18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni wybiorą nam prezydenta.

morinho • 2010-05-26, 15:13

Reporter z programu Tomasz Lis na Żywo na wiecu Jarosława Kaczyńskiego.
"ZDRAJCO NARODU, ROZUMISZ!?"

koksiq

2010-05-26, 19:59
hypek napisał/a:

gdzie taki popie**olony naród się rodzi?
"wun stunt, my som poloki"
no cóż, miejmy nadzieję, że już niedługo umrą


I Polskę zaleje fala debilnych ateistów i dzieci neo. Już wole żeby było tak jak jest.

Kokolino

2010-05-26, 20:15
Że jest tam pełno osób starszych to mnie nie dziwi. Dziwi mnie ilość młodych, a już zjeb*nych na umyśle wyborców brata skwarka. Kur*a, ile jeszcze lat Polska będzie wydawać na świat takich debili?

No offens dla wyborców PiSu, którzy potrafią merytorycznie rozmawiać.
nie-Pełowiec.

xqvz

2010-05-26, 20:16
Janusz Korwin Mikke lekiem na wszystkie rzeczy które nas w tym państwie wk***iają ! Niestety ktoś taki nie ma prawa dojść w ówczesnym systemie do władzy, zbyt wiele jest układów i wspólnych interesów między byłymi agentami, telewizją, służbami specjalnymi i świniami będącymi aktualnie przy korycie albo o dostęp do tego koryta walczącymi aby taki człowiek jak JKM był traktowany uczciwie. A ludzi po prostu przyzwyczaili się do obecnego stanu rzeczy. Socjalemokracja jest dobra, wszystko inne jest kojarzone z rządami totalitarnymi, faszyzmem. Jak powiedział Goebbels kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą ;)

Stachu Wichura

2010-05-26, 20:22
~9 min- kwa kwa ! otoczyły go kaczki i gdakają :amused:
trzeba poczekać kilka lat i większość moherów poumiera, problem będzie częściowo rozwiązany

Stew

2010-05-26, 20:53
Najgorsze jest to, że starsze pokolenia zamiast dawać przykład młodym, to pokazują tylko agresję i nienawiść. Drą mordy te stare próchna, wyzywają, ubliżają.

Typ spokojnie pyta, to się 10 wydziera i każe wypie**alać... paranoja. Na moje - spuścić na nich bombę bo rzeczowych argumentów to oni nie mają, a nawet jak mają to nie potrafią wysłuchać innych. Wszędzie widzą prowokacje etc.

j***ć ich!

EDIT: 7:25: "Jesteśmy polskim narodem i bardzo nam smutno z tego powodu." Albo gość jest skończonym kretynem, albo nie potrafi konstruować logicznych zdań. Jak mu jest smutno - to niech wypie**ala na wschód czy zachód, jeden pies.

P.S. Żeby nie było - nie jestem ani za Tuskiem, ani za Kaczyńskim - oboje gówno warci.

kaspiq

2010-05-26, 20:56
Gdzieś mam głęboko PO i gdzieś mniej więcej w tym samym miejscu, albo głębiej mam PiS.
Ale ludzie dobrze mówią, że to dziennikarze i media dzielą naród. Wiadomo jakie media są za jaką opcją polityczną i to jest oczywiste. Ja z reporterem Radia Maryja też nie miałbym ochoty rozmawiać. Chociaż ja akurat kulturalnie powiedziałbym, że nie widzę potrzeby komentowania. Ale założe się, że wielu z was, jakby podszedł do was ktoś z mediów proPisowskich to byście zwyzywali od moherów i jeszcze lepszymi bluzgami rzucali. Przyganiał kocioł garnkowi. Niczego nienawidzę bardziej niż tępej hipokryzji. Obie strony wyborców są w dużej mierze tępe. Bo Wy gówno wiecie o tym co się dzieje w sejmie i co jaka partia robi, a tylko czepiliście się ataków osobowych na danych polityków, a ciemnogród ukazany na filmie ślepo podąża za hasłem patriotyzmu i katolicyzmu i myślą, że program ich polityka musi być cały taki zajebisty.
Natomiast ja żałuje, że na wyborach przyjdzie mi niestety wybierać mniejsze zło. Wybór pomiędzy gównem a wymiocinami.

