest przy rozmachu poprzedników, np. najdroższe pole uprawne pt. CPK.
Może to i tylko pole, ale za to już wydano ponad 1mld zł na projekty. Co z tego, że z finansów publicznych, nikt nie ma prawa poznać szczegółów bo to przecież tajemnica handlowa jest xD Jeszcze ktoś zajrzałby w KRS tych, którzy te projekty tworzyli i jakaś niewygodsna zbieżność nazwisk by się znalazła...

Ale to wszystko ch*j przy tym ile te baby przetańczyły za nasze podatki...

DEADmanPL napisał/a:

Całe te wasze pie**olenie to ...pie**olenie.
Tu nie chodzi o to czy w lewo czy w prawo. Te k***y mają iść do roboty i robić swoje, a nie za nasze pieniądze odpie**alać jakieś cyrki. Przyjdzie taka p*zda połączyć, godzinę na sali obrad wyp***zi w stołek i cyk dniówka.



Szczerze mówiąc czytając tą część Twojego postu myślałem, że piszesz o zarządzie CPK.
Bo akurat do CPK odnosiłem się w innym komentarzu xD

motorcycleman

2024-02-15, 14:28
Radian1 napisał/a:

Ale to wszystko ch*j przy tym ile te baby przetańczyły za nasze podatki...



Ale zdajesz sobie sprawę, że można krytykować jedno i drugie?
Swoją drogą - na wałach z CPK ktoś się przynajmniej dorobił, a te - jeno zrobiły z siebie debilki, a jedna nawet chyba z porażeniem mózgowym - patrząc na te kocie ruchy.

darek1234

2024-02-15, 15:24
motorcycleman napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę, że można krytykować jedno i drugie?
Swoją drogą - na wałach z CPK ktoś się przynajmniej dorobił, a te - jeno zrobiły z siebie debilki, a jedna nawet chyba z porażeniem mózgowym - patrząc na te kocie ruchy.



A może miały przerwę w pracy?

elim

2024-02-15, 16:21
One tańczyły żeby zwrócić uwagę rządzących na problemy kobiet, czyli samych siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

PawelDylag

2024-02-15, 16:23
Dlaczego kobiety nie powinne rządzić, dlatego...

Filemon

2024-02-15, 16:34
jebac katolicysm i te smieszne swieta!

motorcycleman

2024-02-15, 16:38
darek1234 napisał/a:

A może miały przerwę w pracy?



A może nie? A może co mnie to obchodzi. Rozumiem, że dla Ciebie normalne jest wejść do urzędu, a tam baba tańczy na korytarzu, bo ma przerwę? Jak dla mnie to wariatkowo, a urząd to nie cyrk.

JebacPis100procent

2024-02-15, 16:49
Flodzia napisał/a:

Tu tylko miotacz ognia pomoże a nie gaśnica



Flodzia, ładnie to tak o swoich koleżankach mówić?

kris1978

2024-02-15, 16:51
trytodie napisał/a:

Nazywam się miliard" (One Billion Rising) to międzynarodowa kampania społeczna przeciw przemocy stosowanej wobec kobiet. Akcja została zapoczątkowana w 2011 r. przez Eve Ensler po fali napaści na kobiety w USA. Celem wydarzenia jest okazanie solidarności i wsparcia dla wszystkich kobiet, które doświadczyły i doświadczają przemocy.
Co to robi na sadisticu to nie wiem.
Event jak każdy inny.


Gdzie ty tam widzisz kobiety? Grube stare baby, na które nikt nie chce spojrzeć, nie można nazywać kobietami. A sam fakt, że ktoś, to, chciałby zgwałcić, powinno być dla nich pochlebstwem.

MysteryMan

2024-02-15, 17:01
"Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.
" Sam fakt że w naszym kraju dominuje SEMICKA religia powinno być katastrofą, katolicyzm nie pochodzi stąd nie jest naszą religią, naszą rodzimą wyj***liśmy niestety.

jaymz_cch

2024-02-15, 18:56
Po co te aktywiszcza tam wogole przychodzą? Jeden Braun wypowiada bardziej złożone zdanie niż te wszystkie lewaczki razem wzięte.