18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


KieldW

2012-03-03, 22:33
Pomijając to czy filmik jest ch*jowy czy zajebisty...
Widzać tu fajną metodę na to, żeby w swoim wątku zrobić ruch w komentarzach. Wystarczy napisać, że to MOJE dzieło, JA jestem autorem, JA montażystą i JA reżyserem. Wtedy pojawi się "pińcet" wpisów, z czego: 80% userów będzie jechać z góry na dół autora wątku, jedni kulturalnie, inni wyzywająć od ch*jów i ciot, a pozostałe 20% będzie go bronić i wchodzić w polemikę z tymi 80%, czym dodatkowo będą ich nakręcać i wk***iać. I tak oto powstanie nieskończona ilość bluzgów i "jazd" w stylu każdy na każdego i już po kilku wpisach wszyscy zapomną o czy wogóle jest ww. wątek i będą się tylko zastanawiać czym jeszcze można najboleśniej doj***ć adwersarzowi... Witajcie w polskim piekle.....
;)

pieto90

2012-03-03, 22:36
Cytat:

"i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju"



gdzie tu trening? bardzo szeroko wszędzie, nie ma wyznaczonych żadnych linii, ani nic, po prostu jedziecie tak jak chcecie bo jest W ch*j MIEJSCA. Nie możecie potem analizować tego co zrobiliście z tym co chcieliście jako tako zrobić, bo nie ma punktu odniesienia (Czyt. nie ma trasy do której należy dobrać odpowiednią i optymalną prędkość, aby ją szybko pokonać bez wypadania z niej)...
No chyba, że treningiem nazywacie na serio jazdę "od tak" po śniegu, to przypadkiem i ja chyba odbywam takie treningi w zimie na parkingu, jednak nie nazywałem tego treningiem...

Ca...........18

2012-03-03, 22:50
Ale wy jesteście k***a głupi , przecież widać ....Filmik jest spowolniony o 90% . Goście w normalnym tempie zapie**alają 190 km/h po tym parkingu ikei , tylko gówno byście zobaczyli gdyby tyle jechali..... :-/

longer32

2012-03-04, 00:21
rozumiem że jak kręciłeś film to trenowałeś kamerą "przemistrzowskie" poślizgi na śliskiej nawierzchni i dlatego gówno widać ? :D hahaha! BMW! Bolid Młodzierzy Wiejskiej :D

rybzon

2012-03-04, 00:52
Poziom niektórych gimbusów tutaj i ich poziomu znajomości rynku BMW osiąga szczyty. Nie mówiąc już jacy wszyscy Królowie Driftu co zapewne 90 % widziała go tylko w NFSie ;]

kietong

2012-03-04, 01:22
Nie chciałbym nikogo obrażać, bo szanuję wszystkich, którzy lubią sobie dobrze pojeździć, ale nic specjalnego tu nie widać. A co do prucia się do starych samochodów, to stare są najlepsze!

idzior

2012-03-04, 01:43
Skora2 napisał/a:

Poszedłem na studia wiec została ona sprzedana teraz mam na spółkę z ojcem e 39 jest wyśmienita!


To przemilczę, okej.
Skora2 napisał/a:

Choć ma już 11 lat posiada wyposażenie bardzo zbliżone często nie standardowe aut średniej klasy m.in. Navi zmieniarke podgrzewane fotele tempomant czujniki parkowania TV itp. siedzisz w niej jak na fotelu plastiki nie drażnią nic nie skrzypi nie wystukane żadne części tapicerka podkreślam 11 letnie auto, gdzie w innych autach marki opel nissan czy seat po 3 lat pogadać się nie da jak jedziesz po brukowej drodze... Po za tym dziwi mnie to, że większość ludzi neguje tę markę a na ulicy mało łba nie skręcą...
Piwko dla Ciebie leci i duży plus za film! Pozdrawiam!

