18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


donger

2012-03-04, 09:33
Moim passatem z napedem na przod jadąc na ręcznym bym Was zawstydził, a co do napędu na tył to mój sąsiad polonezem to lepiej robi.

Sqrvol

2012-03-04, 12:08
Macie Ikeę w Pabianicach ?

Pilot_Tupolewa

2012-03-04, 12:59
"przemistrzowski trening umiejętności" dzięki, że napisałeś, bo bym się nie domyślił :trzesieee:

Jazda bokiem na parkingu, to jak dać kobiecie samochód na pasie startowym i kazać jej uważać na latarnie.
"Drift" na łuku, zakręcie też nie jest trudny. Wystarczy jeden wieczór, żeby to opanować.
Spróbujcie jazdy bokiem na rondach włącznie z wjazdem i zjazdem z nich. W porównaniu z tym co robicie na tym parkingu to kilka leveli w górę. Boki ze zmianą kierunku to fajna zabawa.

Fajnie, że się spotykacie i sobie jeździcie tu i tam, ale nie przesadzaj z tymi umiejętnościami, bo nie pokazujecie za wiele na tym filmiku.

yaras90

2012-03-04, 13:29
No fajnie, ale tak to się bawi każdy jak spadnie śnieg.... i czymś się chwalić.

wilczekone

2012-03-04, 13:40
sam jeżdżę 20 letnią e34. też lubię się czasami poślizgać jak spadnie śnieg, bo to fajna zabawa. ale nagrywanie tego, podniecanie się tym i pokazywanie w internecie to buractwo, wstyd i wieśniactwo.

Dziękuje.

Adasi

2012-03-04, 13:43
99% z Was mistrzowie kierownicy nie potrafiłaby zrobić nawet 1/3 tego co oni tam pokazują. Że na śniegu? Że przy małej prędkosci? No i co z tego?

Na śniegu bo szkoda auta i jest bezpieczniej/łatwiej.
Przy małej prędkości bo w tych miejsach nie da się mieć więcej, żeby nie pocałować barierki/znaku.

Banda hejterów i lewopasowychpowolnojeźdźców których mijam codziennie w drodze do i z pracy.

Pozdro dla autorów.

wilczekone napisał/a:

sam jeżdżę 20 letnią e34. też lubię się czasami poślizgać jak spadnie śnieg, bo to fajna zabawa. ale nagrywanie tego, podniecanie się tym i pokazywanie w internecie to buractwo, wstyd i wieśniactwo.

Dziękuje.



Za to szkalowanie innych to honor !

PrezesTegoBurdelu

2012-03-04, 14:09
Velture napisał/a:

Zdaj mature knurze :)

Różnimy się tym ,że tacy jak ty pracują dla mnie abym siedział i sie opie**alał pół dnia i pie**olił na sadolu :)



Co do 1 części tego postu to z maturką możesz pracować w wielu spoko miejscach jak mc donald czy też kfc, do wyboru kasa albo kuchnia, wieśniaku.

Różnimy się tym że ja mam faktyczny wpływ przewyższający średnią krajową a ty pewnie jesteś bezrobotnym znudzonym życiem gimbusem na zasiłku strugającym kozaka na internecie. Wiesz po czym poznać bezrobotnego chama? Po tym że pisze co to on nie ma właśnie na internecie, tutaj możesz być każdym, ja nigdy nie pisałem ile zarabiam bo ta wiedza jest zbędna.

mcmt

2012-03-04, 14:30
Adasi napisał/a:

Że przy małej prędkosci? No i co z tego?

Na śniegu bo szkoda auta i jest bezpieczniej/łatwiej.
Przy małej prędkości bo w tych miejsach nie da się mieć więcej, żeby nie pocałować barierki/znaku.


Po co tłumaczyć to komuś, kto nawet nie ma auta? :rofl: Sami 'miszczowie' Need for Speed'a... Tam potrafią wszystko.

