18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


pazuzu

2024-02-14, 22:42
Ja pie**ole tańczą z okazji Walentynek a tu gówno burza i dorabianie teorii. Czy sejm to dobre miejsce na to? Średnio. Czy w sumie nie ma nic w tym złego? No nie ma, więc po ch*j te dyskusje

Arashi91

2024-02-14, 22:43
Za naszą granicą wojna, ruskie wychowane po lasach ostrzą sobie zęby. Chinole stawią huty, elektrociepłownie, spamują czołgi, okręty i samoloty, a my k***a tańce lewaków i pisanie kredą po chodniku. ch*j, Rzym upada, zachodu jeszcze za naszego życia może nie być.

700_LTA

2024-02-14, 22:43
Ktoś cyrków dopatruje u tranzystorów....

durabo2

2024-02-14, 22:46
Nareszcie ee... Wpuścili klaunów do cyrku :-)

BękartProboszcza

2024-02-14, 22:48
1234dupa napisał/a:

O, fan h*jowni





O fan kaczora świra .

Cerber1111

2024-02-14, 22:48
Co to k***a ma być? Jakim prawem ja się pytam

Majles

2024-02-14, 23:09
Sropielec :D wiesz p*zdo kiedy jest odpowiedni wiek na chrzest? Średniowiecze.

liana

2024-02-14, 23:18
A się katol, wolno- polaczek zesrał :lol:

slaveyy

2024-02-14, 23:26
pazuzu napisał/a:

Ja pie**ole tańczą z okazji Walentynek a tu gówno burza i dorabianie teorii. Czy sejm to dobre miejsce na to? Średnio. Czy w sumie nie ma nic w tym złego? No nie ma, więc po ch*j te dyskusje



No tak w sumie okej, ot kobieca fanaberia :roll: Ty się dobrze czujesz czy lewak?

kieleckiscyzoryk

2024-02-14, 23:31
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



to lewackie sp***olenie jest teraz z nami w pokoju?

grzdylo7

2024-02-14, 23:40
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



A mogłeś minutę poczekać z wrzuceniem tego komentarza…


Nero1682

2024-02-15, 00:03
edek_kotek napisał/a:

Tylko pedały i pedofile z pislamu i konfy mają z tym problem.



Oni sobie tańczą żeby zrobić PR, że są fajni i zajebiści. Czy taniec realnie pomaga z przemocą wobec kobiet? No chyba nie.
To jest poziom guseł i tańca deszczu. Na ciebie srają rzadkim gównem.

Dzisiejsza liberalna lewica to sługi wielkiego kapitału jak korporacje.
Sex work i poniżanie się kobiet na samym dole drabiny ekonomicznej? Są za.
Dyskryminacja mężczyzn? Są za.
Trans i płeć urojona? Są za.
Wpuszczanie taniej siły roboczej do kraju i zaniżanie tym stawek dla robotników? Są za jak najbardziej.
LGBTQ? Ano tym się głównie zajmują, choooj ich obchodzą ludzie pracy z najniższego szczebla a temat tęczy zgrabnie wykorzystują żeby odwracać uwagę od ważnych spraw.

Było takie powiedzenie, że jak komuniści dywagowali jak tu stworzyć lepszego człowieka, który będzie pozbawiony ram społecznych i chciwości to socjaliści w tym samym czasie tworzyli projekty jak tu podprowadzić komunikację miejską, kanalizację, prąd pod domy klasy roboczej.

TwójCzarnyPan

2024-02-15, 00:06
masterix3 napisał/a:

Do autora- wydaje mi sie ze jestes pisowskim psycho fanem. Spojrz tylko na Jarka jaki z niego zgorzknialy zakap, maluczki czlowiek co sie swieta boi.


Tutaj pełno takich, tylko są młodsi od Jarosława. Ale skończą jak on, pełni jadu i nienawiści do świata.

twojstarywsamychgaciach

2024-02-15, 00:06
kuba1986 napisał/a:

Dzwońcie po Brauna, niech weźmie więcej gaśnic...



Chyba miałeś na myśli minigun na harpuny.

mieszał

2024-02-15, 00:07
Bieda w kraju, a te k***y tańcują.