Dodam też to do osoby która pisała o ewolucjach. Zapewne masz przedni napęd i bączki pokręcić możesz sobie jedynie na wstecznym;)


Ale k***a i co teraz mam ubolewać nad tym że jeszcze nie odebrałem swojego Aventadora z salonu? Czy jak? Chwalisz się? Bo nie rozumiem...
kietong napisał/a:

A co do prucia się do starych samochodów, to stare są najlepsze!


Zależy co masz na myśli pisząc stare. Bo na tym filmie jest kilka ładnych, a reszta to trupy. Takie E30 ni ch*ja nie będzie jakimś super klasykiem przez najbliższe 20lat(wyjątkiem m3)

Popie**oliło wam się przez te wszystkie germany stajle i cult stajle, ale golf, e30 i ch*j wie co jeszcze posadzone na glebe nadal będzie dość biednie(nie w sensie materialnym) wyglądało.

WhyMe?

2012-03-04, 01:51
Tytuł by zmienił na "Wieśniaki na Ikeji" lepiej brzmi i tak w ucho wchodzi :amused:

tigerqaz

2012-03-04, 02:04
Ciśniecie chłopakom i jedziecie po Nich a tak naprawdę zazdrościcie im tego że mają swoją pasję i spotykają się w swoim gronie, jeżdżą na zloty, tuningują auta. a wam pozostaje tylko patrzeć jak się dobrze bawią i korzystają z życia chociaż nie tracą kasy na ch*j wie co tylko na Pb95,98,ON które są jebitnie drogie ale leja bo chcą pojeździć, widać stać ich na to i żeby pokazać co potrafią, jeden więcej drugi mniej ale jednak. A taki ch*j jeden z drugim który ciśnie Im że coś tam... od 3 lat chodzi na prawko i zdać nie może a mamusi i tatusiowi mówi że egzaminator się na niego uparł,taki ch*j nie umiesz jeździć to się nie mądruj zrób prawko kup furę i pokaż na co cię stać,wrzuć na neta i popatrz na komentarze które otrzymasz od takich ludzi jak ty potem się wypowiadaj jak twoją pasję szlak będzie trafiał...Napisał bym jeszcze więcej na temat zazdrośników ale szkoda pisać.

Dla chłopaków z Pabianickiego klubu BMW POZDROWIENIA od klubu Daewoo Polska może różni Nas marka ale nie różni Nas PASJA

cinu314

2012-03-04, 03:09
@BMWswap Nie jestem w temacie jakie tam masz/macie układy z jbb z łdz(odsyłam do YT) ale mam wrażenie że chłopaki mogli by wam trochę pomóc/doradzić. Co do samego filmu nie neguje a i fanem nie jestem ważne , że coś robicie i wam się chce...

mcmt

2012-03-04, 03:24
BMWswap, kolega tą e39 chyba zahaczył konkretnie o zaspę bo coś mu dynda z przodu... Widać w 3:25 8-) .

Ogólnie ci co jeździli to wiedzą ile skilla trzeba, aby pokręcić się wokół latarni czy jechać bokiem na wąskim łuku, także trochę nie rozumiem po co szarpiesz się z gimbuskami. Faktem jest, że cudów nie odpie**alacie, ale zabawa zimowa fajna - m.i. dlatego, że wspólna :ok:

Trochę fotek i artykułów z naszego klubu; powitanie wiosny 2011, Tor Poznań:

http://www.blogomotive.pl/index.php/2011/05/11/225-tor-poznan/

https://plus.google.com/photos/106824563454466928585/albums/5606486908618494497?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/106824563454466928585/albums/5606486908618494497


Moja stoi koło alpiny 8-)


A tu lista czasów: http://www.tptd.pl/BMW-wszystkie%20czasy.pdf

Frostbourn

2012-03-04, 03:30
1.6 biturbo w gazie

typhoon_2008

2012-03-04, 09:20
nie jestem fanem bmw, w zadnym raziem, ale wsią nie walicie, a co drugi hejter tutaj jest zawodowym drifterem widze, tylko ze przypuszczam ze nie ogarnelibyscie tego co na tym filmiku. Swiatowym poziomem nie powalacie, ale piwko za hobby i zapał. ;)