18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


~Velture

2012-03-03, 00:22
k***a rajcowanie sie bejcami zz 1-2 średnie krajowe (mówie o pierwszych betach z filmu a nie tych z końca za 2tysiaki) jest tak zajebiste ,że aż wyjde stąd....


Pochwaliłeś sie to teraz oddal się w nieokreślonym kierunku na drzewo.

Wieś sie dorobiła oszczędzając 2 lata aby kupić gówno za kilka tysiaków. Gratuluje.

Boli cie mój koment? Patrz 2 akapity wyżej.

dr_dex

2012-03-03, 00:31
dam ci piwo jak mi wytlumaczysz, czemu niektórzy odpie**alając "super-hiper" ewolucje mają włączone awaryjne ? Że niby to takie fajne w ch*j (pytam poważnie, jak typowy lajkonik ;)

a tak poza tym:



coval

2012-03-03, 00:44
ja pie**ole, rozumiem jakies dobre samochody i to na asfalcie zabawa w drift czy cos ale nie k***a na sniegu i to jeszcze z predkoscią chomika na kołowrotku, jest sie czym chwalić... pozdro. a potem mowią ze BMW jezdza same cioty i bezmozgi, mimo ze lubie ta marke samochodow to w Polsce stereotyp sie potwierdza

ReconBull

2012-03-03, 00:51
@Up Ty zamknij ryja co ? Bo nawet durna pało pie**olona dobrze chodzić nie potrafisz a chcesz oceniać ludzi którzy spędzają swój wolny czas ucząc się opanowania samochodu i dobrze przy tym się bawią.
A jak za kołkiem w zimę siada taka Poczwara jak Ty to Potem mamy karambole i inne cuda !
Pozdro gimbusowy hejterze ! :amused:

xiontZ

2012-03-03, 00:54
BMWswap napisał/a:

a teraz poznajmy odpowiedzi osób, które NIE są cofnięte w rozwoju :)


Wrzucając taki filmik oczekujesz pozytywnych komentarzy? ;-)

he...........01

2012-03-03, 01:00
Na początku myślałem, że pisze "NAZI" od razu wyłaczełem te gówno. Nie obchodzi mnie co tam pisze, po prostu wiem, że to gówno. Dziękuję.

rydzo2008

2012-03-03, 01:02
ale prędkość to ty zwiększ przy tych ewolucjach co ?

kitwasic

2012-03-03, 02:40
Wrzućcie coś z Pabianic jak macie. Ładne to miasto przecież.

jedrula

2012-03-03, 03:00
@hemik-
postawilem Tobie piwo przypadkowo dotykajac touchpada.
ale co, niech ma!
a co do filmu- spoko. to wazne,zeby miec opanowane auto, ale nie wrzucalbym tego na sadola ;p

Mr.Drwalu

2012-03-03, 07:25
Najlepiej tylko na tym filmiku wyszedł szmelcwagen :kawa:
aha i jeszcze IKEA bo mają dobre promocje teraz :amused:

BMWswap

2012-03-03, 08:54
wszyscy najmądrzejsi, którzy krytykują ten film: czekam na wasze filmiki z tym co potraficie. umiecie chociaz filmik zmontować? no! czekam :) najłatwiej usiąść przed kompem i krytykować a jak przychodzi co do czego to sie okazuje że macie dwie lewe ręce :) co za naród :) a klubowe filmiki mamy też inne, również z lata, ale przecież nie bede sie tłumaczył przed kims kto jedyne co potrafi to stasować sie przed kompem w 2 sekundy

rydzo2008 napisał/a:

ale prędkość to ty zwiększ przy tych ewolucjach co ?



umiesz lepiej? proszę pokaż :) albo lepiej się nie ośmieszaj, bo widać że pojęcia zero

CrazyEdek

2012-03-03, 08:58
Cars and babes Bmw Edition Compilation ;)



Fajnie, dobrze czasem pooglądać czyjąś oryginalną produkcję. Pozdrawiam :)

Marcinxxxxx

2012-03-03, 09:23
Tyle wieśniaków z rana nie na moją głowe :erniepalm:

Nikczemny_Płód

2012-03-03, 10:31
Cytat:

dam ci piwo jak mi wytlumaczysz, czemu niektórzy odpie**alając "super-hiper" ewolucje mają włączone awaryjne ? Że niby to takie fajne w ch*j (pytam poważnie, jak typowy lajkonik



Bo na neony to już nie starczyło. :amused:


Cytat:

aha i jeszcze IKEA bo mają dobre promocje teraz


Zajebisty komplet noży mają teraz, chyba o 50% niższa cena, polecam ;-)

Cytat:

wszyscy najmądrzejsi, którzy krytykują ten film: czekam na wasze filmiki z tym co potraficie. umiecie chociaz filmik zmontować? no! czekam :) najłatwiej usiąść przed kompem i krytykować


O k***a, znów to samo :ks_homer:
Więc Ty zapewne nie krytykujesz rządu, piłkarzy, i innych ludzi robiących rzeczy których sam nie uprawiasz. Wstawiasz film ze starymi bejcami, na którym nie ma jako tako specjalnie umiejętności, prędkość niska (albo ch*jowe ujęcia) i oczekujesz oklasków? Sory, ale coraz mniej osób jara się BMW bo to BMW (łysych po zawodówie też coraz mniej). Umiejętności? Ile tu macie 40km/h? Na niewiele się zda to wyczucie auta gdy w poślizg wpadniesz przy 80. Montaż filmu? Montaż to jest AAE a nie zlepki paru ujęć i podłożona muzyka.

Chcesz błysnąć umiejętnościami, zobacz jazde na trolejach a nie 40 km/h po sniegu :roll:

A tu masz prawdziwe umiejętności.