18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak my na Ślunsku szpilomy w Battlefielda

hrabia9933 • 2012-12-17, 13:58
Jak żeście som hanysy to sie mogecie gryfnie pośmioć


Policewoman

2012-12-17, 19:06
To już do tego doszło że Polacy będą się spinać do Polaków? Tylko z powodu gwary czy innego sposobu bycia? Ludzie, co z wami -.- Wstyd mi za każdego jednego co zaczyna tutaj jakąś niepotrzebną wymianę zdań.
:homer:

je...........ę

2012-12-17, 19:09
ulthart,
Ależ Ty światowy człowiek jesteś, no no,taki z Ciebie Polak jak ze ślunzaka czy cygana :D A do tego super bystrzacha jakich mało,pewnie w swojej fabryce jesteś jednym z bystrzejszych, nie dość,że po niku od razu wiesz że ktoś jest żyde,mieszka na zadupiu i nigdy nie był za granicą to jeszcze znasz się na ludziach i wiesz,że wszyscy zazdroszczą Ci,że jesteś na zadupiu świata i kaleczysz cudzy język:) Cały rok bidujesz,żeby 2 razy do roku odwiedzić swoich ziomków w Polsce i zaszpanować jaki to Ty dziany jesteś :) He,żal mi takich ludzi jak Ty co to myślą,że są super inteligentni bo wyjechali za granicę i są lepsi od innych.Zastanów się jednak co kiedy będzie,gdy zapragniesz wrócić do ojczyzny? :) Wtedy zrozumiesz swój błąd,bo nie dosyć,że bedziesz już w średnim wieku lub całkiem stary to jeszcze bez najmniejszego doświadczenia bo praca w fabryce to ni ch*ja nie jest doświadczenie i wpiszesz to w cv do biedronki a i tak Cię nie wezmą,bo będa woleli wziąć młodego magistra który chociaż liczyć będzie potrafił a nie takiego Ciebie co to wszystkie rozumy pozjadał i jest super mądry i tyra w fabryce:) Wiązanie przyszłości z pracą w fabryce to Twój szczyt możliwości?Szczyt ambicji? Chyba nie skoro wpadasz tutaj żeby wyładować swoje emocje krytykując wszystko,sam piszesz,że Polacy się nie trzymają jak Litwini,Łotysze i inne bałtyckie mendy, a sam jesteś taki sam niby udajesz takiego tolerancyjnego i bezkonfliktowego kolesia a sam pewnie podpie**alasz chłopaków,że sobie chwilę swoją :) znam takich ja Ty.
X lat za granicą,zero oszczędności,zero ambicji i siedzą trzymają się pracy w fabryce bo jest pewna a do nikogo się nie odezwą,żeby przypadkiem jej nie stracić,bo co zrobić później w dobie kryzysu,bez języka,bez doświadczenia bez pojęcia co dalej :)

Siedź sobie w tej swojej fabryczce,wywyższaj się,uważaj za lepszego i graj wielkiego pana dalej :) Kozaku z wielkopolski ,

hrabia9933

2012-12-17, 19:20
k***a rzygac mi sie chce jak was czytam, wrzucilem filmik w ktorym koles napie**ala w bfa a wy tu wyjezdzacie z jakimis hymnami polska bez slaska, pie**olnij sie faszysto j***ny

Stablo

2012-12-17, 19:24
Ot tak dla równowagi Gdańsk chce wolnego miasta, bo czemu by nie?

ul...........rt

2012-12-17, 19:24
jestę żydę napisał/a:

ulthart,
Ależ Ty światowy człowiek jesteś, no no,taki z Ciebie Polak jak ze ślunzaka czy cygana :D A do tego super bystrzacha jakich mało,pewnie w swojej fabryce jesteś jednym z bystrzejszych, nie dość,że po niku od razu wiesz że ktoś jest żyde,mieszka na zadupiu i nigdy nie był za granicą to jeszcze znasz się na ludziach i wiesz,że wszyscy zazdroszczą Ci,że jesteś na zadupiu świata i kaleczysz cudzy język:) Cały rok bidujesz,żeby 2 razy do roku odwiedzić swoich ziomków w Polsce i zaszpanować jaki to Ty dziany jesteś :) He,żal mi takich ludzi jak Ty co to myślą,że są super inteligentni bo wyjechali za granicę i są lepsi od innych.Zastanów się jednak co kiedy będzie,gdy zapragniesz wrócić do ojczyzny? :) Wtedy zrozumiesz swój błąd,bo nie dosyć,że bedziesz już w średnim wieku lub całkiem stary to jeszcze bez najmniejszego doświadczenia bo praca w fabryce to ni ch*ja nie jest doświadczenie i wpiszesz to w cv do biedronki a i tak Cię nie wezmą,bo będa woleli wziąć młodego magistra który chociaż liczyć będzie potrafił a nie takiego Ciebie co to wszystkie rozumy pozjadał i jest super mądry i tyra w fabryce:) Wiązanie przyszłości z pracą w fabryce to Twój szczyt możliwości?Szczyt ambicji? Chyba nie skoro wpadasz tutaj żeby wyładować swoje emocje krytykując wszystko,sam piszesz,że Polacy się nie trzymają jak Litwini,Łotysze i inne bałtyckie mendy, a sam jesteś taki sam niby udajesz takiego tolerancyjnego i bezkonfliktowego kolesia a sam pewnie podpie**alasz chłopaków,że sobie chwilę swoją :) znam takich ja Ty.
X lat za granicą,zero oszczędności,zero ambicji i siedzą trzymają się pracy w fabryce bo jest pewna a do nikogo się nie odezwą,żeby przypadkiem jej nie stracić,bo co zrobić później w dobie kryzysu,bez języka,bez doświadczenia bez pojęcia co dalej :)

Siedź sobie w tej swojej fabryczce,wywyższaj się,uważaj za lepszego i graj wielkiego pana dalej :) Kozaku z wielkopolski ,



No Ty widzę że też się znasz na ludziach skoro tak pięknie opisałeś moje życie:)To co usłyszałeś przypadkiem od znajomych,lub przeczytałeś na różnych portalach wcale nie jest tak do końca prawdą.Tym tylko potwierdzasz swoją niewiedzę o czymkolwiek.Stereotyp Polaka na Irlandzkim zmywaku już dawno jest nie modny,ale pewnie nie dotarło to jeszcze do Twoich okolic.Żydkiem Cię nazwałem bo przecież nick masz taki.Piszesz Bałtyckie mendy,a Ty kim jesteś?Germanem,Nordykiem?No tak,nie wiesz sam nawet.Wyjechałem z Polski bo tak mi się podobało,i ch*j Ci do tego co będę miał kiedyś.Na Twoim utrzymaniu na pewno nie będę.Jesteś zwykłym pryszczatym,niewyżytym prawiczkiem,i swoje żale wylewasz w internecie.Znajdź dziewczynę,lub chłopaka,użyj sobie i napięcie przejdzie;)Nie pogrążaj się już bardziej i daj sobie spokój z pisaniem,bo Twoje zdanie mam głęboko w dupie.Nie jestem kozakiem z Wielkopolski.Mam w dupie z jakiego rejonu ktokolwiek pochodzi.Jestem Polakiem w przeciwieństwie do Ciebie Ty bezpaństwowy pomiocie;)

Stoho

2012-12-17, 20:08
Normalnie mi je gańba za niego... Niych żyje Slonsk i kij w żić kożdymu gorolowi co nie wie ile Polska zawdzięczo Ślonskowu!! PYRSK

John Deere

2012-12-17, 20:09
MaximKatowice napisał/a:

Dodam jeszcze tylko tyle, że Śląsk leży na terenie obecnych województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, zahacza też o skrawki wielkopolskiego. .


Ja i kaj jeszcze może w mazowieckim i pomorskim też.
Konsek Opolskigo, Śląski i konsek Małopolski yno tu nikaj indzi

je...........ę

2012-12-17, 20:11
ulthart,

Mam dziewczynę,nie chłopaka niestety nie jestem tak tolerancyjny jak Ty,może Tobie to wszystko jedno mi wręcz przeciwne.Widzisz jestem typem człowieka,który dopóki się nie przekona nie pie**oli głupot w przeciwieństwie do Ciebie,dlatego też nie musiałem wyczytywać w internecie lub słuchać mądrości znajomych by wiedzieć niektóre rzeczy.Polak w Irlandii,Niemczech,Uk jeden ch*j w większości (są oczywiście wyjątki jak np Ja :) ) są to recydywy,lumpy i niedouczone gamonie co to myślą,że jakoś się przez życie prześlizną nie pozostawiając w nim większego śladu po sobie :) Spójrz na siebie szczyt ambicji to praca w fabryce i zaznaczasz,że Irlandzki zmywak to przeszłość i stereotyp a szczycisz się pracą w podrzędnej fabryce, hah proszę Cię wolałbym pracować na zmywaku niż przywiązany do taśmy za najniższa krajową ;) jesteś uczepiony jednego miejsca i jak niewolnik stoisz w jendym miejscu i przerzucasz mięso z linii na tacę :) Co mi do tego gdzie robisz?A no widzisz jednak coś,bo śmiesz się nazywać Polakiem to chociaż się szanuj a nie grasz pana przed Polakami bo masz kilka euro ;) Nordyk , German :D Hahah przede wszystkim jestem Polakiem, jestem dumny z bycia Polakiem i jak Litwini plują na Polskę to nie nazwę ich przyjacielem narodu mój drogi tolerancyjny przyjacielu.Narazie doisz Irlandię,pewnie dostajesz lub tylko czekaż aż jakiś beneficik Ci wpadnie ale któregoś dnia jak Cię wykopią z wysp to wrócisz do Polski z podkulonym ogonem i wtedy przyjcie Ci jechać na zasiłku,na który kto musi wyłożyć i to wcale nie będziesz ani Ty ani Twoja ukochana Irlandia :)

