18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klub BMW 316i

BMWswap • 2012-03-03, 00:10
niesadystyczne ale za to własna produkcja :) filmik z naszego klubu z Pabianic. niestety zima w tym roku niezbyt się popisała, przez co mielismy bardzo mało materiałów filmowych, no ale zawsze to jakaś odskocznia od kompa a przy tym w ch*j frajda i przemistrzowski trening umiejętności i zachowania auta na śliskiej nawierzchni :P im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w boju :)


Koli

2012-03-03, 19:49
Wolę Audi, ale BMW też dobre samochody.

komandoklucha

2012-03-03, 19:54
rozk***iam ciebie moim cieniasem jak chce

mateelv

2012-03-03, 20:01
Mitsubishi Carisma byczys! a dalej nic, nic, nic...

PaczekDNA

2012-03-03, 20:04
Zapraszam do klubu Golf 1,4 (1,9 SDI też) W zasadzie wszytskie fury do 70KM zapraszam, można mieć 200KM ale po co? nasze motto wolno jedziesz dalej zajedziesz.

Moc emocji gwarantowana:)

tomek1491

2012-03-03, 20:07
Dift przy 10km/h, autami, które ważą swoje i maja tylko 1,8 silnik. zapewne z podlenkiem LPG. Po cholere to tu wstawiasz? Mowie glownie o e36. To jest żenada. Takie kluby są żenujące. Poza tym film, który ma więcej komentarzy niż piw, musi byc kompletnie gówniany

Mindfuck

2012-03-03, 20:13
Prosze Was. :lol:


To jest nauka i umiejętności ? Fiat 126p wykręci lepsze boki na śniegu niż Wy, real.

ch*ja się tak nauczysz. 316i ? Proszę Cię... do nauki w zasadzie nie musisz mieć wykoksionego vanosa.
Na początek polecam sierrę 2.0 DOHC, wybebeszyć, wrzucić kubel i hydrołapę. No i pospawać dyfer.

Wrzuć 13' z fiesty na tył, ustaw kąty z przodu i możesz ćwiczyć level 1. Na ASFALCIE, k***a. I prędkość wejściowa od 60 i powoli w górę, aż przestaniesz lądować w krzakach i pociągniesz bok do końca.

Potem jak ktoś ma iloraz nieco większy od ameby, może się bawić w soft turbo.

Koszty takiej zabawy śmieszne, ale faktycznie można się czegoś nauczyć, zarówno techniki jazdy jak i liznąć trochę mechaniki pojazdowej.


No chyba, że lepiej "upalać" 1.6 na śniegu :roll:

Bedzial

2012-03-03, 20:13
Sory chlopaki ale jadac 40 km/h na sniegu to nawet kobiety moga sie poczuc jak Ken Block. Majac pol roku prawko robilem boki golfem na sniegu na skrzyzowaniach i rondzie a wczesniej do czynienia z tym mialem grajac w NFSa. Nie, nie zmontowalem z tego filmiku i szczerze to nie widze sensu. Jak bede mial umiejetnosci i bede krecic boki na asfalcie miedzy pacholkami wtedy uznam to za umiejetnosc ktora warto sie pochwalic, chociaz i tak bedzie to nic w porownaniu z pierwszymi lepszymi filmami na YT z popisami rajdowcow i drifterow.

Zabawa ze slizganiem sie po sniegu autem jest na prawde przednia, przyznam ale jak widze tu wstawki z "treningiem, umiejetnosciami, wlozonym wysilkiem i potem" to smiech mnie ogarnia. Troche powagi panowie jezeli chcecie sie reprezentowac jako klub.

peersil

2012-03-03, 20:17
@up no właśnie ciebie się też to tyczy Colinie MCrae - więcej powagi mniej ściemniania ;) zejdź na ziemie

hxc

2012-03-03, 20:19
BMWswap napisał/a:

umiecie chociaz filmik zmontować? no! czekam :)



dałbym linka, ale dostane warna za reklamy

bania88

2012-03-03, 20:55
Mnie to zastanawia jak co poniektorzy z was "kreca baki" samochodami z przednim napedem. Wiecie ze skrecenie kol i zaciagniecie recznego to nie sa baki? Chyba, ze wy tak na wstecznym, to w takim razie zwracam honor.

Wracajac do tematu, to jestem fanem marki, mam juz swoja 3 bete (do napinaczy - nie za 1000zl), i nigdy nie mam zamiaru kupic nic innego. Sam naleze do klubu BMW.

Kolego BMWswap, nie odczuj tego jako ataku, ale film jest naprawde slaby. Moja pierwsza beta na ciasniejszych parkingach i rondach lepsze drifty robilem. Nie odbieraj tego jako atak, tylko jako ocene goscia, ktory tez siedzi w temacie.

A co do nazwy klubu to mogliscie zostawic samo BMW Klub, te 316i to troche przypalowe :lodowka:

No, ale za samo BMW w filmie piwo leci :)

Gwardek

2012-03-03, 21:11
Szczerze ?

Lepiej napie**alam na ręcznym cliówką 1.2

84893337

2012-03-03, 21:17
316 sie nadaje... hyhy

mlodocian

2012-03-03, 21:20
JEBAC HEJTERÓW!! zrobimy z wami co Hitler z żydami zazdrośnicy j***ni.

Marcinxxxxx

2012-03-03, 21:23
Ok przyznam sie strasznie zazdroszcze wam tych 15-to letnich bumek po wnuczku hitlera xD

~Velture

2012-03-03, 21:28
BMWswap napisał/a:

widzę ze 90% komentarzy to napinka gimbazy, która mnie bawi do łez, także prosze komentujcie :) tylko zazdrość przemawia, żal wam dupsko sciska ze nie możecie tak robić, że was nie stac, a tych których stac i krytykują stare ale poczciwe BMW zapewne sponsorują rodzice także naprawde możecie się ciągnąć. popie**olcie sobie jeszcze i zeby was dobic, filmik ma duże szanse na główną, mimo że w ch*j nie jest sadystyczny, o czym ostrzegłem w pierwszym zdaniu :D no i nadal czekam na wasze produkcje, jak na razie wiadomo że potraficie się napinać, cos oprócz tego umiecie posrańce?

P.S. klub BMW 316i to tylko nazwa klubu. nie oznacza to że są tam tylko 316, bo jak widać są tez inne beemki, kto chce ten wie, cała reszta siedzi tylko przed kompem i wpie**ala swoje gile


Sam jesteś gimbaza dla mnie. Jeżdze lepszym, mocniejszym i o niebo droższym autem niż ty ale i tak każdy koment który tobie dupy nie wyliże to będzie źle. Jakbym na nurburgringu wykręcił 7min okrążenie oraz wkleiłbym tutaj filmik i tak byś się doj***ł.... Taka mentalność niestety.

Idź sobie zainstaluj ze 2 magnetyzery i podtlenek lpg oraz 'czipa' który ci doda +30% mocy. Nie zapomnij o rynnie zamiast wydechu ,która daje +40% mocy i +20 do lansu.

Rajcujesz sie gównem. Tego sie nawet samochodem nie da nazwać. Wole już golfy I, II, III z silnikami 1.4 a nie wiejskie 20 letnie bmw sprowadzone z germanii "1 właściciel, serwisowane, garażowane, bezwypadkowe ale ma pół metra szpachli"