18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni wybiorą nam prezydenta.

morinho • 2010-05-26, 15:13

Reporter z programu Tomasz Lis na Żywo na wiecu Jarosława Kaczyńskiego.
"ZDRAJCO NARODU, ROZUMISZ!?"

woland

2010-05-26, 18:20
win7er napisał/a:

Może i ciemnogród zapatrzony z swoje nieobiektywne ideały ale w jednak kwestii mają rację, media na każdym kroku nami manipulują. Masa ludzi którzy nie lubią takich postaci jak Lepper, Korwin-Mikke czy Kaczyński albo właściwie ktokolwiek inny, mogą ich nie lubić tylko ze względu na ich medialny wizerunek nie czytając nawet 1 zdania z ich programu politycznego. Nie można pozwolić żeby to media kreowały nasza postawę.



Chcesz powiedzieć, że to media dzieliły Polaków na zomo i resztę? media rypały Anetę Krawczyk proponując w zamian pracę? media wyzywają prawie wszystkich od faszystów i proponują zajmować wschodnie ziemie niemieckie?

A to ciekawe :shock:

soofka

2010-05-26, 18:22
Ale prawda jest taka, że wiele wiodących w Polsce programów, nazwijmy to, "informacyjnych", "publicystycznych" (zresztą nie tylko telewizji się to tyczy) dopuszcza się manipulacji i subiektywizmu. Prowadzona przez ostatnie lata ofensywa mediów prywatnych w stronę prezydenta była doskonałym tego przykładem. Przecież to z ciągłych publikacji na temat jego wzrostu, dykcji, wpadek - z tego zrodziła się nagonka społeczna na jego osobę. Manipulacja, nie?

Nie chcę tutaj agitować, zresztą Kaczyńskiego nie popieram, więc nie bronię tutaj nikogo. Jedynie mogę zaatakować program Lisa, który przedstawia wyborców PiS-u jako wieśniaków i kretynów, a przecież tylko wieśniacy i kretyni (niezależnie od partii którą popierają) chodzą na takie spędy dla plebsu gdzie można popatrzeć na swojego prezydenta.

Abstrah*jąc - niezdolność do merytorycznej dyskusji tych ludzi jest PRZERAŻAJĄCA.

ti...........kj

2010-05-26, 18:22
:homer:
Najbardziej stosowny komentarz.

I Ci ludzie idą głosować. Jedyny Kaczyński dobry, reszta to masoni, TVN, żydzi, ruscy, ub i nie wiadomo jakie jeszcze inne zło. Zdrajcy narodu.

Jak będę stary i zacznę gadać podobne rzeczy, to proszę, żeby mnie ktoś odstrzelił dla dobra społeczeństwa.

Wilk

2010-05-26, 18:29
Za co oni tak Lisa nie lubią? co on robi takiego na antenie? :D

Lesniak007

2010-05-26, 18:35
ludzie którzy skończyli 55 lat nie powinni już głosować po pierwsze wszystko im można wkręcić a po drugie nie zdają sobie sprawy w jakim świecie żyją. Babcia, która siedzi cały dzień i słucha bredni jakie wkręcają jej w radiu maryja chodzi, głosi dobrą nowine i poglądy Rydzyka. W moim przypadku babcia jest na mnie obrażona bo powiedziałem jej kiedyś jaki mam stosunek do jej radyjka i kościoła. Głosy w wyborach powinni mieć Ci, którzy maja jakieś wykształcenie i nie mają więcej niż 55 lat. Takie jest moje zdanie :mrgreen: :terror:

Harry90

2010-05-26, 18:48
Ja proponuję uruchomić piecyki w Auschwitz - teraz niech posłużą do czegoś dobrego.

dziku2

2010-05-26, 18:49
@Lesniak007 przesadzasz brakowało jeszcze stwierdzenia, że głos powinni mieć tylko ci co się z twoją ideą zgadzają

chorzy nie chorzy, psychiczni nie psychiczni - mają swoje zdanie i pójdą głosować i dzięki temu "tacy ludzie" będą lepsi od tysięcy "inteligentnych" i narzekających którym się zagłosować nie chciało choć pretensje mają

tak niestety często dziś wygląda bo Polska to jeden z krajów w UE w których najmniej ludzi bierze udział w głosowaniach

inpoc

2010-05-26, 18:50
Lesniak007 napisał/a:

ludzie którzy skończyli 55 lat nie powinni już głosować po pierwsze wszystko im można wkręcić a po drugie nie zdają sobie sprawy w jakim świecie żyją. Babcia, która siedzi cały dzień i słucha bredni jakie wkręcają jej w radiu maryja chodzi, głosi dobrą nowine i poglądy Rydzyka. W moim przypadku babcia jest na mnie obrażona bo powiedziałem jej kiedyś jaki mam stosunek do jej radyjka i kościoła. Głosy w wyborach powinni mieć Ci, którzy maja jakieś wykształcenie i nie mają więcej niż 55 lat. Takie jest moje zdanie :mrgreen: :terror:




Bo każdy kto kończy 55 lat staje się debilem...?

Tucuk

2010-05-26, 19:13
Marność nad marnościami a w tej marności jeszcze większa marność! I ta dobroć i miłość chrześcijańska. :hitler:

koksiq

2010-05-26, 19:21
Harry90 napisał/a:

Ja proponuję uruchomić piecyki w Auschwitz - teraz niech posłużą do czegoś dobrego.


Zgadzam się z Tobą i proponuje żebyś sam tam wszedł.

Rh...........ox

2010-05-26, 19:25
Harry90 napisał/a:

Ja proponuję uruchomić piecyki w Auschwitz - teraz niech posłużą do czegoś dobrego.



W I Auschwitz służyły tylko dobrej sprawie... :roll:

Nie wiem czemu ale filmiki z takich wieców zawsze przedstawiają wyborców PiSu jako tych (komentarze wyżej). Pokaże mi ktoś podobny filmik z wiecu SLD albo PO?

Globusick

2010-05-26, 19:32
Zwolenników PIS'u cech*je brak obiektywizmu. Jest on tak skrajny i chorobliwy, że w zasadzie nie wiele im brakuje do stania się męczennikami Jarusia. Allah akbar! :samoboj:

kanadinol

2010-05-26, 19:34
7:20"jesteśmy polskim narodem i bardzo nam przykro z tego powodu".

mnie również.

hypek

2010-05-26, 19:43
gdzie taki popie**olony naród się rodzi?
"wun stunt, my som poloki"
no cóż, miejmy nadzieję, że już niedługo umrą