18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jak my na Ślunsku szpilomy w Battlefielda

hrabia9933 • 2012-12-17, 13:58
Jak żeście som hanysy to sie mogecie gryfnie pośmioć


Ma...........ce

2012-12-17, 17:51
Wszystkim pałającym nienawiścią do Śląska, oraz niedouczonym gamoniom dążącym do autonomii polecam poczytać o historii tego regionu. Dodam tylko tyle, że pierwsze wzmianki o Śląsku wchodzącym w skład państwa Mieszka pojawiają się w 990 roku!

cu...........ow

2012-12-17, 18:12
do hymnu powstań:

je...........ę

2012-12-17, 18:13
ulthart napisał/a:



Z nicku wynika żeś żyd jest,więc po co mordą szczekasz?Won do swoich pejsatych koleżków.Żeby nie ten węgiel to byś własnym gównem mieszkanie ogrzewał.Uprzedzając Twoje dalsze wypociny nie,nie jestem ze Śląska,jestem z Wielkopolski ;)



No cóż,widocznie nie tylko na śląsku mieszkają idioci :)

Jak dobrze mi wiadomo to teraz na emigracji jesteś :) a więc dołączyłeś do reprezentacji debili - reprezentuj ich godnie ;)

Ps. Też kradniesz węgiel ?

burzuazja

2012-12-17, 18:26
Gryfne :D Silesia !

Ma...........ce

2012-12-17, 18:29
@cursecrow

k***a mać! Skąd taka złośliwość?
Śląsk od początku istnienia Polski, należał do niej (w mniejszym lub większym stopniu). Po napaści naszego kraju przez Hitlera w 1939 roku, został wcielony do Rzeszy. A terror niemiecki na terenach Górnego Śląska był bardziej masowy niż na innych terenach Polski. Wk***ia mnie to, że Ślązaków utożsamia się z Niemcami, podczas, gdy rejon ten był na siłę germanizowany przy okazji każdego konfliktu z naszymi zachodnimi sąsiadami. A teraz co? Spotyka się idiotów, którzy próbują odebrać nam godność bycia POLAKAMI!

Więc łaskawie wypie**alać! Tutaj ludzie od zawsze ginęli za nasz kraj!

ul...........rt

2012-12-17, 18:34
jestę żydę napisał/a:



No cóż,widocznie nie tylko na śląsku mieszkają idioci :)

Jak dobrze mi wiadomo to teraz na emigracji jesteś :) a więc dołączyłeś do reprezentacji debili - reprezentuj ich godnie ;)

Ps. Też kradniesz węgiel ?



No jak udowadniasz sam sobie najwięksi są nie ze śląska.Co do emigracji to właśnie nie wiem kto tu jest debilem.Zazdrość Cię dopadła,czy co?Wsiądź w samolot i leć.Granice są otwarte.No tak zapomniałem,że nigdy nie byłeś po za swoją wioską.Raz czy dwa byleś w pobliskim miasteczku na niedzielnym odpuście z tatą lub mamą i dumnie dzierżyłeś w swej dłoni z tej wyprawy kogucika na druciku;) No cóż i tak bywa.Świat jest większy niż To Twoje żydowskie zadupie.A więc powodzenia chłopcze,z tym co teraz sobą reprezentujesz z swojej wioski raczej nie wyjedziesz;)

MaximKatowice napisał/a:

k***a mać! Skąd taka złośliwość?
Śląsk od początku istnienia Polski, należał do niej (w mniejszym lub większym stopniu). Po napaści naszego kraju przez Hitlera w 1939 roku, został wcielony do Rzeszy. A terror niemiecki na terenach Górnego Śląska był bardziej masowy niż na innych terenach Polski. Wk***ia mnie to, że Ślązaków utożsamia się z Niemcami, podczas, gdy rejon ten był na siłę germanizowany przy okazji każdego konfliktu z naszymi zachodnimi sąsiadami. A teraz co? Spotyka się idiotów, którzy próbują odebrać nam godność bycia POLAKAMI!

Więc łaskawie wypie**alać! Tutaj ludzie od zawsze ginęli za nasz kraj!



Nie ma po co się unosić,bo z idiotami nie warto dyskutować.Szkoda nerwów;)Sami Polacy wielcy,a nie maja pojęcia o czymkolwiek.Jedyne co potrafią to siać nienawiść do wszystkich,bo to jedyne czym moga się dowartościować

zetty

2012-12-17, 18:38
@MaximKatowice, @ulthart

Fajnie wiedzieć, że jest ktoś nieogarnięty szałem zbiorowego rasizmu i nienawiści do rodaków :)

Spartan78 Kce

2012-12-17, 18:40
Dyć to gorol.. co sie pora słow nauczył..

Ma...........ce

2012-12-17, 18:41
Dodam jeszcze tylko tyle, że Śląsk leży na terenie obecnych województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, lubuskiego, zahacza też o skrawki wielkopolskiego. Nie mówiąc o tym, że część Śląska znajduje się na terenie Czech, oraz Niemiec. Więc zastanów się jeden z drugim, czy tak szczekając, przypadkiem nie gryziesz sam siebie w ogon.

ul...........rt

2012-12-17, 18:47
zetty napisał/a:

@MaximKatowice, @ulthart

Fajnie wiedzieć, że jest ktoś nieogarnięty szałem zbiorowego rasizmu i nienawiści do rodaków :)



Bo najgorzej jak ptak we własne gniazdo sra.Jestem ponad 6 lat za granicą i tylko Polacy potrafią sobie nawzajem krzywdy narobić.Litwini,Łotysze,Czesi,Słowacy zawsze trzymają się razem i żaden z nich nie powie,że jeden jest gorszy od drugiego bo jest z innego regionu.No ale cóż,taka młodzież jakaś popie**olona.Zamiast trzymać się razem,jeden z drugim sprzedał by własną matkę i wyparł by się Polskości.Chociaż Ci debile co się tutaj tak unoszą,to tylko dla tego żeby podnieś własne ego

Pan_Dawid

2012-12-17, 18:52
przesympatyczny koleś ;)

smyndryl

2012-12-17, 19:00
Całe życie mieszkam w stolicy Śląska - pięknym mieście Wrocławiu. Jestem gorolem ale Górnoślązaków lubia - gryfne chopy ;)

jhsndg

2012-12-17, 19:02
k***a to nie czasem Tusk sobie napie**ala ?