18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


darek1234

2024-02-17, 12:56
motorcycleman napisał/a:

,
A ja nie piję i nie wiem po co namawiasz mnie do picia. Widzisz - Ty tyle lat pracujesz w urzędzie, a ja przez ponad 20 lat współpracowałem z ponad 200 urzędami. Czujesz już różnicę i absurd bycia sędzią w swojej sprawie?
No, ale "pompujemy dla Wojtusia", "tańczymy przeciwko"... to tylko w budżetówce. ;PPP



Nie, nie czuję, jestem za... samosądem

Bul_od_bytu

2024-02-21, 09:50
Śmiać mi się chce z takich akcji w krajach gdzie kobiety są premierami, prezydentami krajów, naukowcami, przedsiębiorcami, a mimo to płaczą nad łamaniem ich praw i przemocą wobec kobiet.

Ciekawe czy w krajach gdzie kobieta ma status niższy od kozy też ta akcja jest popularna? Może w Indiach gdzie porwania, gwałty, małżeństwa z przymusu są normą warto by wysłać ten nasz kwiat narodu aby tam im potańczyły na jakiejś świątecznej elektrycznej drezynie