18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


wojas30

2012-03-03, 10:54
Obejrzałem tylko kawałek bo mnie takie filmiki nie kręcą, ale zajebisty macie ten klub BMW jak na 4 samochody jakie widziałem w materiale 2 to VW...
Ja otworzę szkołę baletową i zacznę przyjmować zawodników MMA...wyjdzie na to samo...

makabrax

2012-03-03, 10:57
prędkość wejściowa do dobrego driftu to 170kmh+, a tak poza tym to:
- tył napęd + snieg, wow, ale skill przy 20...
- 1,6... wow ale bieda
- jazda naokoło latarni (czyżby przyzwyczajenie z pracy?)

:idzwch*j:

rydzo2008

2012-03-03, 13:07
skill na śniegu przy 30km/h jaki skill ?
twój skil w tym ze masz auto z napędem na tył ?
bo ja widzę tylko tyle sikilu w tym filmiku
1.6

I_am_what_I_am

2012-03-03, 13:32
najlepszy chłop w Transporterze, przynajmniej kontruje znaczy ze coś próbuje driftować, reszta to jakieś bezwładne ślizganie... i te ch*jowe przejścia trwające dłużej niż same filmiki

JarekJUHC

2012-03-03, 14:22
poprzednie komentarze doskonale ujmują co czuje po 5 sekundach tego ŚWIETNEGO filmiku z Twojego ŚWIETNEGO klubu...

Apollon

2012-03-03, 15:14
Kocham tą markę, ale wasz pokaz... :homer: robisz coś z pasji rób to nadal ale zachowaj dla siebie, pokazuj to co robisz naprawdę dobrze, albo nie pokazuj nic.
PS: nie jest to złośliwa uwaga lecz cenna rada :ok:

picasso1974

2012-03-03, 15:16
miałem nadzieję że zobaczę kawałek fajnych samochodów a tu samo gówno poniemieckie z lawetowego importu!!

Ba...........co

2012-03-03, 15:19
No ch*jnia panie BMW... Lepsze ewolucje robiłem malczanem na mokrym asfalcie tudzież audi 80 na śniegu potrafię lepiej bokiem polecieć... i nie sraj żarem, znajdę film to wrzucę. Pozdro

AL...........ON

2012-03-03, 16:24
Jak czytam powyższe komentarze to stwierdzam, że jesteście kupą j***nych debili napie**alających dla samozadowolenia w klawiaturę. I co? Może jeszcze pobijecie chłopaka za to, że ma pasję i coś sklecił? Chłopak ma radość z bety za 3 koła większą, niż wy osrańce z matiza kupionego przez starych po zdanym 8 egzaminie na prawko.

~Velture

2012-03-03, 16:54
ALTON napisał/a:

Chłopak ma radość z bety za 3 koła większą, niż ja po lodziku od starego.


Za 3 koła to 3 takie bety kupisz i jeszcze ci na paliwo wystarczy.

Andrev

2012-03-03, 17:57
dobra a teraz mi napisz jakim telefonem to nagrywałeś?

HondaH22

2012-03-03, 18:05
Krótko i na temat:



P.S.

Miałem e36 M43B16 i dawało radę latać bokiem więc ci którzy twierdzą że to wiocha i nie możliwość to, życzę najpierw zdania prawka za parę latek i wypadu na zlot motoryzacyjny (mówię o prawdziwym a nie takim na Facebook'u poprzez oglądniecie galerii i kliknięcia "lubię to") :P

BMWswap

2012-03-03, 18:09
widzę ze 90% komentarzy to napinka gimbazy, która mnie bawi do łez, także prosze komentujcie :) tylko zazdrość przemawia, żal wam dupsko sciska ze nie możecie tak robić, że was nie stac, a tych których stac i krytykują stare ale poczciwe BMW zapewne sponsorują rodzice także naprawde możecie się ciągnąć. popie**olcie sobie jeszcze i zeby was dobic, filmik ma duże szanse na główną, mimo że w ch*j nie jest sadystyczny, o czym ostrzegłem w pierwszym zdaniu :D no i nadal czekam na wasze produkcje, jak na razie wiadomo że potraficie się napinać, cos oprócz tego umiecie posrańce?

P.S. klub BMW 316i to tylko nazwa klubu. nie oznacza to że są tam tylko 316, bo jak widać są tez inne beemki, kto chce ten wie, cała reszta siedzi tylko przed kompem i wpie**ala swoje gile

Ba...........co

2012-03-03, 18:32
Nie rozumiem twojej napiny... postawie ci browara za ten "dryftyng" abyś osiągnął upragnioną główną, ale spójrz prawdzie w oczy... brakło wam nabiału aby pocisnąć mocniej. Uczcie się uczcie chłopaki, najlepiej od kolesia z T3...

BMWswap

2012-03-03, 19:38
Basco napisał/a:

Nie rozumiem twojej napiny... postawie ci browara za ten "dryftyng" abyś osiągnął upragnioną główną, ale spójrz prawdzie w oczy... brakło wam nabiału aby pocisnąć mocniej. Uczcie się uczcie chłopaki, najlepiej od kolesia z T3...



ale po co mocniej? bo nie czaję... to jest parking i ciasne uliczki. jakis wielki specjalista od gumowych dzwonków już wczesniej napisał ze dobry drift to predkość min 170. litości! pewnie można bylo szybciej i mocniej, tylko po co? żeby później bylo 30 aut do malowania czy wymiany zawieszeń? nie napinam się tylko jak widzę niektóre komentarze to jestem za aborcją. dzieci nie mające o niczym pojęcia zabierają głos w temacie