18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni wybiorą nam prezydenta.

morinho • 2010-05-26, 15:13

Reporter z programu Tomasz Lis na Żywo na wiecu Jarosława Kaczyńskiego.
"ZDRAJCO NARODU, ROZUMISZ!?"

pozeracz_kotow

2010-05-27, 15:39
@Laszlo, @suchy777
Mea culpa :shock: To się porobiło... Po prostu w ostatnim numerze jest jeszcze Kozłowska jako p.o. Szkoda, bo to pewnie koniec obiektywizmu w tej gazecie.

Cytat:

To nie jest jedyny filmik z udziałem Moherbabć w Internecie. Ale widzę że czytasz jedynie jakieś polityczno-pis-poprawne gazetki a nie widzisz co się właśnie dzieje. zobacz sobie spotkania Gazety Polskiej, rocznice powstania RM, co tam się wyprawia. Strach wejść w garniturze i dobrze ogolonym bo się pytają skąd jesteś ?


No a czy ja mówię, że to co na filmie jest nieprawdziwe? Tylko że jest to efekt prowokacji, tak jak Ciebie można by było prowokować śpiewając pieśni religijne na ulicy, czy inne psalmy. To chyba logiczne, żeby unikać wrogo nastawionych do siebie środowisk.

Cytat:

Zagrywka, nie zagrywka - tak normalni ludzie się nie zachowują.


Jacy ludzie? Paru jebniętych dziadków? Widziałeś wypowiedzi młodych ludzi? Oni nie byli agresywni, tylko cyniczni wobec osoby Lisa. Jak wyborcy PO reagowaliby, gdyby na ich wiec zjechała się delegatura RM i pytała czy byli dzisiaj w kościele. Zapewniam, że znalazłoby się paru zjebów nie mniejszych od moherów, którzy by prezentowali podobny poziom.

KutasowyDeser

2010-05-27, 18:15
Nie wiem czemu, ale z dnia na dzień umacniam się w myśli, że gdybym tylko mógł zabić 99,9% ludności (ogół) za pomocą 1 przycisku, to bym to zrobił bez wahania.. :/ (ta, nawet rodzinę).
Może wtedy dałoby się zaprowadzić ład (aha, wiem, że powstałby w ch*j chaos, ale jeśli marzyć to marzyć), bo to, co jest teraz, to jedno, wielkie, śmierdzące gówno, którego raczej nie da się usunąć... (Nie, nie jadę tylko i wyłącznie po PiSie, jeśli chodzi Wam o partie).

Wareg

2010-05-27, 19:22
Czemu nie ma cofania piwa z komentarza :-| Lesniak007 nie chciałem Tobie stawiać. Do tematu - tak jak wiele komentarzy było już, trzeba czekać, aż wyginie stare pokolenie. Z radyjka gówno zostanie, a kościół najwyżej będzie stał jeden na gminie, a nie na każdej dzielnicy.

Co...........ru

2010-05-27, 19:58
Wapno zalewa się wodą, wapno jest, woda juz idzie od południa. Allah akabr!

nie_bij_plx

2010-05-27, 22:24
Przeczytałem wasze (prawie) wszystkie komentarze. Dochodzę do wniosku, że ludzie to idioci i tępe debile. Ci za PO, PiS, Korwinem i innym bagnem, dalej wierzycie, że wasze głupie wywody coś zmienią ? Póki nie zmieni się prawo w polce, nie poprawi się jakość życia i ludzie nie przestaną walczyć o chleb każdego dnia, wasze wywody są po prostu gówno warte. Zamiast pieprzyć głupoty przestudiuj konstytucje, całe prawo polskie, zaznacz co trzeba zmienić i wyjdź z tą inicjatywą do burdelu zwanego w polsce sejmem. To telewizja, media internet i inne szuje piorą wam mózg i każą wam głosować za głupotą(za każdą stroną), z której się oni sami śmieją na co dzień, że ludzie w to wierzą. W polsce nic się nie zmieni bez totalnej zmiany w polskim prawie.

szkari

2010-05-27, 22:51
dupaCyckDupa napisał/a:

moźna się śmiać, głosować na PO, bo przecież pis to obciach

ale k***a niedługo nie będą mieli już czego sprzedać....

ps. ja nie głosuje



i bardzo dobrze żeby wszystko sprzedali, panstwo i politycy mają tworzyć prawo, a nie zajmować się spółkami i biznesem

wszystko co się oddaje w prywatne ręce, jest o wiele lepiej zarządzane, tworzy się konkurencja, wzrasta jakość usług, a jak upada to widocznie jest źle zarządzane i marnotrawione są pieniądze, bądź nie ma zapotrzebowania na daną usługę czy produkt, więc bez sensu znowu dokładać pieniądze z budżetu na nierentowną spółke (stocznie, służba zrowia)

ludzie mamy kapitalizm! przecież komuny nie chcieliście

serek

2010-05-27, 23:25
Oglądając to, miałem nadzieję, że to wszystko jest ustawione. Niestety :samoboj:

Ci ludzie są jacyś chorzy, mówią że Lis jest taki i siaki, PO, do piachu, a sami pałają agresją. Bogu ducha winny dziennikarz wyzywany jest od zdrajców narodu?! Ja je*ie...

repsol79

2010-05-27, 23:52
prawda jest taka ze dziadostwo po 70 roku zycia powinno byc wyeliminowane z wszelkich glosowan. dziadziusie w tym wieku (poza nielicznymi wyjatkami) nie potrafia myslec samodzielnie, to WIELKA szara masa WYBORCZA ktora manipulowac niezwykle latwo.

FyczekMyczek

2010-05-28, 02:54
Przeciez to powystrzelać k***a to za mało. Tacy ludzie k***a maja decydowac o losach Polski, którzy nie wysłuchaja tylko od razu z mordą leca. Kąsaja jak jakies j***ne żmije.. zwróccie uwage jak te dewoty wszystkie sie wpie**alaja do mikrofonu.. mowia jedno slowo i sp***alaja.. albo do kamery... typowo jak żmija. Niech jedzą kał j***ne stare pryki.. tyle.

joorass

2010-12-28, 18:31
Halo baza, proszę o pozwolenie na otwarcie ognia do tłumu lub zrzutu napalmu....

Olo131

2011-04-11, 19:17
I gdzie w takich chwilach są terroryści;(