A tak w ogóle,to taki z Ciebie Polak jak ze ślunzaka i cygana :) pewnie masz nazwisko jak jakiś stuhr , waltz czy coś :D

Ps. też mnie gówno interesujesz :)


Ps2. święta idą ;) jedziesz odwiedzić swoją ojczyznę,czy bilety za drogie więc pojedziesz w styczniu albo lutym,co tam wartości rodzinne,tradycje euro w kiermanie musi być :) )

ul...........rt

2012-12-17, 20:56
jestę żydę napisał/a:

ulthart,

Mam dziewczynę,nie chłopaka niestety nie jestem tak tolerancyjny jak Ty,może Tobie to wszystko jedno mi wręcz przeciwne.Widzisz jestem typem człowieka,który dopóki się nie przekona nie pie**oli głupot w przeciwieństwie do Ciebie,dlatego też nie musiałem wyczytywać w internecie lub słuchać mądrości znajomych by wiedzieć niektóre rzeczy.Polak w Irlandii,Niemczech,Uk jeden ch*j w większości (są oczywiście wyjątki jak np Ja :) ) są to recydywy,lumpy i niedouczone gamonie co to myślą,że jakoś się przez życie prześlizną nie pozostawiając w nim większego śladu po sobie :) Spójrz na siebie szczyt ambicji to praca w fabryce i zaznaczasz,że Irlandzki zmywak to przeszłość i stereotyp a szczycisz się pracą w podrzędnej fabryce, hah proszę Cię wolałbym pracować na zmywaku niż przywiązany do taśmy za najniższa krajową ;) jesteś uczepiony jednego miejsca i jak niewolnik stoisz w jendym miejscu i przerzucasz mięso z linii na tacę :) Co mi do tego gdzie robisz?A no widzisz jednak coś,bo śmiesz się nazywać Polakiem to chociaż się szanuj a nie grasz pana przed Polakami bo masz kilka euro ;) Nordyk , German :D Hahah przede wszystkim jestem Polakiem, jestem dumny z bycia Polakiem i jak Litwini plują na Polskę to nie nazwę ich przyjacielem narodu mój drogi tolerancyjny przyjacielu.Narazie doisz Irlandię,pewnie dostajesz lub tylko czekaż aż jakiś beneficik Ci wpadnie ale któregoś dnia jak Cię wykopią z wysp to wrócisz do Polski z podkulonym ogonem i wtedy przyjcie Ci jechać na zasiłku,na który kto musi wyłożyć i to wcale nie będziesz ani Ty ani Twoja ukochana Irlandia :)

A tak w ogóle,to taki z Ciebie Polak jak ze ślunzaka i cygana :) pewnie masz nazwisko jak jakiś stuhr , waltz czy coś :D

Ps. też mnie gówno interesujesz :)


Ps2. święta idą ;) jedziesz odwiedzić swoją ojczyznę,czy bilety za drogie więc pojedziesz w styczniu albo lutym,co tam wartości rodzinne,tradycje euro w kiermanie musi być :) )



Wielki Polaku i mędrcu.Nadal nie masz żadnych konkretnych argumentów.Nie jesteś tolerancyjny?Twój problem.Skoro tak dobrze znasz realia Irlandii to widać ktoś tam z bliskich musi pracować.Tata zapie**ala na trzecią zmianę w Olhausen, i przysyła pieniążki na internet żeby jego tępy synuś mógł się po wyżywać w internecie?
Jesteś tak żałosną istotą że szkoda mojego czasu na Ciebie.Siedź sobie przed tym komputerem i powypisuj jeszcze jaki to świat jest zły,jak to ty jesteś inteligentny.O moje święta się nie martw,spędzę je z bliskimi.I to nie siedząc tak jak Ty przed komputerem wylewając swoje żale i niespełnione marzenia;)Więc z pozdrowieniami,wesołych świąt napinaczu;)

Ps.Moja najniższa krajowa(choć mam więcej) i tak pozostanie zawsze w Twojej strefie marzeń ;)

MASTERM00DY

2012-12-17, 20:59
tak k***a po śląsku jak z koziyj dupy rajzen tasza ...

je...........ę

2012-12-17, 21:06
ulthart,

Tak się składa,że mój tatuś w Polsce zarabia z pewnością więcej niż Ty w Irlandii :) tak się składa,że i ja zapewne więcej zarabiam niż Ty w Irlandii :)

Podoba mi się jak zaznaczyłeś,że nie masz najniższej :D hahah

Masz rację :) mi też się znudziło odbijanie tej piłeczki :) miło się gawędziło przyjacielu,nie bierz tak wszystkiego do siebie,pomogłeś mi zabić czas :) 3maj się mój drogi rodaku :)
Wesołych świąt :]

PabloEskobar

2012-12-17, 21:08

MrOmnibus

2012-12-17, 21:13


Tutaj macie najsławniejszego rapera z mojego miasta dohtor miód, ogólnie przej***ny koleś :amused:

artur2222

2012-12-17, 21:36
A na szychte ni ma komu zapindalać.