Mówicie, że mohery poumierają - zabawne jest to, że w większości przypadków, to wasze babcie, dziadkowie, a niekiedy rodzice mają właśnie takie poglądy. Nadal się ciesz, że umrze Ci babcia idioto.

gumis_42

2010-05-26, 21:00
NIECH GINIE!!!

mulan84

2010-05-26, 21:00
Ja pie**olę, czyli ONI jednak żyją :shock: fuck pierwszy raz widzę coś takiego i powiem że.... ja pie**olę nic nie powiem bo jestem w szoku. Bydło poprostu bydło nic innego nie przchodzi mi do głowy.

demonik

2010-05-26, 21:05
czy normalne jest zachowanie tych ludzi?? oni uważają sie za koatolików?? co ni reprezentują swoim zachowaniem?? nie potrafią odpowiedziec na pytanie dziennikarza to atakuja... tak to oni niszczą nasz kraj nie pozwalając na rozwój !!! my młodzi nie mozemy na to pozwolic!!

kufciak

2010-05-26, 21:13
To jest k***a śmiech na sali jaka ciemna masa jest, j***na propaganda Radia Maryja i pisowców. Nikt by nic k***a nie chciał robić tylko łapę wyciągać do pomocy społecznej co kaczor promuje. Jak ma ręce, jest zdrowy i trochę w głowie ma to niech pracuje a nie się opie**ala. Ten film obrazuje jaka trzoda popiera Kaczyńskiego, banda niedorozwojów która usłyszy jeden pomysł z satelity kaczyńskiego i od razu na niego chce głosować a nie ma szerszego poglądu na sytuację. Jebnięci, jebnięci ludzie. 2/3 wypowiedzi to pewnie podstawówkę ledwo co skończyła sądząc po stylu i jakości wypowiedzi!!! Jak ktoś wyżej napisał, bydło, bydło i jeszcze raz bydło. Hitler o nich zapomniał, zamiast ich k***a w Oświęcimiu przez komin przepuścić to teraz by nie było hołoty!!

wi...........er

2010-05-26, 21:17
woland napisał/a:



Chcesz powiedzieć, że to media dzieliły Polaków na zomo i resztę? media rypały Anetę Krawczyk proponując w zamian pracę? media wyzywają prawie wszystkich od faszystów i proponują zajmować wschodnie ziemie niemieckie?

A to ciekawe :shock:



Ciekawe to jest to, że zaraz po tym jak seksafera trochę ucichła to pani Aneta Krawczyk postawiła sobie pokaźny domek z dala od miejskiego zgiełku za pensję sekretarki. Nie żebym kogokolwiek bronił ale warto wspomnieć o jej oskarżeniach o ojcostwo Leppera i Łyżwińskiego, badania dna udowodniły że kłamała... ale o tym w mediach głośno nie było.

A od czasów zomo minęło ponad 30 lat, dla prasoznawców to szmat czasu. Trochę się pozmieniało od tamtej pory.

bezrencz

2010-05-26, 21:19
Głosuję na Kaczyńskiego i co, jestem gorszy? Weźcie ludzie nie gadajcie głupot. To jest demokracja, wygrywa ten, który zbierze więcej głosów! A nie ten, który ma lepszych spin doktorów, albo głośniejszych krzykaczy. Wybierzcie bronka, fajnie będzie...

chopper

2010-05-26, 21:29
komuchy jedne :P ja bym z chęcią tam wpadł i krzyczał " tomasz lis na prezydenta " :evil:

Devil

2010-05-26, 21:38
xqvz napisał/a:

Janusz Korwin Mikke lekiem na wszystkie rzeczy które nas w tym państwie wk***iają ! Niestety ktoś taki nie ma prawa dojść w ówczesnym systemie do władzy, zbyt wiele jest układów i wspólnych interesów między byłymi agentami, telewizją, służbami specjalnymi i świniami będącymi aktualnie przy korycie albo o dostęp do tego koryta walczącymi aby taki człowiek jak JKM był traktowany uczciwie. A ludzi po prostu przyzwyczaili się do obecnego stanu rzeczy. Socjalemokracja jest dobra, wszystko inne jest kojarzone z rządami totalitarnymi, faszyzmem. Jak powiedział Goebbels kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą ;)



Popieram kolege! W PO oraz PiS od lat sa ci sami ludzie, na tych samych ukladach ktorzy niszcza nasz kraj a ludzie dalej widza w nich nadzieje i chca na nich glosowac, niewiarygodne! Glosujcie na JKM a nie na oszustow i zlodzieji.

Szabla

2010-05-26, 21:43
Lesniak007 napisał/a:

ludzie którzy skończyli 55 lat nie powinni już głosować po pierwsze wszystko im można wkręcić a po drugie nie zdają sobie sprawy w jakim świecie żyją. Babcia, która siedzi cały dzień i słucha bredni jakie wkręcają jej w radiu maryja chodzi, głosi dobrą nowine i poglądy Rydzyka. W moim przypadku babcia jest na mnie obrażona bo powiedziałem jej kiedyś jaki mam stosunek do jej radyjka i kościoła. Głosy w wyborach powinni mieć Ci, którzy maja jakieś wykształcenie i nie mają więcej niż 55 lat. Takie jest moje zdanie :mrgreen: :terror:



Zgadzam się w 100%. To "my" młodzi wybieramy przyszłość w jakiej chcemy żyć. A nie jakiś j***ny pierdziel który ma naj***ne we łbie i zaraz jebnie na zawał.
A druga kwestia to taka że dlatego nie powinno się chodzić do kościoła bo to pie**olone pranie mózgu.
Dziękuje dobranoc