18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski system operacyjny

lobominator • 2013-12-13, 19:08
Jak w temacie, z góry zaznaczam, że nie jest to reklama, bo system jest opensource'owy, czyli mówiąc po polsku - darmowy. Jestem autorem, a system jest ciągle rozwijany. Niestety w PL na rozwój tego typu rzeczy nie ma co liczyć, więc zapewne umrze śmiercią naturalną, tak czy inaczej pokazuję jako ciekawostkę.
System jest serwerowy, na stronce jest demo do przetestowania, kod dostępny na GitHUBie. Poniżej krótki film promocyjny:



Stronka projektu i demo tutaj:
http://www.phpos.pl

Byłoby miło wypromować kiedyś na świat tego typu polski produkt, zwłaszcza, że robiony przez Sadola :P Bugów dużo, bo wczesna wersja, ale potestować sobie można.

Nelias

2013-12-16, 20:08
Ludzie, to nie jest system operacyjny... Zwykła aplikacja webowa, którą można napisać w tydzień z wykorzystaniem lepszej jakości frameworków... Kolega celowo wprowadza wszystkich w błąd i robi z ludzi osły...

Widział ktoś kiedykolwiek system operacyjny, do którego uruchomienia potrzeba zainstalowanego wcześniej innego systemu operacyjnego z interpreterem języka w którym ten system operacyjny został napisany?! Przecież to jest PHP...

Systemem operacyjnym to mogłoby być, gdyby interpreter PHP był "bootloaderem" w komputerze i interpretowałby kod źródłowy systemu, ale nadal chodziło by to tak jak chodzi na filmikach... Czyli tworzysz katalog, a on pojawia się po XX sekundach...

Jak dla mnie, to autor powinien cierpieć katusze za to, że próbuje robić z ludzi debilów... Dobrze, że coś robi i czegoś się uczy, ale źle, że robi to co zrobił...


Ciekawi mnie czy Microshit zainteresuje się tematem i czy nie chcieliby wypowiedzieć wojny za kopiowanie interfejsu ;>

lobominator

2013-12-17, 17:38
A czy Ty kolego z góry czytać umiesz, czy tylko udajesz?
System webowy, do zarządzania serwerem przez WWW, ja pie**olę.
Na WP się pytają, czy na tym Quake pójdzie... Ja pie**olę.
To że ludzie są debilami w kwestiach IT, to już tylko ich sprawa.

Umyj_Nogi

2014-05-14, 09:05
Tak czy siak.. większości ludzi by się on nie przydał.. nadaje sie tylko do IT itp.

Kiepsko to widzę jeśli chodzi o wsparcie ludzi nieznających sie na tym.

Pozdrawiam i powodzenia

Nelias

2014-05-25, 20:15
lobominator napisał/a:

A czy Ty kolego z góry czytać umiesz, czy tylko udajesz?
System webowy, do zarządzania serwerem przez WWW, ja pie**olę.
Na WP się pytają, czy na tym Quake pójdzie... Ja pie**olę.
To że ludzie są debilami w kwestiach IT, to już tylko ich sprawa.


W przeciwieństwie do Ciebie umiem czytać. Polecam słownik i sprawdzić co to znaczy "system operacyjny".