18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski system operacyjny

lobominator • 2013-12-13, 19:08
Jak w temacie, z góry zaznaczam, że nie jest to reklama, bo system jest opensource'owy, czyli mówiąc po polsku - darmowy. Jestem autorem, a system jest ciągle rozwijany. Niestety w PL na rozwój tego typu rzeczy nie ma co liczyć, więc zapewne umrze śmiercią naturalną, tak czy inaczej pokazuję jako ciekawostkę.
System jest serwerowy, na stronce jest demo do przetestowania, kod dostępny na GitHUBie. Poniżej krótki film promocyjny:



Stronka projektu i demo tutaj:
http://www.phpos.pl

Byłoby miło wypromować kiedyś na świat tego typu polski produkt, zwłaszcza, że robiony przez Sadola :P Bugów dużo, bo wczesna wersja, ale potestować sobie można.

oozyxak0o

2013-12-13, 20:46
panpowazny napisał/a:

Kocham co Polskie.


Kochasz polskie drogi? Kochasz polską politykę? :lodowka:

xbandzior

2013-12-13, 20:58
gdzie to pobrać?

Hillsenn

2013-12-13, 20:59
A mi się podoba to, że miałeś pomysł i wdrożyłeś go w życie :D Mam nadzieję, że będziesz Polskim Billem Gatesem i będziesz bogaty i wpływowy w tym zardzewiałym jak ku*as koreańskiej prostytutki świecie :)

lwRazor

2013-12-13, 20:59
Props, ze Ci się chce. Natomiast nie będę mówił, że tanie dz**ki są ładne. a systemy upodobnione do windy fajne. Sam jadę na windzie/linuxie i już tym rzygam, stary zrób coś innowacyjnego, pie**olić już te gry ale taki system żeby swoją funkcyjnością był naprawdę kozak, wtedy przyznam, że to coś mega. Baaa nawet przeleję Ci jakieś fundusze na rozwój projektu, tylko żeby było nowe, zaskakujące i w p*zdu użyteczne!

piogo27

2013-12-13, 21:01
Skoro to ma bazować na windzie to dlaczego nie zwrócisz się z tym do samego Microsoftu ? Może się zainteresują.

CiociaSmiglo

2013-12-13, 21:05
oozyxak0o napisał/a:


Kochasz polskie drogi? Kochasz polską politykę? :lodowka:


Ale Ty jesteś zj***ny, pozdrawiam :)

HaNeKGP

2013-12-13, 21:06
Przekroczono limit CPU taki komunikat na stronie tego projektu sie pokazuje, wtopa na starcie... [;

ukashekk

2013-12-13, 21:09
Zamknąć p*zdy krytyki j***ne! Student wstępnie zmontował jakiś system. Po studiach będzie miał w ch*j wolnego czasu to go dopracuje.

maciekszprotawa

2013-12-13, 21:09
Koleś pewnie łacha zdziera. I ma darmową reklamę hostingu.

Gadziu

2013-12-13, 21:16
Po filmiku wygląda fajnie, ale serwer już padł. Za dużo ludzi chciało obejrzeć :P

Wolf3D

2013-12-13, 21:17
Gdyby ten system nazywal sie BigOS to na 100% zainstaluje... jak tu bigosu nie zainstalować :D

ds...........er

2013-12-13, 21:21
Przekroczono limit CPU to znaczy (łopatologicznie), że za dużo osób na dzień odwiedza stronę. Autor projektu musi wydać hajs żeby utrzymać domenę i serwer. Zapewne nie ma tych pieniędzy za wiele, to i serwer wydajny nie jest.

Ponadto istnieje takie coś jak zdalny dostęp, ale są pewne wady i zalety tego rozwiązania. Jeżeli pokazany tutaj PHPOS eliminuje większość z tych wad choćby w założeniach, projekt ma przyszłość. Życzę powodzenia.

lobominator

2013-12-13, 21:28
Mam problemy z hostingiem, za duże limity nałożone (darmowy host).
Jutro będzie działać.
Jak by kogoś interesował download to: https://github.com/phpos/