18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni wybiorą nam prezydenta.

morinho • 2010-05-26, 15:13

Reporter z programu Tomasz Lis na Żywo na wiecu Jarosława Kaczyńskiego.
"ZDRAJCO NARODU, ROZUMISZ!?"

Lesniak007

2010-05-26, 21:48
Palikot na prezydenta!!! :jezdziec:

kolo665

2010-05-26, 21:59
Nie słucham radia maryja ani nie oglądam tvtrwam. Nie znam się na polityce ale wiem tyle że wk***ia mnie Tusk swoją niekompetencją.
1) Nie mogłem zdzierżyć jak ten ruski pachołek podawał rękę putinowi i się z nim przytulał. Może To jakiś znak pojednania, ale nie na trupach setek tysięcy polaków podczas 2giej wojny i na trupie jakby nie patrząc naszego prezydenta.
2) Jego sykliwy głos trochę do dupy, pozatym gada dużo i nie na temat.
3)Najdłużej piastowane przez niego stanowisko zawodowe to kominiarz;] Nie wiem czy o tym wiecie. Nie wiem nawet czy startuje w tych wyborach, ale wiem że startował w poprzednich i nie wiem jak k***a kominiarz z zawodu mógł przegrać tylko o ciutkę z prawnikiem?

Nie każdy się nadaje na prezydenta, źle robicie wiążąc Jarosława z radiem maryja, fakt to jest część jego elektoratu tępiona przez całe społeczeństwo, ale wybierać kandydatów musimy sami nie patrząc na innych.

sthrashydlo

2010-05-26, 22:02
Widać jak się świetnie sprawdza zasada chrześcijańskiego miłosierdzia i wybaczenia. Hipokryzja i obłuda, ot co.

wciazszukam

2010-05-26, 22:23
PIS, PO, SLD, PSL, jeden ch*j - nie zmieni się k***a nic, bo jak powiedział jedyny godny kandydat JKM - jak partia mówi że bierze, to bierze. Jak partia mówi, że daje, to mówi. Media nagłaśniają, że oszołom i utopista - ale jeśli nie on to kto k***a ja się pytam!?!? ch*j z mediami bo to sprzedajne dz**ki i hieny co na hajs lecą. Zaśpiewają jak im władza zagra - np. że w sondażach prowadzi Komorowski i Kaczyński. Ludzie wtedy jak owieczki dzielą się na dwa obozy, przez media uformowane - bo nikt inny nie ma szans - i tak później debile głosują - na tych, o których się mówi, a nie na tych, którzy rzeczywiście mają jakiś pogląd na świat i wizję. JKM od kilku dobrych lat finansuje każdą swoją kampanię z własnej kieszeni, mimo że nie miał realnych szans na wygraną - nie bierze z podatków, nie robi tego dla zysku - robi to, bo NAPRAWDĘ chce coś zmienić w tym poj***nym kraju, bo jest patriotą, bo nie zamierza sprzedać Polski - w dupie ma hajs i istniejący układ. W dupie ma j***ną UE - zrealizowany hitlerowski plan unifikacji europy, jednolitego prawa patentowego, narzucania członkom własnych stawek podatków, przymusowych umów handlowych i dyktatury (Komisja Europejska, która ma realną władzę, to zarząd największych spółek handlowych i produkcyjnych - nie wybierana przez ludność. Nic to nie ma wspólnego z demokracją). Przejrzyjcie k***a na oczy, a nie pie**olicie - głosujcie na PO, żeby PIS nie wygrał. Wtedy i u nas nastąpiłyby rządy totalitarne - cała władza w rękach Tuska, bo Komorowski to tylko marionetka i zrobi co mu każą. Jak powiedział M.Ghandi: Najpierw Cię lekceważą, później się z Ciebie śmieją, później się Ciebie boją. Mam nadzieję, że wyśmiewanie się z JKM się zakończy, zostanie wybrany, a wtedy nastąpi popłoch wśród tych świń przy korycie i albo coś się naprawdę zmieni, albo jego też usuną, jak ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Tylko, że wtedy wszystko będzie już jasne i nie pozostanie nic, tylko sp***alać na Jamajkę.

teken

2010-05-26, 22:36
:homer: Japie**ole. Mnie dziwi, skąd się nabrało tylu debili ? Ja w rodzinie nie mam żadnej osoby o takich poglądach, babcia wyzywa pis, reszta jest obojętna. k***a skąd są ci ludzie ?
Skąd jest ta agresja ? Widzą człowieka z kamerą i odrazu wybuchają agresją. Po co ? Wyzywają młodzież, że nie potrafi się zachować a sami co robią ? Przekrzykuja jeden przez drugiego, wyzywają, grożą, to jest normalne ? To jest przykład dla młodzieży ?

