18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI LEEEEWICAAAAA!!!

PabllosSantoDaSilva • 2024-02-14, 21:05
Była chanuka, jest impreza lewicowych parasolek, tak wyglądają ofiary "piekła kobiet". Wszystko za wasze podatki. Dzień imprezy nie jest przypadkowy - katolicy obchodzą dzisiaj tzw. "Popielec", czyli pierwszy dzień Wielkiego Postu kiedy obowiązuje ich ścisły post i zakaz imprez. Najwyraźniej w kraju gdzie dominujący jest katolicyzm, rządzącym bliższa jest chanuka i menora.


TwójCzarnyPan

2024-02-15, 00:08
Love_is_Love napisał/a:

Nie zesrajcie się tam konserwy


Za późno. Już śmierdzi.

Machol

2024-02-15, 00:30
Gówno nie ścisły post, ja pie**olę, kogo to jeszcze obchodzi? To nie jest jakiś j***ny Afganistan, gdzie jeden drugiemu patrzy na ręce i religia ma faktycznie wpływ na życie. Młodzi mają wyj***ne, starzy ewentualnie skojarzą że się sypało KIEDYŚ popiołem głowy to dlatego środa popielcowa ale to już jakaś egzotyczna ciekawostka. Kto chce sobie zrobić głodówkę to sobie zrobi i nie potrzebuje do tego którejś środy. A autor coś o ZAKAZIE imprez. Sam se zakaż sobie i nie czepiaj się innych.
Inna sprawa że jak chciały sobie potańczyć, to niech idą do You Can Dance czy innego gówna, a nie do Sejmu, czy to środa popielcowa czy tłusty czwartek.

Kefir30

2024-02-15, 01:58
Ja się tam temu nie dziwię. Ich babcie były szatanistami, ich rodzice byli czy są szatanistami, to nic dziwnego że one i ich dzieci będą szatanistami :mrgreen:

Bul_od_bytu

2024-02-15, 02:08
Liczyłem, że Szymek z Prokopem wejdą razem od bekstejdżu by ogłosić zwycięzcę tej paraolimpiady

BękartProboszcza napisał/a:

Wysyp prawiczków pisich dzisiaj całkiem spory . Co was tak dupa szczypi to przez tych katolskich szamanów pedofili .



Jak widać komuchy też wypełzły ze swych nor 8-)

JebacPis100procent

2024-02-15, 02:37
Ta z czarnymi włosami jest nawet niezła, wylizałbym jej odbyt.

TwójCzarnyPan

2024-02-15, 02:40
trytodie napisał/a:

Nazywam się miliard" (One Billion Rising) to międzynarodowa kampania społeczna przeciw przemocy stosowanej wobec kobiet. Akcja została zapoczątkowana w 2011 r. przez Eve Ensler po fali napaści na kobiety w USA. Celem wydarzenia jest okazanie solidarności i wsparcia dla wszystkich kobiet, które doświadczyły i doświadczają przemocy.
Co to robi na sadisticu to nie wiem.
Event jak każdy inny.


Jak to, co robi. Wk***ia pojebów. I wk***ia skutecznie, jak widać po komentarzach. :mrgreen:

BeardedBastard

2024-02-15, 03:17
Geraldinio napisał/a:

hehe prawackie ścierwo jęczy, że baby nie w kościele na różańcu, tylko se tańczą. W POPIELEC!!! matko jedyna przenajświętsza, bój się boga, łobraza, miliiiicja!
Przyzwyczajajcie się bo kraj powraca do normalności i takie widoki będą coraz częstsze. Do lewactwa mam stosunek ambiwalentny, ale już się nie mogę doczekać parady równości np. w boże ciało, w sklepach popcornu zabraknie



Kraj wraca do normalności

:mrgreen:

Dobrze poj***ny jesteś jak cała lewacka ideologia nadająca się do utylizacji...tfu!

majeńka

2024-02-15, 05:00
Normalność by była gdyby w sejmie za moje i wasze pieniądze nie było ani pokropków, ani modłów, ani krzyży — ani powyższych potańcówek.

Ale chyba generowanie takiego bólu dupy u prawactwa jest tego warte. :-P

Ogórek

2024-02-15, 05:42
Panie Grzegorzu gdzie pan jest - ojczyzna wzywa .

Wojtek76

2024-02-15, 06:06
Geraldinio napisał/a:

hehe prawackie ścierwo jęczy, że baby nie w kościele na różańcu, tylko se tańczą. W POPIELEC!!! matko jedyna przenajświętsza, bój się boga, łobraza, miliiiicja!
Przyzwyczajajcie się bo kraj powraca do normalności i takie widoki będą coraz częstsze. Do lewactwa mam stosunek ambiwalentny, ale już się nie mogę doczekać parady równości np. w boże ciało, w sklepach popcornu zabraknie



w gimbie chyba same pały miałeś

BękartProboszcza napisał/a:

Wysyp prawiczków pisich dzisiaj całkiem spory . Co was tak dupa szczypi to przez tych katolskich szamanów pedofili .



po nicku widać żeś troll, albo masz jakiś problem emocjonalny

Spoxi14pl

2024-02-15, 06:49
Chore zjeby, wpie**ol im spuścić a potem spalić na stosie i dać przykład młodym jak postępuje się ze zjebami genetycznymi

Tenbel

2024-02-15, 07:26
Manolito666 napisał/a:

Tylko pie**olnięci na umyśle nie mają z tym problemu. Gdzie jest granica lewackiego sp***olenia pytam, gdzie?



Nie zesraj się

cesarz1982

2024-02-15, 07:36
masterix3 napisał/a:

Do autora- wydaje mi sie ze jestes pisowskim psycho fanem. Spojrz tylko na Jarka jaki z niego zgorzknialy zakap, maluczki czlowiek co sie swieta boi.



Po twoich kometrzach widzę, ze ty jesteś wielkim mezem stanu co niczego sie nie boi taki samiec alfa lub ALF

:lol:

blokershk

2024-02-15, 07:49
To są jakieś jaja boże czy ty to widzisz i nie grzmisz hmmm c4 i po kłopocie hehe.

Zbysław

2024-02-15, 08:31
Ja tam wolę raz na miesiąc jezdzić do Niemiec , 1000 euro zarobię i mam na 3 msc w Polsce spokoju plus tam jakąś opiekę