18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


bleblebator1

2024-02-14, 22:11
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



Nie bój żaby, kopią. Potrafią kopać bardzo głęboko

mazga50

2024-02-14, 22:14
smc napisał/a:

A gdzie cycki...?!



Uwierz, nie chcesz zobaczyć TYCH cycków. To k***y z lewicy rozporkowej.

Lewackaglupota

2024-02-14, 22:20
Geraldinio napisał/a:

hehe prawackie ścierwo jęczy, że baby nie w kościele na różańcu, tylko se tańczą. W POPIELEC!!! matko jedyna przenajświętsza, bój się boga, łobraza, miliiiicja!
Przyzwyczajajcie się bo kraj powraca do normalności i takie widoki będą coraz częstsze. Do lewactwa mam stosunek ambiwalentny, ale już się nie mogę doczekać parady równości np. w boże ciało, w sklepach popcornu zabraknie



Zebym ci do tego czasu mordy nie rozj***l j***ny cwe*u , hiv juz pozytywny ?

Nk108

2024-02-14, 22:22
j***ł pies tych pie**olonych zakłamanych świętojebliwych pisowców

kris1978

2024-02-14, 22:22
No cóż. 1/3 polski uległa propagandzie tefauenu i poszła zagłosować na bandę rudego. Ale i to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że ten rudy zjeb ze swoją bandą, który twierdził że Polska jest w tragicznym stanie, zamiast wziąć się za "niby" jej naprawę, to urządzają sobie w sejmie kabaret z prowadzącym Hołownią i tańce z grubymi babami. Natomiast nikt z rządzący nie wysuwa propozycji w celu "poprawy" czy też "naprawy" naszej kochanej Rzeczpospolitej. Wróciliśmy do czasów PO, kiedy to tylko siedzieli i brali lewą kasę za przekręty. Z tego tylko Putin się cieszy.

O dzięki wam 1/3 głupich Polaczków.

Budrys2000

2024-02-14, 22:26
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



Lewackie sp***olenie nie ma ani granic, ani skali.

;-)

dzarul

2024-02-14, 22:27
Muzyka im w tańcu nie przeszkadza...

ErwinR

2024-02-14, 22:27
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



nie ma, niedoj***nie lewych debili jest bezgraniczne. Kiedy myslisz ze juz nic glupszego nie dadza rady odjebac JEB ! wyskakuje kolejny lewy niedojeb

BękartProboszcza

2024-02-14, 22:29
Wysyp prawiczków pisich dzisiaj całkiem spory . Co was tak dupa szczypi to przez tych katolskich szamanów pedofili .

trytodie

2024-02-14, 22:31
Nazywam się miliard" (One Billion Rising) to międzynarodowa kampania społeczna przeciw przemocy stosowanej wobec kobiet. Akcja została zapoczątkowana w 2011 r. przez Eve Ensler po fali napaści na kobiety w USA. Celem wydarzenia jest okazanie solidarności i wsparcia dla wszystkich kobiet, które doświadczyły i doświadczają przemocy.

Co to robi na sadisticu to nie wiem.
Event jak każdy inny.

Pantaran

2024-02-14, 22:33
No nie wiem czemu ale z lewicą sympatyzują same powiedzmy urodo-sceptyczne . Fakt normalny facet tego nie tknie więc będą musiały sobie tych z pontonów zaprosić ale co będzie jak właśnie oni też nie będą ich chcieli. No nie wiem co to będzie. Oczekują dobrze zbudowanych przystojniaków a same to są wolne i akceptują siebie i to ma wystarczyć. Jeszcze chwila a w urzędzie będą co przystojniejszych facetów pod karą finansową bądź łatki jakiegoś ....foba przydzielać sobie. Czas zapuścić bęben i brodę trochę wódy też nie zaszkodzi. Łoojojoj..

siewie

2024-02-14, 22:34
Kilka z tych kurew by ruchnąl ci o jakiejś polityce pie**ola pedały j***ne lewacy prawacy poj***ny naród do śmierci się tak będą żarli k***y trza r*chac stare i mlode z życia korzystać

1234dupa

2024-02-14, 22:38
edek_kotek napisał/a:

Tylko pedały i pedofile z pislamu i konfy mają z tym problem.



O, fan h*jowni

juderaus

2024-02-14, 22:40
Jako niewierzący agnostyk pie**olę leewicę prądem w cyce. I tak mi dopomóż kotlet z kartoflem.