"Won stąd, tu jest polska" - Sory ale jak tak wygląda Polska to jest mi wstyd, banda debili zaślepionych i wywyższających Kaczyńskiego ponad wszystko. To jest Polska ? Ja dziękuję za taką Polskę.

To pokolenie musi wyginąć, niestety nic się nie zrobi :/

danek0001

2010-05-26, 22:50
to nie jest smieszne ci ludzie pujda własnie glosowac i ich jest od groma , starsze pokolenie słuchajace rydzyka zaciemniałe a co najlepsze z nimi nie da sie dykutowac oni maja 1 zecz zaprogramowana w głowie i nic innego do nich nie do ciera i kazdy kto ma odmienne zdanie jest szatanem i trzeba mu oczy wydrapac straszne jest to ........ jacy ludzie zyja w polsce a jest ich naprawde sporo

korooo

2010-05-26, 22:54
No k***a i ja mam im ustępować miejsca w autobusie?! Stoją sobie w upalny dzień ch*j go wie ile tam godzin i jeszcze dewoty j***ne mają siłę się kłócić. Się dziwię ze ten typek którejś nie wyj***ł :mrgreen:

Zjuq

2010-05-26, 23:02
Osobiście nie zagłosuję ani na PiS, ani na PO. Uważam że obie partie są zbyt mało kompetentne aby ich przedstawiciel został prezydentem. Mam innego kandydata, chociaż pewnie i tak nie ma on szans w wyborach. Chcę tylko napomknąć co do jednego. Jest tu pełno komentarzy, żeby wygineli Ci zawzięci katolicy. Tak więc pytanie do was, a co się stanie z naszym pięknym krajem gdy wymiesza się religia, zmiesza kultura? Będziemy pewnie mieli taki problem jak Francja i Włochy. Spójrzcie w historię, w Polsce było dobrze gdy u władzy był kościół. Wielu z was powie, że to przecież król panował, ale spójrzcie głębiej. To kościół trzymam koniec sznurka, nie król. Kto się przyczynił do wyprowadzenia komuny ( jak i Rosji ) ? Tak, Wałęsa również. A jak ma się u nas utrzymać religia, skoro już nie ma czasu na pójście do kościoła chociaż raz w miesiącu? Religia już jest powoli zapominana u nas. Polska już staje się mieszanką różnych religii, jak i ras i kultur :) . A więc dzielni bojownicy z forum, potraficie się tylko skarżyć, że tutaj widzicie murzyna, tam turka, tu wietnamczyka, gniew się w was budzi. Szerzcie Polską kulturę i religie, ponieważ coraz mniej z naszego narodu zostaje :) przyk. Francja :) .
Dodam tylko że nie jestem księdzem, mocherem, ani przesadnie wierzącym. Chodzę do kościoła raz na miesiąc, raz na dwa miesiące. Ale religia i kultura musi zostać w nas, i nie możemy przejmować w naszym kraju obcej.
A zachowanie tych osób na filmiku jest okropne, lecz większość z nich ma wyprane mózgi przez pseudo katolika Ojca kierownika, który kupi sobie nowe autko :) . Ale usprawiedliwień na takie zachowanie nie ma, w sumie jak młodzież może być karana to oni także powinni być ukarani za uwłaszczenie temu o to Panu.
Tyle w tym temacie, prześledzę ten temat, ponieważ jestem ciekaw tych obelg skierowanych w moja osobę.

sw...........zy

2010-05-26, 23:09
dowód na to, że to zorganizowana mafia : sprawdź 2:50 i głos baby w tle :samoboj:


:dead:

mik

2010-05-26, 23:35
nie mam siły na takich wyrywa się jak opętany o honorze bredzi a po wyborach i tak będzie jak było wszyscy z GÓRY będą na nas ... . A morze to jakiś ruch pseudo kiboli po radiowej lewatywie

cekin

2010-05-26, 23:51
Jeśli ta ciemnota wybierze Jarka na prezydenta to pierwszą damą będzie ... jego matka

Znacie jeszcze jakiegoś prezydenta kawalera z 50' na karku ? :loldev:

Vomitdrinker

2010-05-26, 23:59
Ciekawe co o tym myśli Waszka g :P

paczek1262

2010-05-27, 00:04
Nadal wierzycie, ze JKM ma szansę?

Clematis

2010-05-27, 00:13
Po co niektórzy tak sie rozpisują...
Ludzie, cały sens wystarczy zawrzeć w jednym krótkim zdaniu-

Dewoty pozdychają, bedzie spokoj.

Głosować na Korwina!

King of the devil

2010-05-27, 00:22
Zjuq nie dojdzie u nas wymieszania ras i kultur na taką skale jak we Francji bo mamy słaby socjal. Trzeba wyburzyć trochę kościołów a na ich miejsce wybudować coś pożytecznego np parkingi albo sklepy