18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni wybiorą nam prezydenta.

morinho • 2010-05-26, 15:13

Reporter z programu Tomasz Lis na Żywo na wiecu Jarosława Kaczyńskiego.
"ZDRAJCO NARODU, ROZUMISZ!?"

suchy777

2010-05-27, 11:34
Kogoś oceniasz a sam/a nie powiesz o co Ci chodzi. Więc po co to piszesz ? A jakich argumentów mamy używać w tym przypadku w/g Ciebie ? no proszę, słuchamy..znaczy czytamy.

Laszlo

2010-05-27, 11:38
Przecież "autorytety" ogłosiły wojnę domową, więc o co wam chodzi? :roll:

cree

2010-05-27, 11:52
O co mi chodzi? , weźcie sobie coś na wstrzymanie, i nie piszcie głupot, trochę dystansu do tego wszystkiego, za niedługo ktoś wrzuci kiboli bijących się na ulicy, albo ludzi z więzienia i podpisze ten - elektorat wybierze nam prezydenta. Z oburzeniem piszecie jakie to mohery są dzikie i agresywne, tak jakbyście nigdy nie widzieli agresji w otaczającym was świecie, już nie mówię o przedziale wiekowym który bierze udział w dyskusji. Przeczytaj cały wątek a zrozumiesz że 80% ludzi wypowiadających się tutaj powtarza slogany wykreowane właśnie przez media z drugiego obozu, a'la agora itp, i jeszcze ktoś napisze że mohery są zmanipulowane...

dupaCyckDupa

2010-05-27, 12:07
moźna się śmiać, głosować na PO, bo przecież pis to obciach

ale k***a niedługo nie będą mieli już czego sprzedać....

ps. ja nie głosuje

Laszlo

2010-05-27, 12:10
Ej no, przecież czytanie GW głoszącej nienawiść do Kaczora i miłość do Słońca Peru i "drogiego Bronisława" daje poczucie przynależności do inteligencji i "elyty", czyż nie?


;-)

suchy777

2010-05-27, 12:15
Właśnie to jest śmieszne - ludzie gadają o PO czy PiS. W tych wyborach nie głosujemy na partie polityczne tylko na kandydatów na prezydenta. Tak, wiem że to jedni z najbardziej znanych (jak nie głowy) ludzi z partii, ale też troszkę pomyśleć że nie chodzi tu o partię, bo prezydent powinien być bezpartyjny. A jak zawsze wyjdzie to każdy wie.
cree - wiem o co Ci chodzi, ale uważam że to krzykacze którzy w rzeczywistości nie są tacy, oni muszą się wyszumieć (np. ja wyżalić) i koniec. Ja tam nie czytam nawet postów gdzie widzę "K**wy", "Złodzieje" itp. bo tacy ludzie nie mają nic do powiedzenia od siebie tylko zasłyszane właśnie od swojego dziadka albo JKM w TV.
Media mediami, ludzie myślący nie dadzą się oszołomić telewizji czy gazetom. Aczkolwiek gazeta którą przeczytają i zgodzą się ze stwierdzeniami w jakimś artykule będzie inaczej przez odbiorcę postrzegana.
Nikt nikomu nie chce prać mózgu, bo jakby wszyscy myśleli tak samo to by było strasznie nudno.
A od tego jest dyskusja żeby wyrażać swoje zdanie, mamy do tego prawo i powinniśmy to robić w miarę potrzeby i chęci.

pozeracz_kotow

2010-05-27, 12:36
Kolejna antypisowska prowokacja. Jak można być tak tępym, aby napierać się na takie coś? Jak można być tak tępym, żeby myśleć, że dziennikarzyna wchodzi pomiędzy starych, radykalnych zwolenników PiSu robi to w celu dialogu? :roll: To tak jakby wysłać murzyna na schadzkę KKK... Jakby komukolwiek zależało na pojednaniu zrobiliby to w formalny, oficjalny sposób, a nie wysyłając "tego złego" pomiędzy radykałów. Ale jak widać po komentarzach plebsu, łykającego taki marne proste zagrywki niczym k***a spermę, jest to skuteczne. No bo spójrzcie na siebie, argumenty typu: "j***ne katole, mohery, stare k***y, muszą wyginąć". Banda zbuntowanego ateojełopstwa, które daje sobą kierować jak marionetki.

