18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni wybiorą nam prezydenta.

morinho • 2010-05-26, 15:13

Reporter z programu Tomasz Lis na Żywo na wiecu Jarosława Kaczyńskiego.
"ZDRAJCO NARODU, ROZUMISZ!?"

dorisb21

2010-05-26, 17:10
jestem przerażona :S

bolkov

2010-05-26, 17:13
Rozstrzelać wszystkich w p*zdu !

Lesniak007

2010-05-26, 17:19
to jest k***a skandal!!!. Ten redaktor ma silna psychikę na moim miejscu dawno bym tego dziadka na początku zrównał z ziemią tam gdzie jego miejsce :dead: .

Darth Revan

2010-05-26, 17:21
Moim zdaniem tych biednych oszukanych i zagubionych ludzi czeka taki sam los jak dinozaury po prostu wygina. Wracajac do Jarka żeby chłop lat 50?? nie miał baby , ludzie dajcie spokój...

adam_małysz_bejbe

2010-05-26, 17:29
k***a czy będzie koalicja, czy znajdą wspólny język to nie zależy od tych j***nych Piso-Katocholiko-Rydzyków ani też od tych, którzy będą za PO.Wszystko będzie się działo pomiędzy politykami. W tej chwili wszystkie te stare ropy i zniewieściali dziadowie wyglądają jak jakaś j***na pikieta młodzieżówki wszechpisdolskiej. Mają ludzie k***a naj***ne we łbach.

xellos123

2010-05-26, 17:30
Jeśli jarek z moherami wygra wybory, to sadistic nie będzie narzekał na brak materiałów. :P

baxter

2010-05-26, 17:30
usuńcie wus - a tak poważnie to ci wszyscy co się podniecają tym politykowanie nawet nie wiedzą w jakiej ciemnocie siedzą - a polskiej polityce nie ma ani jednego normalnego, nie ma na kogo głosować autentycznie i tu jest największy ból - jednocześnie nikt mądry się nie wybije bo na to trzeba mieć tony pieniędzy i znajomości - coraz bardziej się boję i widzę że nawet 2 pokolenia nie wystarczą by było normalnie

lg0r

2010-05-26, 17:35
up @Marcinxxxxx
a na jego miejsce wejdą twoi starzy

Prozac

2010-05-26, 17:35
ja pier.... wymawiaja facetowi kulture a ta stara cholota drze morde :) hahahaha starzy ludzie w tym wydaniu to obraz nedzy i rozpaczy!!!! hahahaha najlepiej takich wkurzac moze ktorys na zawal pie**olnie:)

wi...........05

2010-05-26, 17:55
mam nadzieję że te te wszystkie pie**olone psycho katole szybko zdechną i nikt ich nie będzie pamiętał

Wa...........is

2010-05-26, 17:59
Wow toż to sekta

wi...........er

2010-05-26, 18:14
Może i ciemnogród zapatrzony z swoje nieobiektywne ideały ale w jednak kwestii mają rację, media na każdym kroku nami manipulują. Masa ludzi którzy nie lubią takich postaci jak Lepper, Korwin-Mikke czy Kaczyński albo właściwie ktokolwiek inny, mogą ich nie lubić tylko ze względu na ich medialny wizerunek nie czytając nawet 1 zdania z ich programu politycznego. Nie można pozwolić żeby to media kreowały nasza postawę.

woland

2010-05-26, 18:17
ochkochajmnie napisał/a:

Żyjemy niby w XXI wieku, a ciemnota jest większa niż w średniowieczu.. A tak na marginesie PO i PIS to partie prawicowe.. ;)


Sądząc po wieku pewnie zdawałaś w tym roku maturę, ale mam nadzieję, że nie z wosu. Otóż partie prawicowe charakteryzują się liberalnym spojrzeniem na gospodarkę. Możesz mi wskazać kiedy za rządów PISdzielców robiono coś w celu liberalizmu w gospodarce? Ja raczej widziałem tylko socjalizm. Obyczajowo to może i są oni prawicowi, ale nie na tyle by zadowolić prawicowych oszołomów.

PO z kolei jest partią centroprawicową, ale ją też ciężko zaszufladkować, bo jest tam np. Gowin i Palikot. Czyli ludzie o kompletnie różnych poglądach.

Żałuję tylko, że w Polsce nie ma prawdziwej liberalnej partii. To znaczy nie aż tak oszołomskiej i utopijnej jak JKM, ale liberalną gospodarczo i przede wszystkim obyczajowo. Marzy mi się państwo świeckie bez wpływu kleru, aborcja na życzenie do 5 miesiąca ciąży, eutanazja itd. Niestety w naszym ciemnogrodzie nawet jeśli taka partia by powstała, to nie miałaby żadnych szans w wyborach. Chciałbym, żeby PO w taką partię się przerodziła, ale ten ich "liberalizm" jest chyba tylko w ich głowach, bo programowo nie różnią się bardzo od pisdzielców, ale opakowanie ładniejsze i nie przynoszące takiego wstydu.

Ehh wybaczcie mój wywód :-P

ParanoiA

2010-05-26, 18:19
czasami jest mi wsytd że urodziłem się Polakiem...