18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


jessjess

2024-02-15, 08:55
Jeszcze k***a zatęskimy za PiSem, zobaczycie sadole.

uFo125

2024-02-15, 09:17
Co tu k***a robi taka ilość lewaków??

motorcycleman

2024-02-15, 09:33
uFo125 napisał/a:

Co tu k***a robi taka ilość lewaków??



Dzieci odkryły sadola.

zn506

2024-02-15, 09:39
Geraldinio napisał/a:

nie mogę doczekać parady równości np



Pewnie żeś się na oglądał małych elgiebetek z Hiszapnii i się doczekac nie możesz.

KoKoS__

2024-02-15, 10:14
mazga50 napisał/a:

Ale pedalstwo, pedofilia czy tranzystoryzm, że o zoofili z blm nie wspomnę, to domena was, lewiszczy. Jak rozumem dla was te zboczenia nie są problemem? Za to problemem jest dla was tradycyjna polska rodzina i polskie tradycje i chrześcijaństwo.
A później będzie: oj gewałt, żydków biją!


Jakoś pedofilia w kościele wam nie przeszkadza i jeszcze ją tuszujecie, mówię o prawicy. Prędzej byście skazali gwałcone dziecko niż księdza pedofila więc nie przypisuj komuś czegoś czego sam jesteś częścią. Co do zoofilii to wasz prawicowy guru Popek pokazał twarz patriotycznej prawicy.



Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



Może w setkach milionach dotacji przekazanej Rydzykowi? Może w rozkradaniu rządowych dotacji przez prawicowe organizacje pozarządowe które powstały na kilka dni przed konkursem? Wbij sobie do głowy, że skoro katolicy mają jakieś święto to reszta społeczeństwa nie musi w tym uczestniczyć. To samo tyczy się innych religii.

Ukyuki1988

2024-02-15, 10:17
:evil: polać to benzyną odpalić papieroska i won k***y

Fraglessi

2024-02-15, 10:27
Geraldinio napisał/a:

hehe prawackie ścierwo jęczy, że baby nie w kościele na różańcu, tylko se tańczą. W POPIELEC!!! matko jedyna przenajświętsza, bój się boga, łobraza, miliiiicja!
Przyzwyczajajcie się bo kraj powraca do normalności i takie widoki będą coraz częstsze. Do lewactwa mam stosunek ambiwalentny, ale już się nie mogę doczekać parady równości np. w boże ciało, w sklepach popcornu zabraknie



Zjawisko dwuznaczności, czyli ambiwalencji uczuć, spotykane jest w chorobie zwanej schizofrenią, a także u osób cierpiących na nerwicę. Nie uzywaj słow kolego, których znaczenia nie pojmujesz.

:!:

Wakur

2024-02-15, 11:07
1234dupa napisał/a:

O, fan h*jowni



zamknij kjrwe

podłogi wycierać tymi k***ami

xv89

2024-02-15, 11:12
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



Nie ma granicy. Te zjeby będą tak długo prowokować niepodejmując żadnego leczenia, aż skończy się to (mam nadzieję) czystkami w których z chęcią będę brać udział.

SirMajkel

2024-02-15, 11:41
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.



gościu masz chyba udar, albo po prostu taki sie już urodziłeś. Co mają tańczące lewaki do chanuki? Wyjaśnij mi to bo nie kumam?

:lol:



:shock:

Vindizel

2024-02-15, 11:49
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



hahahah :D jak widać granicą dla Ciebie jest tańczenie. Jak ktoś w piątek zatańczy w pracy bo k***a zagrało dobry kawałek radio też dostajesz spazmów? j***ni k***a idioci :D

Płatek

2024-02-15, 11:52
kreska90 napisał/a:

Oooo! Ci bardzo tolerancyjni sie pokazali, pokazali jak bardzo szanują innych! Czarnych uszanują, żółtych, żydów, arabów, homo, 109 płci, katolików... A nie, czekaj, wróć...



A ktoś kazał Ci tańczyć, albo wlazł Ci na kwadrat i to zrobił? Chcesz to rób sobie głodówki bądź jedz cały dzień te wegetariańskie ryby, ale odjeb się od innych. Czemuż to każdy wierzący musi wciskać swoje zabobony innym ludziom?


Te komentarze o czystkach, bo lewak. Ja pie**ole. Dorosłe chłopy, pewnie często posiadające rodziny i w takim zaduchu braku intelektu i wąskich horyzontów, pewnie odchowają dzieci. Wyjątkowo smutna perspektywa.

Strongu05

2024-02-15, 11:53
Tak upada Państwo Polskie

winters506

2024-02-15, 12:11
Gdzie jest Grzegorz Braun z gaśnicą?

Flodzia

2024-02-15, 12:13
winters506 napisał/a:

Gdzie jest Grzegorz Braun z gaśnicą?



Tu tylko miotacz ognia pomoże a nie gaśnica

:lol: