18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak my na Ślunsku szpilomy w Battlefielda

hrabia9933 • 2012-12-17, 13:58
Jak żeście som hanysy to sie mogecie gryfnie pośmioć


CarlosPOL

2012-12-17, 16:53
kokroucz napisał/a:

jak slysze ten poniemiecki belkot to rzygac mi sie chce, jak ktos nie chce byc polakiem to niech wypie**ala nie bede tesknil


ponoc polacy nie gesi

Znalazłem się tutaj ,bo wk***ił mnie jeden twój koment i chciałem zobaczyć twoje inne komentarze ,ale widzę ,że twoja wiedza w żadnej dziedzinie nie osiąga nawet podstaw...Cieszę się ,że potrafisz czytać i pisać ,ale jako, że polskich znaków nie znasz...i tu nie osiągnąłeś podstaw.
Jestem patriotą, uważam się za Polaka ze Śląska, potrafię mówić gwarą, nie wstydzę się tego,znam swoją historię i jestem z niej dumny...A tacy ludzie jak ty mnie wk***iają ,nigdy nikogo nie nazwałem gimbusem ,bo to dziecinne ,ale ty chyba jednak takim jesteś...Mama pozwala ci na takie portale wchodzić?Zanim coś napiszesz pomyśl ,żeby nie jebnąć jakąś głupotą

darekesp

2012-12-17, 16:59
Różne bełkoty i dialekty np. u szwabów czy w Hiszpanii nikomu nie przeszkadzają za to to śląska każdy coś ma nie pojmuje was

d1abol

2012-12-17, 17:02
Generalnie wszystkim, ktorzy mieszkaja na Slasku, a wstydza sie slaskiej gwary, szkaluja ja, nazywaja ludzi poslugujacych sie nia wiesniakami - proponuje wypie**alac na mazowsze lub innej czeci polski. Nie chce mi sie zbytecznie rozpisywac na ten temat ale gwara to piekne dziedzictwo, ktore trzeba pielegnowac. Jezeli uwazacie gware na wiesniacka, zmiencie obywatelstwo i wydupiajcie do innego kraju i najlepiej przestancie sie poslugiwac jezykiem polskim do konca zycia, bo to tak samo obciachowe jak uzywanie gwary we wlasnym kraju... tepe gimbazowe ch*je.

darekesp napisał/a:

Różne bełkoty i dialekty np. u szwabów czy w Hiszpanii nikomu nie przeszkadzają za to to śląska każdy coś ma nie pojmuje was



Kolego, to jest Polska. Kraj chamow, prostakow i obludnikow. Wielu smieje sie z tego co reprezentuja nasi wschodni sasiedzi ale tak na prawde niczego nam do nich nie brakuje. Smutne ale prawdziwe, te rzesze dzieci, ktore wyrosna predzej czy pozniej na doroslych dolacza do grupy tych z ktorych sie teraz smieja.

Brind'amour

2012-12-17, 17:05
a pie**olicie, sam jestem z Sosnowca i bylem 2 lata w klubie co byli same ślunzoki i bardzo fajni ludzie i nikt sie nie wstydził swojej gwary. Ja sie uczyłem ich słow a ich rozsmieszałem moimi zaciągnieciami typu "wykompe". Do dziś wiele przyjaźni zostało i jakoś się nie obrazałem jak kazali mi paszport wyrobic ;)

KaOeNDeI

2012-12-17, 17:08
@UP
to się nazywa dystans ;) pozdrowienia z drugiej strony rzeki ;) [M-ce]

medvedev710

2012-12-17, 17:15
Tyn ślunski zajeżdżo trocha gorolym: "ja wam gadom"...

Majkel212

2012-12-17, 17:17
Ja pie**ole - Paskal

je...........ę

2012-12-17, 17:26
To na śląsku mają komputery??Prąd i internet?Ja pie**olę pewnie zaj***li razem z węglem z torów

Gebels

2012-12-17, 17:27
smieszny filmik o battlefieldzie a wy przyj***liscie sie do autonomii czy gwary slaskiej... spoko ze autonomia slaska interesuje bardziej ludzi z innych regionow niz samych slazakow.

KxYxO

2012-12-17, 17:30
GatecrasherKO napisał/a:

Wyngiel kopać bo zima jest a nie Battlefield'a się zachciało.


..kopać to se możesz w zegrodzie.. o ile taki coś w tych króliczokach mocie..
:kop:

zetty

2012-12-17, 17:32
Oj ludzie, ludzie.. Taki na tym filmiku je hanys jak z kozij dupy rajzyntasza..
Ale najeżdżajcie sobie na śląską gwarę, najeżdżajcie na plany o autonomii, nazywajcie nas wsiórami, pseudoniemcami czy co tylko Wam tam do głowy przyjdzie- pamiętajcie jednak, że oprócz skrajnych przypadków są też tacy Ślązacy, którzy nie gnoją innych części kraju tylko dlatego, że nie chce im się nawet spróbować ich zrozumieć.

Pozdrowienia od Hanysa ze Śląska- jak widać, potrafię zarówno godać, jak i mówić, pewnie nierzadko lepiej niż część "Prawdziwych Polaków"...

ul...........rt

2012-12-17, 17:32
jestę żydę napisał/a:

To na śląsku mają komputery??Prąd i internet?Ja pie**olę pewnie zaj***li razem z węglem z torów



Z nicku wynika żeś żyd jest,więc po co mordą szczekasz?Won do swoich pejsatych koleżków.Żeby nie ten węgiel to byś własnym gównem mieszkanie ogrzewał.Uprzedzając Twoje dalsze wypociny nie,nie jestem ze Śląska,jestem z Wielkopolski ;)

fanatic93

2012-12-17, 17:42
Medyk-ratownik
Inżynier-ślusorz
Wsparcie-Strzałowy
Zwiadowca-BHPowiec

Czajnik

2012-12-17, 17:47
Meretrix napisał/a:

Też jestem ze śląska ale tylko wsioki tak gadają ;)


Nie, nie jesteś Ślązakiem tylko ciulem zza rzeki.

Perel

2012-12-17, 17:47
Naliczyłem tylko 1xk***a, 1xwyj***ło :shock: i za to piwo!!!