Velture napisał/a:


w ch*ju mam 20 letnie bejce po 40 właścicielach. nie mam pojęcia czy chodzą po 500zł czy po 2tysiące. w dupie to mam.
Dajesz linka do wersji m3 (nie klikałem. patrze na samego linka) a my mowimy go gównie 316i. Tak czy siak moge ci też dać linka z dowolnej aukcji z polonezem za 20tysięcy albo passatem z 90 roku za 40.
Zdaj mature knurze :)

Różnimy się tym ,że tacy jak ty pracują dla mnie abym siedział i sie opie**alał pół dnia i pie**olił na sadolu :)


hehe, nie wydaje mi się, aby ten gimbusik na przykład, miał więcej niż 16 lat, zwłaszcza patrząc na jego inne posty 8-) ... Także nie ma się co kłucić...

marcinsud

2012-03-04, 15:57
Sam tak robiłem asterką (stara, tania, doj***na, pozwalająca sprawnie przemieścić się z punktu A do B i nie szkoda nią w coś przyj***ć) jakieś 2 zimy temu pod kauflandem na lodzie i zabawa przednia, szkoda, że jakaś menda zadzwoniła na policję, i co chwilę jeździli w okolicy. Bez tylnego napędu też się da wystarczy zabujać budą przy lekko większej prędkości niż na filmie z tematu. Mimo wszystko nie spinałbym się, że to wymagało jakiegoś uberdrivingskilla. Zazdroszczę wam tylko tego, że macie czas na takie zabawy.


Przy okazji jak zebrało się tu tylu napinaczy po obu stronach konfliktu jak się nazywa hejter hejterów?

RakMozgu

2012-03-04, 16:11
Sami samochodu nie macie gimbusy a sracie sie ,ze pojechal sie bawic na parkingu... jakbyscie mieli sami byscie to zrobili... filmik 100 razy lepszy od tych zj***nych filmikow co wrzucacie... wiekszy skill jechac po sniegu 20km/h niz startowac GT-Rem z launch controlem na drag race...

tigerqaz

2012-03-04, 16:34
316i to klasa i ciężko opanować technikę jazdy bokiem bez względu czy to combi czy nie. Nie wypowiadajcie się na temat o którym nie macie zielonego pojęcia tym bardziej że wybić auto bokiem przy jak to określacie małej pojemności nie jest łatwo. Myślę że co 2 z tych negatywnych autorów postów mając w maluchu 3.0 wybiła by auto bokiem i... byłoby 3x 360 stopni a potem ściana i do domu z płaczem...

hwang

2012-03-04, 17:34
ja nie rozumiem dlaczego to jeszcze nie jest w hardzie:P chłopaki tak driftowały na lodzie pod ikeą, że zamykałem oczy...myślałem, że nie dadzą rady bryk powyprowadzać z poślizgu:D takei drufty to z kumplami żeśmy robili wokół UAM'u w Poznaniu (w czerwcu) na parkingach z samochodami ale nikomu nie przyszło na myśl filmowanie tego bo nam sie to wydawało żenujące. PS kamerzysta okazał sie twardzielem , że wytrzymał na śniegu i sie nie wyj***ł z wrazenia:P

KieldW

2012-03-04, 18:51
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

...ja mam faktyczny wpływ przewyższający średnią krajową...


...ja nigdy nie pisałem ile zarabiam...



Hę?????
Coś pie**olicie Analu.....

kamilnorbert

2012-03-04, 20:42
Co za różnica za ile te auta można kupić ważnie że ktoś się z tego cieszy. Przy dochodach rzędu 2-3tyś miesięcznie moim zdaniem nie ma sensu wywalać na auto 30tyś czy więcej bo po co Trzeba być idiotą żeby oszczędzać albo kredyty brać tylko po to żeby ludzie widzieli że sobie drogie auto kupiłem. Jak można całkiem nie drogo kupić sprawny wygodny samochód. BMW istnieje od 1916 i jakość wykonania jest w tej firmie jedną z podstaw. I szczerze powiedziawszy wolał bym stare bmw niż nową kie albo inne tego typu cudo.