18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 cięzkie dni osadzonego w ZK

Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.

AngryCow

2013-01-06, 14:09
Magda Gessler już się tym zajęła.

Portnoy

2013-01-06, 15:04
zielinskigr napisał/a:

Mój post był do ludzi takich jak:
@Wdr
@Portnoy
@konkretjak150

Strasznie mi żal tych więźniów naprawdę, takie niesmaczne to jedzenie do syta ojojojojojoj :< Błagam, jak byłeś w więzieniu to wiesz dobrze za co, więzienie to nie ma być hotel, nagroda, wakacje tylko ma to być KARA i masz poprzez odbycie KARY zrozumieć dlaczego ją dostałeś. Dałeś komuś w łeb i zaj***łeś komórkę/okradłeś mieszkanie/ zabrałeś co nie swoje?
Codziennie kijem przez łeb i odpracowac to co ukradłeś + zarobić na jedzenie dla siebie jak nie chcesz paść z głodu. A nie, że sobie siedzisz i grzejesz dupę na kojo, dostajesz jeść do syta i jeszcze śmiesz bezczelu narzekać, że za mało wytrawna kiełbasa, mleczko za mało tłuste i w ogóle wszystko jakieś mało słone i niesmaczne.
Pluję wam w twarz ścierwa. Popracujcie troche i zrozumcie, że wszystko ma swoją wartość a wtedy będzie lepiej.

A co do "niewinnych", skazanych "za alimenty" "jazde po pijaku NA ROWERZE" etc. od tego jest sąd by rozstrzygnąć niewinność, czy nie wsadzać do więzienia za takie bzdury, ALE to jest problem z prawem i wymairem sprawiedliwości a nie tym, że chcemy zagłodzić biednych więźniów. Jesteś ścierwem? Albo podwiesić od razu za jaja, albo do końca życia za kratki i tam pracuj do śmierci na swoje utrzymanie, może przed zejściem pomyślisz choć raz, że trochę żałujesz i mogłeś być lepszym człowiekiem.




Owszem dobrze wiem za co siedzialem i nie byl to raj ale ty szmaciazu nie jestes od tego zeby oceniac ludzi ktorzy tam byli.Kara karą ale nie wszyscy wiezniowie to wyrzutki spoleczenstwa i zycze ci zebys tam trafil za jakis bląd w zyciu moze zrozumiesz ze ludzi sie nie ocenia za sam wygląd czy blędy.Pozatym tobie pewnie by dupa pękła juz na przejsciówce bo za takie podejscie jak ty masz to jeszcze wpie**alał bys na gierze to zarcie ktore jest na zdjęciach.

fifipmi1

2022-01-22, 21:02
Takie duże posiłki są tylko dla zaganiaczy, i pracownikow kuchni. chyba ze kaifus po torbie to zajedzie więcej.