18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

3 cięzkie dni osadzonego w ZK

Halman • 2013-01-05, 15:28
oj ciężko w Zakładzie, ciężko... nie dość że człowiek garuje w bezruchu w celi to go karmią gównem jak poniżej:


Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja

Śniadanie

Obiad

Kolacja...

dodatkowo: Rakiety czyli paczki od rodziny, Zakupy własne w kantorku/sklepiku więziennym, dodatkowe diety specjalne z przepisu lekarza więziennego.

AnalTerror666

2013-01-05, 20:31
Ilu ludzi marzy o tym żeby mieć taki ciepły posiłek w domu, takie teraz czasy że nie wszyscy nawet na to mogą sobie pozwolić...

poloo89

2013-01-05, 20:36
HAL9000/2 napisał/a:


Czy ty k***a masz pojęcie jak się podpisuje obrazki ?
Odstępy do ch*ja robisz jakby napis tyczył się obrazka poniżej... -.-

a odnośnie tematu:
Oprócz tego, że zupy wyglądają jak zlewki... to cała reszta jest do przyjęcia o.O Przynajmniej jakaś różnorodność, nie są to jakieś frykasy kuchni włoskiej, ale nie wpie**alają co dziennie czegoś co kucharz zrobił w poniedziałek na cały tydzień...
Oni k***a mają tam karę odbywać a nie wpie**alać lepiej niż nie jeden student... i to za nasze pieniądze.. .

Captain's Burger

2013-01-05, 20:44
Żarcie zaprezentowane na zdjęciach zachowuje podstawowe zasady dietetyki. Może mają tym wszystkich drechom podawać chleb pełnoziarnisty i szyneczkę prosto z wędzarni? Niektórzy jedzą gorzej na wolności. :idźwch*j:

Grzesiek85

2013-01-05, 20:46
k***a by mnie w wojsku tak karmili jak w tym j***nym ZK karmią ty bym z 20kg przytył

Dekorator

2013-01-05, 20:53
o ty sk***ysynu wpie**alasz to za to ze gwałciłes dzieci. chetnie bym cie zabił.

Koniec Świata

2013-01-05, 21:02
Mom and Death napisał/a:

po za tym nikt z was nie ma gwarancji że nie trafi za kraty więc po ch*j to pie**olenie.



Jak nie będzie zgrywał wielkiego gangsta madafaka, JP-szmaciaka to nie trafi na pewno. Tylko jacyś, k***a, złodzieje, sk***iele i kombinatorzy mają wielki problem z policją i z prawem. Reszta ludzi jakoś żyje normalnie i musi pracować na swoje wyżywienie i utrzymanie.

fabiothethird

2013-01-05, 21:15
Człoweku k***a! Niejeden bezdomny, który wylądował na ulicy bo np. go rodzina wyrolowała MARZY o takich rarytasach jak chleb, nie wspominając już o potrawce z ryżem czy codziennej zupie. Jak nie potrafisz żyć jak uczciwy człowiek to powinieneś żreć suchy chleb z wodą, zapierdzielając po 10 godzin dziennie kopiąc rowy, albo odśnieżając ulice, żeby na to zarobić, a nie opychać się za darmo pierdząc w prycze i jeszcze narzekać. Pieprzone państwo socjalne - w dupach się poprzewracało, Norwegów się naoglądali...

veirodo

2013-01-05, 21:35
patrzcie k***a pasożyta nie za swoje je a jak wybrzydza jak dla mnie to tam powinni suchy chleb dawać do żarcia bo kara to kara

Dża

2013-01-05, 21:55
Na to wychodzi, że jak ktoś zostanie bezdomnym bez większych perspektyw, to powinien od razu najpierw zgwałcić a potem zabić.

Potem tylko przez 25 lat trza siedzieć na dupie i obżerać się smakołykami.

Jeszcze dajcie im Internet i otwórzcie więzienny burdel za pieniądze płatników.
Przecież powstrzymywanie popędu seksualnego u więźniów jest jawnym znęcaniem się! Tak samo brak dostępu do tak podstawowych środków informacji jak Internet. Schabowy, siłownia, piwko, k***a, Internet i lulu.

gloopek

2013-01-05, 22:07
Żebyście mieli jakieś porównanie to poniżej macie przedstawione zdjęcie mojego śniadania z dwutygodniowego pobytu w szpitalu.

Wiem, że jakość nie najlepsza i niestety tylko to zdjęcie mam ale mimo wszystko to daje pojęcie jak się karmi ludzi chorych i słabych często nie mogących wstać z łóżka.



Dodam tylko, że inne posiłki również nie powalały a o takie rzeczy jak sztućce czy kubek trzeba się specjalnie prosić.

Moja choroba była o tyle poważna, że miałem swój pokój z łazienką a nawet tv(!), co nie zmienia faktu, że i tak przez większość dnia darł się telewizor z korytarza a codziennie rano przed mszą nadawaną z kaplicy na cały budynek wbijał niczym hiszpańska inkwizycja ksiądz z z komunią...

Koniec Świata

2013-01-05, 22:15
@up

No faktycznie królewska porcja. Nawet masła do posmarowania tych trzech kromek nie wystarczy. A może to skromny plasterek sera? Kto wie.

Najbardziej rozj***ła mnie historia z księdzem. Nawet w szpitalu człowiek nie ma wolności od religii. :/ W sumie jak nic lepszego nie dawali to trzeba było trochę hostii od księdza wyłudzić. :D

rod94

2013-01-05, 22:30
k***a ty masz tam takie rarytasy, w będzinie suchy chleb ze smalcem dają a ty wybrzydzasz !

zielinskigr

2013-01-05, 22:34
Oż ty k***o i pasożycie, jesteś k***a osadzony w ZK na pewno nie za niewinność, karmią Cię jak należy i ty k***a śmiesz narzekać? Pies Cię j***ł szmato

EDIT: ciężkie dni, oby ci to żarcie k***o dało wrzody. miliony ludzi w polsce marzy o takim posiłku i niczym sobie nie zasłużyli by go nie mieć, a ty szmato złamałeś reguły pożycia, pierdzisz w stołek w ZK i jeszcze cie karmią za friko i przyłazisz tutaj płakać, że ci nie smakuje. Pluje ci w twarz

gloopek

2013-01-05, 22:36
@Koniec Świata
Tak, to ser :)

EdmundKemper

2013-01-05, 23:26
zbakt napisał/a:

wcale nie jest tak zle. jedyny bol z tego wszystkiego to to ze ja za to k***a place....



Za karę śmierci płaciłbyś jeszcze więcej...