18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


mario7778

2012-03-04, 22:55
Dlaczego ten filmik leci w zwolnionym tepie?

~Velture

2012-03-05, 01:09
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Co do 1 części tego postu to z maturką możesz pracować w wielu spoko miejscach jak mc donald czy też kfc, do wyboru kasa albo kuchnia, wieśniaku.

Różnimy się tym że ja mam faktyczny wpływ przewyższający średnią krajową a ty pewnie jesteś bezrobotnym znudzonym życiem gimbusem na zasiłku strugającym kozaka na internecie. Wiesz po czym poznać bezrobotnego chama? Po tym że pisze co to on nie ma właśnie na internecie, tutaj możesz być każdym, ja nigdy nie pisałem ile zarabiam bo ta wiedza jest zbędna.


Tak to sobie tłumacz kołku bez wykształcenia :) Dla ciebie moge być i gimbusem na utrzymaniu mamusi :)
Prawda jst taka ,że aby zarobić na krajowym przewozie ponad średnią krajową nie miałbyś czasu wchodzić na sadola i przez 3 dni sie podniecać jednym tematem.
Wiem bo robie w tej branży o wiele dłużej od ciebie i to ja zlecam takim jak ty. Dokladniej mowiąc takich jak ty wysyłam do mławy po tv aby stali na załadunku po 10 dni za kare. :)

MasterBukos

2012-03-05, 01:53
Zal mi was ;] Jeden pieprzy ze bmw za 1tys zl ;] drugi pisze ze co to za jazda przy 20km/h ;] trzeci ze zrobi tak przy 170 ;] k***a mac ;] Ja jestem fanatykiem BMW, ladne e36 z lat 90tych z silnikiem powyzej 2.5 kosztuje ponad 10k. Ladna astra z lat 90 kosztuje 3k wiec co wy pie**olicie ze jakies zlomy ch*j wie co, zadbane BMW to cena kosmos wiec ta kwestie mamy juz wyjasniona. Co do driftu na sniegu jest to bardzo przydatna umiejetnosc i przy dobrym opanowaniu auta, latem w deszczu nie raz mi pomogla w trudnych sytuacjach. Kumpel jak wpadl w poslizg to puscil kierownice i heja ;] Popisalem sobie, kaca mam jeszcze wiec skladnia moze byc slaba, ale pozdro dla hejtow. Zal:]

PrezesTegoBurdelu

2012-03-05, 14:13
Velture napisał/a:

Prawda jst taka ,że aby zarobić na krajowym przewozie ponad średnią krajową nie miałbyś czasu wchodzić na sadola i przez 3 dni sie podniecać jednym tematem.



Zauważyłeś że był weekend pół debilu? Do tego psiaczku nie robię tylko krajówki ale też wykonuje prace na terenie Warszawy i uwaga, nie latam dużym, 3.5 t dmc na expres.

Velture napisał/a:

Wiem bo robie w tej branży o wiele dłużej od ciebie i to ja zlecam takim jak ty.



Spedytor, dumny zawód, słabo płaty.

Velture napisał/a:

Dokladniej mowiąc takich jak ty wysyłam do mławy po tv aby stali na załadunku po 10 dni za kare



Gdybyś tak zrobił kozaku to dawno straciłbyś tą swoją dumną posadę za 3 tysie w miesiącu : )

~Velture

2012-03-05, 19:45
Żyj dalej w nieświadomości :)

pawel-jwe

2012-03-05, 22:19
k***a... jakie umiejętności?!? Przecież 80% tego co pokazano w tym filmiku ucina się na moment przed obróceniem auta albo wpadnięciem w zaspę... pie**oleni pseudo "drifterzy", a później taki odpie**ala na drodze publicznej (pomimo ze gówno umie) i zabija siebie i najczęściej niestety innych... k***a jego mać aż mnie szlak trafia

he...........01

2012-03-06, 04:05
jedrula napisał/a:

@hemik-
postawilem Tobie piwo przypadkowo dotykajac touchpada.
ale co, niech ma!
a co do filmu- spoko. to wazne,zeby miec opanowane auto, ale nie wrzucalbym tego na sadola ;p



Dziękuję, doceniam Twoją pomyłkę i to zrządzenie losu. Im happy !

mcmt

2012-03-06, 09:45
Velture napisał/a:

Wiem bo robie w tej branży o wiele dłużej od ciebie i to ja zlecam takim jak ty. Dokladniej mowiąc takich jak ty wysyłam do mławy po tv aby stali na załadunku po 10 dni za kare. :)


:rofl: Dobrze, dobrze. A teraz tornisterek na plecy i marsz w swój transport...


Velture napisał/a:

Chcesz mi pojechać? Rób to śmiało - i tak po napisaniu tego posta więcej w ten temat nie wejde i nie przeczytam. Pozdrawiam.
(jeśli wejde to tylko po to aby ci przysrać)


:facepalm: Teraz myślę, że nie 16 a tak z 13 max.

~Velture

2012-03-07, 21:14
mcmt napisał/a:


:rofl: Dobrze, dobrze. A teraz tornisterek na plecy i marsz w swój transport...
Obrazek


:facepalm: Teraz myślę, że nie 16 a tak z 13 max.


:doggy:

tak mocno mi pojechałeś ,że aż mam to nadal w dupie panie V8 z 4 litrami pojemności....

:doggy:

konopeek

2012-03-09, 14:23
Nie chodzi o lans , czy samochody o 500-set konnych silnikach. Chłopaki mają dobrą zabawe. Nawet przsłowiowy ogórek się poślizgał. Jak masz taki samochód, to pośmigaj po naszych drogach. W pierwszą dziure wpadniesz i koroner po ciebię przyjdzie. Przypuszczam, że to byla okolo 3, lub 4 w nocy. parking był pusty. Więc czemu nie skorzystać? Wolno się ślizgali, ale czy to powód, żeby odrazu jechać na nich? Nie jeden z Was nawet nie wie, co to jest kontra przy poślizgu, zejście na niższe obroty, złapanie przyczepności.. Później bawić się można dalej.

oskiboski

2012-06-17, 15:24
O ja pie**ole, ale żal - to są umiejętności ? Buahahaha nie rozśmieszaj mnie - kilka ujęć jak lecisz bokiem bejcą RWD nazywasz driftem ?

Prawdziwy drift to droga zabawa, gdzie podstawą jest odpowiednia moc silnika, o geometrii i gumach nawet nie wspomnę.

Ustaw pachołki, wytycz trasę i wtedy pokaż czy Wasz klub cokolwiek potrafi, bo takie widoki jak na tym filmiku, widać na każdym większym parkingu zimą.


Przypominacie mi podwórkowych gówniarzy którzy bawią się w wojnę, zamiast pistoletów mając gałęzie

Lechu1234

2012-07-26, 02:09
Dawno nikt nic nie pisał, to ja napiszę.

Czytałem tą rozmowę, bo jako były gimbus na wakacjach nie mam nic do roboty i stwierdzam jedno - Po ch*j tyle pie**olić bez żadnego celu i o niczym? Nie wiem i ch*j.