18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 cięzkie dni osadzonego w ZK

Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.

Desp

2013-01-06, 00:09
k***a w porównaniu z pacjentami szpitali to wpie**alają jak u Gordona w restauracji :-?

konkretjak150

2013-01-06, 00:26
Marionarus napisał/a:

Hahahahha, narzekania wiezniow gowno mnie obchodza ! Dla to sa zwykle scierwa. Za darmo sie do pudła nie trafia, ch*j mnie obchodzi ze ladnie wyglada a smakuje jak gowno. Powinni dostawac chleb z woda i zapie**alac kopiac rowy minimum 8h dziennie. j***ni zasrancy mysla ze sa na wakacjach, odsiedza swoje i znowu pojda kogos okrasc albo zajebac. Dla mnie pierwsza reforma jaka powinni zrobic, to wprowadzenie kary smierci i zrobienie z wiezienia piekla na ziemi. Zeby ludzie sie k***a bali tam isc, bo beda ssac ku*asy straznikom i wpie**alac wlasne gowno, zeby nie zdechnac z glodu gdy zapie**alaja 12 godzin dziennie w kamieniolomie. Wiem ze zdjecia maja sarkastyczny wydzwiek, ale jak czytam komentarze to mnie w dupie strzyka. Jak bylem w szpitalu to codziennie dostawalem na sniadanie mielonke, codziennie przez 2 tygodnie !!! Gdyby nie rodzina ktora przywozila mi zarcie, to bym tam zdechl, bo lepiej karmie swojego psa niz oni mnie w trakcie pobytu.



Żeby cie kiedyś za alimenty przymknęli, albo jakieś inne gówno, a najlepiej za darmo.

Koniec Świata

2013-01-06, 00:43
konkretjak150 napisał/a:

Żeby cie kiedyś za alimenty przymknęli, albo jakieś inne gówno, a najlepiej za darmo.



Jeśli sam nie masz z czego płacić alimentów to nikt cię nie przymknie. Nie licząc różnych dziwnych przypadków, za kraty nie idzie się za darmo. Trzeba mieć kontrolę nad własnym życiem i żyć odpowiedzialnie. Każdy ponosi konsekwencje swoich czynów. Problemy z prawem i z policją mają zwykle ludzie nieuczciwi i cwaniaki. To tacy właśnie najwięcej jebią policję oraz solidaryzują się z przestępcami w więzieniach.

meier

2013-01-06, 00:47
więzień więźniowi nie równy, kogoś posadzą za 0,00001g baki a inny zajebie Ci rodzine i wyr*cha psa, ten i ten wpie**ala to samo. Widzę ze gówniarstwo pisze, że wieźniowie to zwykle ścierwa. Na pewno każdy z was zrobił coś w zyciu za co mogli go zamknąć i tylko dlatego, że mieliście farta to tam nie siedzicie. Ale tak, każdy jest teraz świętszy od papieża.

cykor21

2013-01-06, 01:01
@meier

W dużej części więźniowie to są ścierwa, zamierzasz z tym dyskutować? Do więzienia wcale tak chętnie nie biorą, bo zwyczajnie nie ma miejsc. I nie pisz bajek o siedzeniu za 0,00001g baki, bo jak kogoś zamykają nawet za małą ilość to dopiero w przypadku recydywy, a to jest już zwykła głupota.

bo0ze

2013-01-06, 01:15
po pierwsze zdjęcia są w necie od co najmniej półtora roku http://nasygnale.pl/gid,13157290,img,13157469,title,Co-jedza-wiezniowie,galeria.html?ticaid=6fd52
po drugie sam znam osobiście przypadki że więźniowie mieli telefony komórkowe a nawet zamawiali pizze (we Włodawie gwoli ścisłości) a klawisz przymykał na to oko jak więzień z nim dobrze żył (czyt. oddawał jakieś fanty typu zegarek czy biżuterie w zamian za dostarczenie pizzy tak by nikt postronny nic nie zauważył). O fajkach nie wspomnę, paczka Jin Lingów które na naszym rynku kupisz za 6-7zł potrafi kosztować nawet dwie stówy za kratkami, jak masz dobrych szmuglarzy to wychodzisz w ku*as zarobiony z paki

meier

2013-01-06, 01:15
no tak, wiezniowie ktorzy siedzą tam za karę to scierwa, ale ci ktorzy są tam z powodu swojej glupoty (np niech bedzie z powodu tej baki, nie mowie tylko o posiadaniu ale tez za handel), nie zrobili nic co mogloby zagrażać innym, albo działali w samoobronie to nie są zadne scierwa a scierwami dopiero mogą sie stać po bezsensownym pobycie tam(ale nie muszą).

GranatPL

2013-01-06, 01:22
ch*ja wam w dupę kryminały j***ne. Na wakacje tam nie pojechaliście. I tak powinien być kamieniołom i chleb z wodą.

raistpol

2013-01-06, 01:25
@bo0ze

tak samo jak jakims tematem handlujesz w ZK.