PS
Aby ułatwić:
Jestem za PiS. Nie wierzę w Boga (tego, czy innego), nie słucham RM, nienawidzę Rydzyka i krytykuję KK.

bakata88

2010-05-27, 12:44
Wredna prowokacja prorosyjskiej kasty.. maja piekny material zeby pokazac jaki to elektorat ma P. Jarosław.. a wy ciemnogrodzie zasięgnijcie niezależnych źródeł informacji bo widać własnie po waszych postach jak nakarmil was tvn czy polsat.. a gowno wiecie co dzieje sie naprawde w tym kraju i tyle mam wam do powiedzenia.. dzisiejsza mlodziez jest tak zacofana jesli chodzi o realne dzialania zwiazane z naszym panstwem ze strach pomyslec co z was wyrosnie.. apeluje do was zebyscie oswiecili swoje umysly i zaczeli myslec kto w polsce rzeczywiscie robi burdel a kto jest za tym aby ten burdel wyplewic..

suchy777

2010-05-27, 13:00
bakata88, T. Lis jest prorosyjski ? a może TVP ? Pokaż mi niezależne źródła informacji w/g Ciebie. Co się dzieje w kraju, może Ty nas oświecisz ? Bardzo ciekawe..
A elektorat jaki ma Jarek taki ma, na taki sobie zasłużył i widać to na załączonym filmie, czy może to "fake" ? efekty specjalne ? Photoshop ?

he...........01

2010-05-27, 13:12
Co za dziady pie**olone... :evil:

pozeracz_kotow

2010-05-27, 13:16
suchy777 napisał/a:

Pokaż mi niezależne źródła informacji w/g Ciebie.


Wrzucę coś od siebie: tygodnik "Wprost", jako jedyny, który nie napie**alał/napie**ala, ani po koalicji, ani po opozycji, bardzo zrównoważony i obiektywny.

Cytat:

Co się dzieje w kraju, może Ty nas oświecisz ? Bardzo ciekawe..


Tacy polityczni analfabeci jak Ty dają sobą kierować, jako dowód: "A elektorat jaki ma Jarek taki ma, na taki sobie zasłużył i widać to na załączonym filmie, czy może to "fake" ?". Jeżeli jako obraz elektoratu PiS uznajesz jeden "reportaż" stacji będącej w 100% antypisowskiej to jesteś naprawdę bardzo głupi.

Cytat:

efekty specjalne ? Photoshop ?


Nie, po prostu prosta zagrywka dziennikarzyny - iść tam gdzie Ciebie nie chcą, reszta sama się zrobi. Ale jak widać plebs to łyka.

Zjuq

2010-05-27, 13:24
@King of the devil
Nie jestem tego taki pewien, już da się sporą mieszankę zauważyć.. Oczywiście mówię o Łodzi, nie wiem jak dokładnie wygląda to w innych miastach, lecz u nas powoli robi się z tym problem.

Laszlo

2010-05-27, 13:25
kicolek napisał/a:


Wrzucę coś od siebie: tygodnik "Wprost", jako jedyny, który nie napie**alał/napie**ala, ani po koalicji, ani po opozycji, bardzo zrównoważony i obiektywny.
.


Już nie. Zmienił się wydawca, wyrzucono Janeckiego i Króla, zatrudniona Tomusia Lisa jako naczelnego, padł "bastion pisowskiej reakcji", Wprost jest już w 100% POstępowy. Teraz równie dobrze możesz kupować Politykę albo Wybiórczą.
Cytat:

Co się dzieje w kraju, może Ty nas oświecisz


Nie piszą tego na onetowych nagłówkach? U Wojewódzkiego też nic?
No popatrz pan, a to chamy.

suchy777

2010-05-27, 13:37
Wprost nigdy nie był obiektwny, szczególnie na forum jej czytelników, tam się nie dało słowem odezwać bo było się "gnijącym mózgiem od innych mediów".
kicolek, 25 maja 2010, koniec Wprost jako niezależnej, prawdziwie polskiej i jedynej patriotycznej gazety.. redatkrorem naczelnym zostaje T. Lis. Przecież to prorosyjskie, antypolskie, żydowskie i te inne wasze gadki.. Głupio Ci ?
To nie jest jedyny filmik z udziałem Moherbabć w Internecie. Ale widzę że czytasz jedynie jakieś polityczno-pis-poprawne gazetki a nie widzisz co się właśnie dzieje. zobacz sobie spotkania Gazety Polskiej, rocznice powstania RM, co tam się wyprawia. Strach wejść w garniturze i dobrze ogolonym bo się pytają skąd jesteś ?
Zagrywka, nie zagrywka - tak normalni ludzie się nie zachowują.

superbaku

2010-05-27, 14:41
no śmiechem żartem ale właśnie przez takich ludzi wygrać może kaczyński :/