18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


niks

2012-03-03, 21:36

Ale prędkość.

PrezesTegoBurdelu

2012-03-03, 21:37
Ja pie**ole. Pajace jak się napinają. Znawcy, kreatorzy szarej prozy codzienności he. 90% wypowiadających się w tym temacie ze szkółki wraca do domu i odpala kompa, no k***a.

W ch*ju mam ten film, to czym jeżdżą, w jakich warunkach i przy jakich prędkościach. Przynajmniej nie siedzą przed kompem i nie udają ekspertów. k***a. Na tym forum jest każdy, od mechaników aż po prawników przez lekarzy i farmaceutów, po wyłączeniu kompa jesteście zwykłymi szarymi biednymi polaczkami. Wyluzujcie te dupy w końcu pajace bo to forum schodzi bardziej na psy, odkąd mam tutaj konto uczestniczyłem w jednej merytorycznej dyskusji, reszta to jakieś j***ne hejty i wymądrzenia pseudo inteligentów których de facto mieszam z gównem jedną linijką komentarza bo to przecież nie problem pojechać kogoś kto nie ma żadnych argumentów.

A ty Velture oczywiście jak zwykle masz wszystko droższe, lepsze, fajniejsze ale tak na prawdę każdego tutaj ch*j obchodzi co masz i co z tym robisz.

Wbijcie sobie do tych pustych łbów debile że wasze zdanie normalnego człowieka nie obchodzi, jak wam się film nie podoba to nie komentuje i tyle, wywołujecie niepotrzebne zamieszanie i wszczynacie gówno warte niemerytoryczne awantury.

3m

2012-03-03, 21:43
Tak plujcie jadem jak tam wam z tych zębów jadowych cieknie. Gdyby nie dubstep, filmik byłby w 100% do oglądnięcia, a tak tylko w 99% bo muszę wyciszyć :p. I co, że tanie auta? Ważne, że frajda jest, że coś robią a nie siedzą i jebią kąśliwe komentarze. Powchodziłem na profile i połowa z was za kierownicą to siedziała tylko chyba na rowerze. Macie ciekawszy filmik, lepsze auta, robicie lepsze rzeczy tymi autami? Jeżeli tak to dajcie filmik ocenimy, a jak nie to GTTFO! Polska to dziwny kraj. Pierwsze komentarze tylko "kasa, kasa, tanie auta, kasa, chłam". Boli Was to, że ktoś ma a Wy nie? Zaróbcie, kupcie lepsze auta i pokażcie jacy z was DK.
Jak chcecie drifty na asfalcie to sami róbcie rowerami - da się, wnioskując po materiałach w internecie.

Ziomek nie przejmuj się. Dobrze robicie, fajna zabawa. Do następnych filmików oszczędź dubstepu. Wielu ludzi go nie trawi i choćby dlatego walą komentarze jak popadnie.
Ave.

~Velture

2012-03-03, 21:44
Cytat:

Ja pie**ole. Pajace jak się napinają. Znawcy, kreatorzy szarej prozy codzienności he. 90% wypowiadających się w tym temacie ze szkółki wraca do domu i odpala kompa, no k***a


Cytat:

W Anal Wjeżdżam

Wiek: 19


dobre.

Cytat:

Przynajmniej nie siedzą przed kompem i nie udają ekspertów.


Napisałeś to z kompa.......

Cytat:

A ty Velture oczywiście jak zwykle masz wszystko droższe, lepsze, fajniejsze ale tak na prawdę każdego tutaj ch*j obchodzi co masz i co z tym robisz.


nie trudno mieć coś droższego niż 20 letnie bmw.... jakbyś popracował to byś wiedział. Idź mamusie poproś o kieszonkowe jak to potrafisz najlepiej.

PrezesTegoBurdelu

2012-03-03, 21:54
Velture napisał/a:

Napisałeś to z kompa.......



Nie udawałem eksperta.

Velture napisał/a:

nie trudno mieć coś droższego niż 20 letnie bmw.... jakbyś popracował to byś wiedział. Idź mamusie poproś o kieszonkowe jak to potrafisz najlepiej.



Co do pierwszej części to widać że znajomość rynku bmw jest Ci obca. Za dobry egzemplarz e30 musisz zapłacić tyle co za dobry samochód z rocznika 2006/2007

Kod:
http://otomoto.pl/bmw-318-bmw-e30-m3-321km-C22957843.html


Zwróć uwagę na rok produkcji datowany na '88.

A co do reszty to nie proszę "mamusi o kieszonkowe" ponieważ zarabiam wystarczająco dużo aby takim łakom jak ty robić przykrość. Skoro już tak fajnie poruszyłeś ten temat to muszę Cię uświadomić że pracuje jako kierowca w jednej z lepiej prosperujących firm logistycznych w Warszawie. Na płace nie narzekam : )

Jeżeli chcesz komuś ubliżyć to posiadaj chociaż podstawową wiedzę na jego temat, burku.

AvePDG

2012-03-03, 21:58
HondaH22 napisał/a:

Krótko i na temat:

Obrazek



Twoje BMW 1.6 też nie :D

club903

2012-03-03, 22:04
Najlepszy z tego filmu jest podkład muzyczny

pastor1988

2012-03-03, 22:11
nie za film piwo ale za podejście do sprawy pozdrawiam:)

MarcinCz

2012-03-03, 22:13
No to jest materiał na wiocha.pl a nie na sadistica

pkh

2012-03-03, 22:15
wydaje mi sie ze nie ma sie czym chwalic, na sniegu kazdy tak umie tylko trzeba miec naped na tył.... równie fajnie smigałem polonezem

Stefan_Sigal

2012-03-03, 22:17
Zawsze chciałem zadać to pytanie. Skąd wzięła się nazwa waszego klubu ?

idzior

2012-03-03, 22:20
No ta narzekanie na brak śniegu bo w 1.6 mocy mało na asfalt :D

~Velture

2012-03-03, 22:21
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Nie udawałem eksperta.



Co do pierwszej części to widać że znajomość rynku bmw jest Ci obca. Za dobry egzemplarz e30 musisz zapłacić tyle co za dobry samochód z rocznika 2006/2007

Kod:
http://otomoto.pl/bmw-318-bmw-e30-m3-321km-C22957843.html


Zwróć uwagę na rok produkcji datowany na '88.

A co do reszty to nie proszę "mamusi o kieszonkowe" ponieważ zarabiam wystarczająco dużo aby takim łakom jak ty robić przykrość. Skoro już tak fajnie poruszyłeś ten temat to muszę Cię uświadomić że pracuje jako kierowca w jednej z lepiej prosperujących firm logistycznych w Warszawie. Na płace nie narzekam : )

Jeżeli chcesz komuś ubliżyć to posiadaj chociaż podstawową wiedzę na jego temat, burku.


w ch*ju mam 20 letnie bejce po 40 właścicielach. nie mam pojęcia czy chodzą po 500zł czy po 2tysiące. w dupie to mam.
Dajesz linka do wersji m3 (nie klikałem. patrze na samego linka) a my mowimy go gównie 316i. Tak czy siak moge ci też dać linka z dowolnej aukcji z polonezem za 20tysięcy albo passatem z 90 roku za 40.
Zdaj mature knurze :)

Różnimy się tym ,że tacy jak ty pracują dla mnie abym siedział i sie opie**alał pół dnia i pie**olił na sadolu :)

kothletino

2012-03-03, 22:22
Przemistrzowski trening umiejętności - 1.6 drift