18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 cięzkie dni osadzonego w ZK

Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.

seattle

2013-01-05, 17:46
Osadzeni powinni 7 dni w tygodniu zapie**alać przy najcięższych robotach, wtedy by sie w dupach nie przewracało i opie**alaliby michy z suchym chlebem i wodzionkom z uśmiechem na ustach pie**olone nieroby. System jest gówno wart.

Pizkes

2013-01-05, 17:50
No i k***a dobrze. Powinieneś tynk ze ściany jeść.

Poszedł do więzienia i jeszcze ma pretensje, że słabo karmią... no k***a cyrk!

riczardson

2013-01-05, 17:52
@jendró
Dla Ciebie jedzienie nie jest ważne? Pomyśl o tysiącach wielodzietnych rodzin w Polsce gdzie dzieci nie mają na codzień takiego jedzenia jak te sk***ysyny w więzieniu. Wielu też tu już pisało, że tak nie jadą dzień w dzień, a tyrają ciężko za marne grosze. Ja pie**ole.

Wilkoo

2013-01-05, 17:52
A jak coś się przytrafi człowiekowi w życiu, i przyjdzie iść do szpitala to k***a jeść się nie da (może nie wszędzie, ale w większości podejrzewam że tak) a co miesiąc z pensji zapie**alają, żeby taki ktoś co "nabroił" zamiast w pocie czoła odpracowywać karę więzienia leży jak na wakacjach, ogląda telewizorek, i wpie**ala jak w domu -,-

poik

2013-01-05, 17:59
powinni żreć suche bułki i szczury a nie takie rarytasy ludzie głodują a tu prawie Sheraton dla gwałcicieli, pedofil, zabójców, złodziei i nie wiadomo jeszcze jakie ścierwo

fhMichaelo

2013-01-05, 17:59
W szpitalach jest gorzej...

uFo125

2013-01-05, 18:00
mam zajebisty sposób na resocjalizacje taser pała gaz trzy razy dziennie może być w innej kolejności i do tego brudna woda do picia i stary chleb do zagryzienia

drdeath

2013-01-05, 18:05
Co ty wiesz o ch*jowej szamie?? Widac nie mieszkales nigdy w Internacie :D

Pa...........na

2013-01-05, 18:05
HAL9000/2, Jesteś gadem tudzież pracujesz na kuchni jakiegoś zakładu na pewno nie karnego. Tak czy inaczej guzik prawda z tym żarem. Wszyscy wyżej każdy sadol jak sto ch*jów a prawda taka że mało kto w życiu coś widział, drzecie ryja że za wasze to ile odprowadzacie do państwa rozumiem wszyscy legal i min. 5000 tys. na ręce ?

Komarzysta91

2013-01-05, 18:10
Podejrzewam ze to są zdj z ZK tarnów bo na wp byl raz pokazany jadlospis osadznonych

Halman

2013-01-05, 18:10
Zamknę temat z swojej strony; Nie, nie garowałem, to nie moje "pamiątkowe" fotki z pierdla :)

Za 3000 zł niezapłaconej grzywny idzie się siedzieć na 75 dni. Państwo (czyli nas) będzie to kosztować ok. 6200 zł. Rozumujecie przesłanie tego tematu? Ten kraj toczy rak...

dupeczki

2013-01-05, 18:15
ja na studiach nawet tak nie mam:(

Mockba

2013-01-05, 18:17
Wiele osob widze nie doczytalo do konca, nie mowiac o zrozumieniu.
Czy zadnen z was nie zauwazyl sarkazmu w poscie ?
Czy nikt z was nie wpadl bando baranow, ze autor moze byc np pracownikiem wiezienia, klawiszem, kucharzem, dobrym kolega kogos, ch*j wie czym jeszcze jako osoba nieosadzona miec aparat, zrobic zdjecie, wrocic do domu i sie pochwalic ? A wy jak debile sie podniecacie i peirdolicie glupoty. Rece opadaja, komentarze jak na onecie.

Jak was tak to wszystko boli to idzcie pikietowac, ale zrobicie tak zeby i was zamkneli, wtedy rowniez bedziecie sie cieszyc takimi wyrafinowanymi posilkami.

Bo zrobic z tym cos to nie ma komu, a pie**oliliby wszyscy, z tym ze od pie**olenia to sie rodza dzieci, 9 miesiecy po woodstocku.

k***a pozdrwienia ze slonecznej italii !

ma...........00

2013-01-05, 18:29
Tak karmia w szpitalu a oni jeszcze narzekaja :roll:



Pa...........na

2013-01-05, 18:29
Mockba, To powiedz, po co zakładanie tematu dla przesłania no k***a blednę koło a autor mógł wcześniej poinformować o swojej ironii a nie zabawiać się w Hausa. Tak jak napisałeś typowy artykuł z onetu.