18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 cięzkie dni osadzonego w ZK

Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.

Macary

2013-01-05, 17:17
Wdr napisał/a:

k***a takie cwaniaki jesteście? to może powpie**alajcie to co tam dają to będziecie chcieli wpie**alać suchy chleb nie pie**olcie że mają lepiej bo jakość tych produktów jest zajebiście niska kumpel był to powiadał salateczki które mają po 3 dni ziemniaczki pasterne 3 dniowe chlebuś jak świeży to zajebiście a internet można mieć w ciupie jeśli jesteś skazany możesz mieć nawet kompa a jak jesteś osadzonym siedzisz na sankcji to masz ch*j nie prawa



Co ty pie**olisz? Więźniowie jedzą lepiej od dzieci w domach dziecka i ludzi w szpitalach. Jedyna różnica to taka, że oni tam k***a siedzą za KARĘ, a nie w nagrodę. k***a j***na, która kogoś okradła, zabiła lub pobiła będzie lepiej żreć niż ja jak trafię do szpitala. Co za jebnięty, chory system. Powinni wpie**alać suchy chleb i wodę tylko pić.
Tak naprawdę to powinni pracować, każdy bez wyjątku.Przy jakiś, bardzo ciężkich robotach, co by zarobił za to by żył. Nie pracował by, nic by nie żarł.
Po za tym biedak jest zamknięty i cierpi. Nie rozśmieszaj mnie. Nie trafił tam k***a w nagrodę, to jest jego kara i jeszcze k***y narzekają, że im źle. Powinni przez łeb codziennie obuchem dostawać, to by może zrozumieli,ze za karę siedzą.

Po za tym widać, że post autora to ironia. Nabija się z polskiego systemu więziennictwa.

3m

2013-01-05, 17:19
To ma być źle? Normalne żarcie, a że mało to pech. Studenci jadają gorzej i to Ci nie-stereotypowi, co nie chleją na okragło.

Jedyny minus to taki, że jak zawsze cierpią na tym Ci co siedzą za jakieś pierdoły co normalnie mogliby dostać zawiasy albo samą grzywnę.

WujekJac

2013-01-05, 17:19
@Ferocis

Podajesz dane najpierw o wyżywieniu, a w przypadku więzienia dajesz koszt całego utrzymania dziennego. Pomyśl że na to składa się także odpowiednie wyposażenie więzień jak i koszt utrzymania służby więziennej.

Co nie zmienia faktu, że również jestem tego samego zdania co większość użyszkodników. Skazańcy powinni całą tę kwotę odpracować. Czy to podczas odsiadki czy już po.

Tomash49

2013-01-05, 17:23
Ciężko ku**a?? Gruz wpie**alać powinni! Ciężko pracujący ludzie nie mają co na talerz włożyć, a w zk narzekają.

CrissSw

2013-01-05, 17:23
jedno co mi tu nie pasuje to ... TELEFON W ZK?.... TELEFONEM czy cyfrówka robione zdjęcia? bo z tego co wiem to chłopaki którzy robili z ZK mieli owszem telefony ale od znajomych którzy podrzucili im na firme i dodatkowo mieli je pochowane żeby żaden nie wiedział :) a jeśli to faktycznie są twoje autentyczne zdjęcia to bym się nimi nie chwalił ale skoro "igrasz z prawem :lol: " no to chyba wiesz co Cie może za to spotkać :)

Wg mnie ... Fake jak ch*j:)

Matuch90

2013-01-05, 17:26
Proponuję dla porównania wstawić zdjęcia posiłków szpitalnych. k***a to jest szok.

forest1600

2013-01-05, 17:31
w szpitalu jak lezysz i ci ktos z rodziny jedzenia nie przyniesie to zdechniesz z glodu bo tamtego zarcia to swinie nawet nie wezma w pysk. dziwie sie, ze bezdomni wola byc na ulicy i zyc jak smiec, niz cos odjebac i siedziec w celi gdzie dostana codziennie zarcie

greggy_

2013-01-05, 17:35
lepsze żarcie na co dzień niż u niektórych rodzin na wigilie

wwwpl

2013-01-05, 17:35
zbyt duzy luksus, tak jak Matuch90 napisal - lezac w szpitalu dostawalem gorsze zarcie niz to tutaj.. wiezien powinien dostac w p*zde i na gaz, zapie**alac gdzies na swoje utrzymanie, a nie sie wypie**olic na kojo i caly dzien lezec.. a my za to wszystko zaplacimy prawie 2,5tys. zł miesiecznie za jednego delikwenta

Halman

2013-01-05, 17:36
CrissSw napisał/a:

a jeśli to faktycznie są twoje autentyczne zdjęcia to bym się nimi nie chwalił ale skoro "igrasz z prawem :lol: " no to chyba wiesz co Cie może za to spotkać :)

Wg mnie ... Fake jak ch*j:)



fake nie fake ale aparaty są rożne ;)

Wilku220

2013-01-05, 17:36
Luksus k***a. Pacjent w szpitalu to może sobie pomarzyć o takiej wyżerce.

Mom and Death

2013-01-05, 17:37
no ciekawe czy jakbyście tam trafili to tak samo byście narzekali że za dobrze karmią -,-'

jendró

2013-01-05, 17:40
Dla autora najważniejszą wartością w życiu jest żarcie i to żeby się nażreć? To żal mi kolegi

TomsonCNO2

2013-01-05, 17:41
Niektórzy k***a którzy nie są w wiezieniach tylko maja ciezka sytuacje w rodzinie takich posiłków nie widza... wiec o czym ty czlowieku gadasz i sie żalisz musiałbys zobaczyć wiezienie w ekwadorze tam to sa prawdziwe wiezięnia a nie to co u nas i w wiezieniach w europie...

mr.EIMIC

2013-01-05, 17:41
Utrzymanie jednego więźnia w Polsce to koszt 2,5 tys. PLN miesięcznie!

k***a czy jest jeszcze potrzebny jakiś komentarz?