1g palta pod cela to 3 nabicia i cena 100+ :>

homeless

2013-01-06, 03:26
Ziomek skád te foty zes wytrzasna >?

zielinskigr

2013-01-06, 09:33
Mój post był do ludzi takich jak:
@Wdr
@Portnoy
@konkretjak150

Strasznie mi żal tych więźniów naprawdę, takie niesmaczne to jedzenie do syta ojojojojojoj :< Błagam, jak byłeś w więzieniu to wiesz dobrze za co, więzienie to nie ma być hotel, nagroda, wakacje tylko ma to być KARA i masz poprzez odbycie KARY zrozumieć dlaczego ją dostałeś. Dałeś komuś w łeb i zaj***łeś komórkę/okradłeś mieszkanie/ zabrałeś co nie swoje?
Codziennie kijem przez łeb i odpracowac to co ukradłeś + zarobić na jedzenie dla siebie jak nie chcesz paść z głodu. A nie, że sobie siedzisz i grzejesz dupę na kojo, dostajesz jeść do syta i jeszcze śmiesz bezczelu narzekać, że za mało wytrawna kiełbasa, mleczko za mało tłuste i w ogóle wszystko jakieś mało słone i niesmaczne.
Pluję wam w twarz ścierwa. Popracujcie troche i zrozumcie, że wszystko ma swoją wartość a wtedy będzie lepiej.

A co do "niewinnych", skazanych "za alimenty" "jazde po pijaku NA ROWERZE" etc. od tego jest sąd by rozstrzygnąć niewinność, czy nie wsadzać do więzienia za takie bzdury, ALE to jest problem z prawem i wymairem sprawiedliwości a nie tym, że chcemy zagłodzić biednych więźniów. Jesteś ścierwem? Albo podwiesić od razu za jaja, albo do końca życia za kratki i tam pracuj do śmierci na swoje utrzymanie, może przed zejściem pomyślisz choć raz, że trochę żałujesz i mogłeś być lepszym człowiekiem.

lucabianco

2013-01-06, 09:55
Wystarczy, że pracujesz jako służba więzienna. U nas na kopernika (ZK) siedzi możnowładca kamienic białegostoku to nawet plazme dostał. I jako jedyny ma komórkę. Tak mówią Ci ze służby. Może to tylko urban legend. :D

thepicturebook

2013-01-06, 12:06
nie jest źle , ty chyba w polskim szpitlu nie byłeś ;D

KingOfEvil

2013-01-06, 13:21
Żarcie więzienne nie jest zbyt dobre tak samo jak i w szpitalu ale i tak lepiej karmią w więzieniach pod względem dostarczania składników odżywczych, minerałów i witamin. Pozdro.

konkretjak150

2013-01-06, 13:46
zielinskigr napisał/a:



Strasznie mi żal tych więźniów naprawdę, takie niesmaczne to jedzenie do syta ojojojojojoj :< Błagam, jak byłeś w więzieniu to wiesz dobrze za co, więzienie to nie ma być hotel, nagroda, wakacje tylko ma to być KARA i masz poprzez odbycie KARY zrozumieć dlaczego ją dostałeś. Dałeś komuś w łeb i zaj***łeś komórkę/okradłeś mieszkanie/ zabrałeś co nie swoje?
Codziennie kijem przez łeb i odpracowac to co ukradłeś + zarobić na jedzenie dla siebie jak nie chcesz paść z głodu. A nie, że sobie siedzisz i grzejesz dupę na kojo, dostajesz jeść do syta i jeszcze śmiesz bezczelu narzekać, że za mało wytrawna kiełbasa, mleczko za mało tłuste i w ogóle wszystko jakieś mało słone i niesmaczne.
Pluję wam w twarz ścierwa. Popracujcie troche i zrozumcie, że wszystko ma swoją wartość a wtedy będzie lepiej.

A co do "niewinnych", skazanych "za alimenty" "jazde po pijaku NA ROWERZE" etc. od tego jest sąd by rozstrzygnąć niewinność, czy nie wsadzać do więzienia za takie bzdury, ALE to jest problem z prawem i wymairem sprawiedliwości a nie tym, że chcemy zagłodzić biednych więźniów. Jesteś ścierwem? Albo podwiesić od razu za jaja, albo do końca życia za kratki i tam pracuj do śmierci na swoje utrzymanie, może przed zejściem pomyślisz choć raz, że trochę żałujesz i mogłeś być lepszym człowiekiem.



Jak się patrzy na twoje posty to niezła k***a z ciebie i menda, pewnie w imię prawa wyj***łbyś całą rodzinę, więc ch*j ci w sranie. Po napluciu "w twarz" nie zapomnij monitora wytrzeć p*zdo.